![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
BRAVO!!!. da mai bine decat alb,oricum pana la urma ajunge sa fie neagra sunt convins ca nu o sa te rabzi:lol::twisted:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
s-a gandit si la cat de practic e,pe gri/argintiu nici nu se vede murdaria asa de tare,e cea mai buna optiune pentru ca dupa ce o speli nu sta o zi curata,am stat am dezbatut si ne-am lamurit,conferinta a durat peste 3 ore,s-au consumat multe sticle de apa,multe pachete de tigari si vreo 3 baxuri de cafea,dupa lungi si indelungate dezbateri pro/contra si o semi bataie viitorul tari pardon masinii s-a stabilit,asadar comitetul executiv al masinilor aduse ptr vopsit si comitetul executiv al parintilor alaturi de direcotul executiv Cristi(west garage) si proprietarul masinii au ajuns la un accord,argintiu e viitorul :lol:
traiasca soimii patriei :lol::lol::lol: am incheiat transmisia,Eagle Eye out chhh....:lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
nush ce sa zic:P,a mea e argintie dar totusi se vede cand e prafuita ca nu mai luceste:cry:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
24MRS esti fenomenal :)))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
cum asa?:)))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
nu stiu cati au mai citit tot ca si mine, da' clar sunteti nebuni...stiam ca sunteti nebuni :lol: :lol: pai bine bah bosssssss, s-a strigat negru!! negru, negru !!! NEGRUL cel mai negru! sau...? :paper: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Cāt despre gri..... eu nu cred pānă nu văd :)) |
Re: E46 - TM 77 EEE
Ai ma caius ai avut toate masinile negre pana acuma, deci mie greu sa cred ca o lasi gri
|
Re: E46 - TM 77 EEE
O fi vrut sa faca un compromis, intre negru si albul care a fost initial deci.... GRI :)) Iasa foarte misto culoarea, parca e un argintiu lichid. Abia astept sa vad cum va fi la final.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Ceva e gresit aici...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ala nu`i base-coat, pt metallic-schwarz?
|
Re: E46 - TM 77 EEE
de ce sa nu bine ?
am vrut un argintiu mat... am vazut cateva poze pe net... chiar e ce trebuie. o sa revin cu poze cand e montata toata... o sa va schimbati parerea... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Unde ai citit tu ca la black sapphire metalic se da fond silver metalic ????:rolleyes2
|
Re: E46 - TM 77 EEE
n`am citit nicaieri, imi dadeam cu presupusu :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:57. |
- Copyright 2026 4Tuning