Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

MnezO 14-10-11 21:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) Lasa ca te-am vazut eu Mihai dar nu eram sigur. vynil la Mcdonalds am eu o boala sa ii bag in spaima pe aia care ies de la o chimicala de aia :P

MihaiCsl 15-10-11 00:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4645578)
:)) Lasa ca te-am vazut eu Mihai dar nu eram sigur. vynil la Mcdonalds am eu o boala sa ii bag in spaima pe aia care ies de la o chimicala de aia :P

Eu ma asteptam la el ca stia masina si persoana. =))
Asa-i cu fanii WV =))

MihaiCsl 19-10-11 12:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MnezO astazi pe Copou, am trecut pe langa tine si am vazut ca erai tu abia cand ma uitasem in retrovizoare =))

MnezO 19-10-11 17:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Te-am vazut si eu :P

MihaiCsl 19-10-11 17:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Cum ziceam, eu abia dupa ce am coborat, chiar ma uitasem la aifsul de pe luneta.
Apropo, topicul asta trebuie redenumit sa mor eu, sa fie ceva gen " unde si cand l-ati vazut pe MnezO.

18.Marius.92 19-10-11 21:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
este un Golf 4 negru 1.8T banuiesc ...smecher tare...huruie..pocneste..scoala mortii ...rupe norma..ceva detalii despre el? :D chiar in seara asta pe la Mall a trecut ...

grg_92 19-10-11 21:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 4656706)
este un Golf 4 negru 1.8T banuiesc ...smecher tare...huruie..pocneste..scoala mortii ...rupe norma..ceva detalii despre el? :D chiar in seara asta pe la Mall a trecut ...

nr. de inmatriculare?

18.Marius.92 19-10-11 21:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4656711)
nr. de inmatriculare?

Uite ca in seara asta nu i-am vazut nr. Stopurile spate nu`s OEM ..is in forma de X , folie pe geamuri , si jante schimbate cam atat mi-a sarit in ochi intr-o zi (parca avea un B , dar e de Iasi)

grg_92 19-10-11 21:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 4656724)
Uite ca in seara asta nu i-am vazut . Stopurile spate nu`s OEM ..is in forma de X , folie pe geamuri , si jante schimbate cam atat mi-a sarit in ochi intr-o zi .

iar daca masina era neagra, nu e 1.8t, e un tdi cu un sunet foarte frumos si cu soft de la Complete Chip

18.Marius.92 19-10-11 21:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4656736)
iar daca masina era neagra, nu e 1.8t, e un tdi cu un sunet foarte frumos si cu soft de la Complete Chip

Numai la Tdi nu ma gandeam...prea frumos se aude .

MihaiCsl 19-10-11 22:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4656736)
iar daca masina era neagra, nu e 1.8t, e un tdi cu un sunet foarte frumos si cu soft de la Complete Chip

Nu-i a lui MnezO, el are stopurileoriginale parca si cu folie rosie. Cel de care vorbeste tipul e altul si parca are doar evacuare directa, cred.

grg_92 19-10-11 22:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4656879)
Nu-i a lui MnezO, el are stopurileoriginale parca si cu folie rosie. Cel de care vorbeste tipul e altul si parca are doar evacuare directa, cred.

da nu spun de mnezo, asta are la numar NUT, are stopurile pe spate in forma de X, jante gri, lasate pe burta iar stickerul cu "complet chip" e pe portiera, nu ca la vlad pe parasolar, pe baiatul asta de care zic eu pun pariu ca il cunoaste Demon

Armandot 19-10-11 22:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4656881)
da nu spun de mnezo, asta are la numar NUT, are stopurile pe spate in forma de X, jante gri, lasate pe burta iar stickerul cu "complet chip" e pe portiera, nu ca la vlad pe parasolar, pe baiatul asta de care zic eu pun pariu ca il cunoaste Demon

Si e si coleg de facultate cu noi :lol:

grg_92 19-10-11 22:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Armandot (Post 4656894)
Si e si coleg de facultate cu noi :lol:

tocmai de asta am si zis....de acolo o stiu

MihaiCsl 20-10-11 08:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4656881)
da nu spun de mnezo, asta are la numar NUT, are stopurile pe spate in forma de X, jante gri, lasate pe burta iar stickerul cu "complet chip" e pe portiera, nu ca la vlad pe parasolar, pe baiatul asta de care zic eu pun pariu ca il cunoaste Demon

N-am stiut ca si NUT-ul are soft de la Dragos. :)


All times are GMT +2. The time now is 19:22.

- Copyright 2026 4Tuning