![]() |
Re: Diorame 1/18
1 Attachment(s)
Inca 2 aparate radio.
|
Re: Diorame 1/18
2 Attachment(s)
Alte mititele
|
Re: Diorame 1/18
Nu stiu unde le gasesti dar ma declar invidios :)
|
Re: Diorame 1/18
Hai bre.. Germania
|
Re: Diorame 1/18
sunt de acord cu "steaua23" :D
|
Re: Diorame 1/18
3 Attachment(s)
Sarna!
Si o soba, ca tot a venit frigul.. |
Re: Diorame 1/18
Ce frumos e garajul asta si cate scule minuscule pe acolo ...ce interesante sunt bre !!!:-)
|
Re: Diorame 1/18
1 Attachment(s)
Sefule carligul de la ,,palan,, nu are siguranta si daca te prinde RAR-ul iti trage amenda ...:lol::lol::lol: O sa-ti trimit eu cu siguranta sa te scap de amenzi ...:lol:
|
Re: Diorame 1/18
Quote:
Quote:
|
Re: Diorame 1/18
,,Bijoux Manya ,, sare in ajutor bre !:lol::lol:
|
Re: Diorame 1/18
1 Attachment(s)
Meli Melo..
Inca o jucarie functionala. |
Re: Diorame 1/18
Tare. Iti mai trebuie doua scaune acum :D
|
Re: Diorame 1/18
De bar..
Multam! |
Re: Diorame 1/18
13 Attachment(s)
Inca se munceste..
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:53. |
- Copyright 2026 4Tuning