Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

@Nos@ 16-12-04 15:36

1 Attachment(s)
Frate aia e Supra si o stiu de foarte mult timp asa ca bag una pentru cunoscatori, nu este europeana:

EvLSant0S 16-12-04 15:39

1 Attachment(s)
DE CE NU AI PUS POZA ASTA???? RECUNOASTEAM MAI REPEDE....




exagerezi frate...

Hondarul 16-12-04 15:39

laraki fulgura... nu este voie cu concepte
:lol:

Hondarul 16-12-04 15:41

1 Attachment(s)
Santose... a zis clar: PENTRU CUNOSCATORI !!! :lol:

Uite poza mea... Facuta de mine.

the_mav 16-12-04 15:44

tvr cumva? :roll:

TheSinner2 16-12-04 15:47

dap.. se pare ca totusi era supra aia de mai devreme :oops: .. si e prezentata eronat ca hyundai veilside pe unele site-uri.. pt ca apare si pe pagina hyundai de pe veilside.com. sorry

Hondarul 16-12-04 16:00

Nu e TVR... Cred... :rolleyes2 :rolleyes2

xxdadixx 16-12-04 16:55

Habar nam. Ce poze! Unde ai fost mah in America de ai luat poze cu masini de pe alta planeta. Eu zic ca-i Porsche!

EvLSant0S 16-12-04 17:08

dap e porscheul ala mai ciudatzel...

xxdadixx 16-12-04 17:23

BUT! Nu e nici Porsche. Ala ciudatzel e in spate rosu! 914. BTW m-am juncat nfs porsche la viatza mea. :roll:

TheSinner2 16-12-04 19:31

nu e triumph, nu e mg, nu e lotus, nu e lancia, nu e porche... ce mama dreaq e? :roll:

xxdadixx 16-12-04 21:28

Hondare da si tu niste indicii ceva acolo ca ne prajim neuronii aici!! MG???

mpa 16-12-04 21:31

FIAT :idea:

Hondarul 16-12-04 23:12

Pai voi credetzi ca eu stiu ???? :lol: :lol: :lol:

mpa 17-12-04 08:42

3 Attachment(s)
Cum am zis este vorba de un Fiat Festa o masina de serie dar destul de rara!!!

CINE STIE CUNOASTE


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning