Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Masina Mea Virtuala (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/278497-masina-mea-virtuala.html)

killer23 22-10-11 12:05

Re: Masina Mea Virtuala
 
R.Equinox frumoasa achizitie ma intereseaza pe mine jantele cu tot cu gume. :D

quick_silver2 22-10-11 13:06

Re: Masina Mea Virtuala
 
4 Attachment(s)
Vandut:

1 bucata motor: 2.8 12v vr6 - 174cp
4 bucati discuri: brembo 330mm
4 bucati etrieri: brembo family m6- 6 pistonase

Am fost sa le liverez + montat

Poze din timpul lucrarii:

killer23 22-10-11 13:15

Re: Masina Mea Virtuala
 
Vreau eu jantele...si motorul pentru piese.

R.Equinox 22-10-11 13:55

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by killer23 (Post 4661830)
R.Equinox frumoasa achizitie ma intereseaza pe mine jantele cu tot cu gume. :D

Au plecat spre tine...;);)

Am montat si celalalte piese.....Ma rupt la buzunar rabla asta...

Plesa 22-10-11 16:16

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
Acu 10 minute m-am uitat pe geam si am vazut un mos care dezmembra un Golf 2, m-am dus jos si l-am intrebat daca o vinde si mi-a spus ca ar da-o si degeaba doar sa scape de ea. Asa ca i-am dau 100 Lei si am luat-o eu.
Maine ma apuc sa o dezmembrez sa vad ce e de capu ei.

R.Equinox 22-10-11 16:42

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by Plesa (Post 4662143)
Acu 10 minute m-am uitat pe geam si am vazut un mos care dezmembra un Golf 2, m-am dus jos si l-am intrebat daca o vinde si mi-a spus ca ar da-o si degeaba doar sa scape de ea. Asa ca i-am dau 100 Lei si am luat-o eu.
Maine ma apuc sa o dezmembrez sa vad ce e de capu ei.

Te-ai Uitat pe Geamul la avion:lol::lol:..Vad ca are ceva ceva pe ea....poate iese ceva frumos...Spor la munca..

Caut o Toba Sport In stare Buna....Plesa nu ai tu una??...Prin garaju ala al tau plin cu piese??:lol::lol::)))))

Plesa 22-10-11 16:50

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4662163)
Te-ai Uitat pe Geamul la avion:lol::lol:..Vad ca are ceva ceva pe ea....poate iese ceva frumos...Spor la munca..

Caut o Toba Sport In stare Buna....Plesa nu ai tu una??...Prin garaju ala al tau plin cu piese??:lol::lol::)))))

Nu e chiar avion da e etaju 8 :lol:. Stai sa vad, stiam ca am cateva.

Edit: Am gasit trei daca vrei vreuna din ele spune-mi.

R.Equinox 22-10-11 17:13

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by Plesa (Post 4662178)
Nu e chiar avion da e etaju 8 :lol:. Stai sa vad, stiam ca am cateva.

Edit: Am gasit trei daca vrei vreuna din ele spune-mi.

Prima e perfecta....Da-mi pm cu pretu..;);)

killer23 22-10-11 18:13

Re: Masina Mea Virtuala
 
5 Attachment(s)
Astazi am facut tablaria si am vopsito...Gri metalzitat....

Acum 1 ora am luat-o si am mai lasat-o nitel,... pe spate si un pic de tot pe fata...
Cand era la vopsit am matriculat-o si am luat si nr...dala la rand....
Am avut niste folie prin garaj si am pus pe spate si laterale...


Poze:

R.Equinox 22-10-11 18:28

Re: Masina Mea Virtuala
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by killer23 (Post 4662283)
Astazi am facut tablaria si am vopsito...Gri metalzitat....

Acum 1 ora am luat-o si am mai lasat-o nitel,... pe spate si un pic de tot pe fata...
Cand era la vopsit am matriculat-o si am luat si nr...dala la rand....
Am avut niste folie prin garaj si am pus pe spate si laterale...


Poze:

Vezi ca nu-ti arde un bec...:))))))

Am luat toba de la DOmnul Plesa dar din pacate nu se potrivea,....iam spus si mi-a dat o toba pe care am dat 100 lei:D:..Se aude Gros si frumos....

Era sa uit...Am de vanzare capota carbon de e 36...Poze mai pe seara cu capota..

KrYpToN 22-10-11 18:29

Re: Masina Mea Virtuala
 
killer... nr ala e pus in paint :)))? frumoasa pisica mi-am luat si eu o pisica 316 poze mai incolo

Radu A.K.A. G.R.M. 22-10-11 18:51

Re: Masina Mea Virtuala
 
5 Attachment(s)
Salut baieti, nu am mai fost de mult pe aici:lol:. Am o problema cu golfu`, si de aia nu am mai postat. Nu va spun ce problema:oops:

Intre timp R.Equinox mi-a spus ca a gasit un mustang din '68 un pic sifonat a spus el, si daca sunt interesat. Am fost de acord, cand m-am dus si am vazut masina, era un pic mai mult decat sifonata, da am luat-o. am dat pe ea 1200$. Urmeaza sa dau tot jos de pe ea si sa o duc la indreptat. Poze cu ea.

R.Equinox 22-10-11 19:01

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4662349)
Salut baieti, nu am mai fost de mult pe aici:lol:. Am o problema cu golfu`, si de aia nu am mai postat. Nu va spun ce problema:oops:

Intre timp R.Equinox mi-a spus ca a gasit un mustang din '68 un pic sifonat a spus el, si daca sunt interesat. Am fost de acord, cand m-am dus si am vazut masina, era un pic mai mult decat sifonata, da am luat-o. am dat pe ea 1200$. Urmeaza sa dau tot jos de pe ea si sa o duc la indreptat. Poze cu ea.

Pai am spus asa deoarece daca ziceam ca e sifonat tare nu il mai luai....Asa am zis ca e putin....Il luam eu dar eu am luat SS si nu a mai avut bani....Felicitari Pentru achizitie...Spor la indreptat;);):D:D

KrYpToN 22-10-11 20:42

Re: Masina Mea Virtuala
 
4 Attachment(s)
Mi-am cumparat o pisicuta 316 :D putina rugina pe bara fata murdara zgariata peste tot... ce sa mai .. cazan si am cumparat repede niste jante de la E.Equinox

R.Equinox 22-10-11 21:04

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 4662511)
Mi-am cumparat o pisicuta 316 :D putina rugina pe bara fata murdara zgariata peste tot... ce sa mai .. cazan si am cumparat repede niste jante de la E.Equinox

Buna achitizie....

Daca vrei mai am de vanzare urmatoarele....

Capota carbon
Faruri Old School
Bara fata........;);)

EDIT-Ti le dadeam cu un super pret...+ vopsit ce ai nevoie...dar daca tu vrei asa...


All times are GMT +2. The time now is 17:58.

- Copyright 2026 4Tuning