Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

24MRS 25-06-11 00:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
BRAVO!!!. da mai bine decat alb,oricum pana la urma ajunge sa fie neagra sunt convins ca nu o sa te rabzi:lol::twisted:

laurentiu_tim 25-06-11 00:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
s-a gandit si la cat de practic e,pe gri/argintiu nici nu se vede murdaria asa de tare,e cea mai buna optiune pentru ca dupa ce o speli nu sta o zi curata,am stat am dezbatut si ne-am lamurit,conferinta a durat peste 3 ore,s-au consumat multe sticle de apa,multe pachete de tigari si vreo 3 baxuri de cafea,dupa lungi si indelungate dezbateri pro/contra si o semi bataie viitorul tari pardon masinii s-a stabilit,asadar comitetul executiv al masinilor aduse ptr vopsit si comitetul executiv al parintilor alaturi de direcotul executiv Cristi(west garage) si proprietarul masinii au ajuns la un accord,argintiu e viitorul :lol:

traiasca soimii patriei :lol::lol::lol:

am incheiat transmisia,Eagle Eye out chhh....:lol:

24MRS 25-06-11 00:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nush ce sa zic:P,a mea e argintie dar totusi se vede cand e prafuita ca nu mai luceste:cry:

HoricutzWSR 25-06-11 00:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
24MRS esti fenomenal :)))

bogdan.t 25-06-11 00:39

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by HoricutzWSR (Post 4420410)
24MRS esti fenomenal :)))

+1 :)) si masina va fii cel mai misto E46 cabrio din Romania!

24MRS 25-06-11 00:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cum asa?:)))

coka 25-06-11 10:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4420401)
s-a gandit si la cat de practic e,pe gri/argintiu nici nu se vede murdaria asa de tare,e cea mai buna optiune pentru ca dupa ce o speli nu sta o zi curata,am stat am dezbatut si ne-am lamurit,conferinta a durat peste 3 ore,s-au consumat multe sticle de apa,multe pachete de tigari si vreo 3 baxuri de cafea,dupa lungi si indelungate dezbateri pro/contra si o semi bataie viitorul tari pardon masinii s-a stabilit,asadar comitetul executiv al masinilor aduse ptr vopsit si comitetul executiv al parintilor alaturi de direcotul executiv Cristi(west garage) si proprietarul masinii au ajuns la un accord,argintiu e viitorul :lol:

traiasca soimii patriei :lol::lol::lol:

am incheiat transmisia,Eagle Eye out chhh....:lol:




nu stiu cati au mai citit tot ca si mine, da' clar sunteti nebuni...stiam ca sunteti nebuni :lol: :lol: pai bine bah bosssssss, s-a strigat negru!! negru, negru !!! NEGRUL cel mai negru! sau...? :paper:

crysty.bobok 25-06-11 11:54

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4420401)
s-a gandit si la cat de practic e,pe gri/argintiu nici nu se vede murdaria asa de tare,e cea mai buna optiune pentru ca dupa ce o speli nu sta o zi curata,am stat am dezbatut si ne-am lamurit,conferinta a durat peste 3 ore,s-au consumat multe sticle de apa,multe pachete de tigari si vreo 3 baxuri de cafea,dupa lungi si indelungate dezbateri pro/contra si o semi bataie viitorul tari pardon masinii s-a stabilit,asadar comitetul executiv al masinilor aduse ptr vopsit si comitetul executiv al parintilor alaturi de direcotul executiv Cristi(west garage) si proprietarul masinii au ajuns la un accord,argintiu e viitorul :lol:

traiasca soimii patriei :lol::lol::lol:

am incheiat transmisia,Eagle Eye out chhh....:lol:

Genial !

Cāt despre gri..... eu nu cred pānă nu văd :))

ovidiu89 25-06-11 12:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ai ma caius ai avut toate masinile negre pana acuma, deci mie greu sa cred ca o lasi gri

Nosfer 25-06-11 13:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
O fi vrut sa faca un compromis, intre negru si albul care a fost initial deci.... GRI :)) Iasa foarte misto culoarea, parca e un argintiu lichid. Abia astept sa vad cum va fi la final.

P A K E 25-06-11 19:00

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ceva e gresit aici...

HoricutzWSR 25-06-11 19:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ala nu`i base-coat, pt metallic-schwarz?

Caius TM 25-06-11 19:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
de ce sa nu bine ?
am vrut un argintiu mat... am vazut cateva poze pe net... chiar e ce trebuie.
o sa revin cu poze cand e montata toata...
o sa va schimbati parerea...

cryssTM 25-06-11 19:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Unde ai citit tu ca la black sapphire metalic se da fond silver metalic ????:rolleyes2

HoricutzWSR 25-06-11 19:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
n`am citit nicaieri, imi dadeam cu presupusu :D


All times are GMT +2. The time now is 10:57.

- Copyright 2026 4Tuning