![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Taci ma :))) ca astept sa ninga :)) sa vezi atunci drifturi :> :))) sa te vad ce faci cu arcurile alea sport si gumele de vara :)) sa vezi ce dai la lopata :)))
|
Re: DreamWorks
Asteapta tu sa ninga...sa ma duc eu cu Pejosu la munca sa vezi atunci ce drifturi iti dau :))). Ce ma ca daca e sa dau zapada o dau de drag...cu o sticla de vodka intr-o mana si cu lopatica in cealalta mana si tac-pac in 2 zile termin si dupaia ninge iara si o luam de la capat
|
Re: DreamWorks
prefer sa stau afara la ZUZ si sa ma distrez :D sunteti martori ..da?? a zis ca pot sa fac ce vreau:twisted:
|
Re: DreamWorks
Daaaaaa asaa a zisss :)) Te`ai ars ZUZule :))))
|
Re: DreamWorks
Ce semnatura am ! MS grin ! :lol:8)8)
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
@Tweety_rzw: Vagabondule...ce mai zici ma :))? |
Re: DreamWorks
...astup manerele;)
...solenza ..B 42 JNL (parca) ..este in club??:???: |
Re: DreamWorks
Veeeeeeeeezi ti-am zis eu ca am incredere sa las masina pe mana unei fete...mai ales de pe 4tuning :-) ca stie ce sa faca. Deci mergi la fotbal da ? Sa iti iei fibra si tot ce trebuie :D. La bandouri nu te bagi ? :sad:
|
Re: DreamWorks
Buna idee :)) uite zuzule ce idei are fata :))) eu zic sa o lasi :))) mai ales daca e pe degeaba :))))
|
Re: DreamWorks
Quote:
Care mai vrea add grin_streets:D! Sa fac si io putina reclama=)) |
Re: DreamWorks
e pe degeaba ??? vreau si eu:-P
|
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
Quote:
Cred ca tu vrei ceva gen , nu? Asta i-am facut-o lui mihai.ghetto! |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Eu zic sa iti deschizi un fel de magazin Grin =)) si iei si bani :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:20. |
- Copyright 2026 4Tuning