![]() |
Re: Masina Mea Virtuala
R.Equinox frumoasa achizitie ma intereseaza pe mine jantele cu tot cu gume. :D
|
Re: Masina Mea Virtuala
4 Attachment(s)
Vandut:
1 bucata motor: 2.8 12v vr6 - 174cp 4 bucati discuri: brembo 330mm 4 bucati etrieri: brembo family m6- 6 pistonase Am fost sa le liverez + montat Poze din timpul lucrarii: |
Re: Masina Mea Virtuala
Vreau eu jantele...si motorul pentru piese.
|
Re: Masina Mea Virtuala
3 Attachment(s)
Quote:
Am montat si celalalte piese.....Ma rupt la buzunar rabla asta... |
Re: Masina Mea Virtuala
3 Attachment(s)
Acu 10 minute m-am uitat pe geam si am vazut un mos care dezmembra un Golf 2, m-am dus jos si l-am intrebat daca o vinde si mi-a spus ca ar da-o si degeaba doar sa scape de ea. Asa ca i-am dau 100 Lei si am luat-o eu.
Maine ma apuc sa o dezmembrez sa vad ce e de capu ei. |
Re: Masina Mea Virtuala
Quote:
Caut o Toba Sport In stare Buna....Plesa nu ai tu una??...Prin garaju ala al tau plin cu piese??:lol::lol::))))) |
Re: Masina Mea Virtuala
3 Attachment(s)
Quote:
Edit: Am gasit trei daca vrei vreuna din ele spune-mi. |
Re: Masina Mea Virtuala
Quote:
|
Re: Masina Mea Virtuala
5 Attachment(s)
Astazi am facut tablaria si am vopsito...Gri metalzitat....
Acum 1 ora am luat-o si am mai lasat-o nitel,... pe spate si un pic de tot pe fata... Cand era la vopsit am matriculat-o si am luat si nr...dala la rand.... Am avut niste folie prin garaj si am pus pe spate si laterale... Poze: |
Re: Masina Mea Virtuala
4 Attachment(s)
Quote:
Am luat toba de la DOmnul Plesa dar din pacate nu se potrivea,....iam spus si mi-a dat o toba pe care am dat 100 lei:D:..Se aude Gros si frumos.... Era sa uit...Am de vanzare capota carbon de e 36...Poze mai pe seara cu capota.. |
Re: Masina Mea Virtuala
killer... nr ala e pus in paint :)))? frumoasa pisica mi-am luat si eu o pisica 316 poze mai incolo
|
Re: Masina Mea Virtuala
5 Attachment(s)
Salut baieti, nu am mai fost de mult pe aici:lol:. Am o problema cu golfu`, si de aia nu am mai postat. Nu va spun ce problema:oops:
Intre timp R.Equinox mi-a spus ca a gasit un mustang din '68 un pic sifonat a spus el, si daca sunt interesat. Am fost de acord, cand m-am dus si am vazut masina, era un pic mai mult decat sifonata, da am luat-o. am dat pe ea 1200$. Urmeaza sa dau tot jos de pe ea si sa o duc la indreptat. Poze cu ea. |
Re: Masina Mea Virtuala
Quote:
|
Re: Masina Mea Virtuala
4 Attachment(s)
Mi-am cumparat o pisicuta 316 :D putina rugina pe bara fata murdara zgariata peste tot... ce sa mai .. cazan si am cumparat repede niste jante de la E.Equinox
|
Re: Masina Mea Virtuala
3 Attachment(s)
Quote:
Daca vrei mai am de vanzare urmatoarele.... Capota carbon Faruri Old School Bara fata........;);) EDIT-Ti le dadeam cu un super pret...+ vopsit ce ai nevoie...dar daca tu vrei asa... |
| All times are GMT +2. The time now is 17:58. |
- Copyright 2026 4Tuning