Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Alex30 13-12-10 23:05

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3895622)
parca incep sa inteleg si eu ce ziceti acolo:-P

E..atunci e mai bine :D. Deci invitatia pentru tine la fotbal trebuia sa sune cam asa: Zeta, vi la un slalom la sala :D

Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3895629)
Hai ca esti vagabond :)) mare vagabondd :)))

Razi nebunule...razi :))) iti surade ideea cu nfs...vagabondule :)))

bib_andrey 13-12-10 23:07

Re: DreamWorks
 
Taci ma :))) ca astept sa ninga :)) sa vezi atunci drifturi :> :))) sa te vad ce faci cu arcurile alea sport si gumele de vara :)) sa vezi ce dai la lopata :)))

Alex30 13-12-10 23:10

Re: DreamWorks
 
Asteapta tu sa ninga...sa ma duc eu cu Pejosu la munca sa vezi atunci ce drifturi iti dau :))). Ce ma ca daca e sa dau zapada o dau de drag...cu o sticla de vodka intr-o mana si cu lopatica in cealalta mana si tac-pac in 2 zile termin si dupaia ninge iara si o luam de la capat

Zeta 13-12-10 23:11

Re: DreamWorks
 
prefer sa stau afara la ZUZ si sa ma distrez :D sunteti martori ..da?? a zis ca pot sa fac ce vreau:twisted:

bib_andrey 13-12-10 23:13

Re: DreamWorks
 
Daaaaaa asaa a zisss :)) Te`ai ars ZUZule :))))

Tweety_rzw 13-12-10 23:14

Re: DreamWorks
 
Ce semnatura am ! MS grin ! :lol:8)8)

Alex30 13-12-10 23:15

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3895656)
prefer sa stau afara la ZUZ si sa ma distrez :D sunteti martori ..da?? a zis ca pot sa fac ce vreau:twisted:

Pfoaiii de mine deja am zis-o...ok recunosc..am zis :-). Hai sa vedem ce ii faci lu' ZUZ...am incredere sa las masina pe mana unei fete

Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3895659)
Daaaaaa asaa a zisss :)) Te`ai ars ZUZule :))))

Hai sictir again ma :)))). Cum vedeti o fata gata repede tineti cu ea :cry:


@Tweety_rzw: Vagabondule...ce mai zici ma :))?

Zeta 13-12-10 23:16

Re: DreamWorks
 
...astup manerele;)


...solenza ..B 42 JNL (parca) ..este in club??:???:

Alex30 13-12-10 23:17

Re: DreamWorks
 
Veeeeeeeeezi ti-am zis eu ca am incredere sa las masina pe mana unei fete...mai ales de pe 4tuning :-) ca stie ce sa faca. Deci mergi la fotbal da ? Sa iti iei fibra si tot ce trebuie :D. La bandouri nu te bagi ? :sad:

bib_andrey 13-12-10 23:17

Re: DreamWorks
 
Buna idee :)) uite zuzule ce idei are fata :))) eu zic sa o lasi :))) mai ales daca e pe degeaba :))))

green_e30 13-12-10 23:19

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3895663)
Ce semnatura am ! MS grin ! :lol:8)8)

N-aveti pentru ce si tu si DEVu...
Care mai vrea add grin_streets:D!
Sa fac si io putina reclama=))

Zeta 13-12-10 23:19

Re: DreamWorks
 
e pe degeaba ??? vreau si eu:-P

green_e30 13-12-10 23:20

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3895687)
e pe degeaba ??? vreau si eu:-P

Da moca:D!
Cred ca tu vrei ceva gen , nu?
Asta i-am facut-o lui mihai.ghetto!

Alex30 13-12-10 23:21

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3895678)
Buna idee :)) uite zuzule ce idei are fata :))) eu zic sa o lasi :))) mai ales daca e pe degeaba :))))

Bai eu ti-am mai zis tie ca esti un profitor :)))) cum sa fie pe degeaba..adica fata face munca patriotica ptr zuz ca e el mai cu mot sau cum :) ii dam fetei un mare :bunch:

Quote:

Originally Posted by green_e30 (Post 3895685)
N-aveti pentru ce si tu si DEVu...
Care mai vrea add grin_streets:D!
Sa fac si io putina reclama=))

Hai ca e bine venita reclama asta...vreau si eu :)

bib_andrey 13-12-10 23:23

Re: DreamWorks
 
Eu zic sa iti deschizi un fel de magazin Grin =)) si iei si bani :))


All times are GMT +2. The time now is 10:20.

- Copyright 2026 4Tuning