![]() |
1 Attachment(s)
Frate aia e Supra si o stiu de foarte mult timp asa ca bag una pentru cunoscatori, nu este europeana:
|
1 Attachment(s)
DE CE NU AI PUS POZA ASTA???? RECUNOASTEAM MAI REPEDE....
exagerezi frate... |
laraki fulgura... nu este voie cu concepte
:lol: |
1 Attachment(s)
Santose... a zis clar: PENTRU CUNOSCATORI !!! :lol:
Uite poza mea... Facuta de mine. |
tvr cumva? :roll:
|
dap.. se pare ca totusi era supra aia de mai devreme :oops: .. si e prezentata eronat ca hyundai veilside pe unele site-uri.. pt ca apare si pe pagina hyundai de pe veilside.com. sorry
|
Nu e TVR... Cred... :rolleyes2 :rolleyes2
|
Habar nam. Ce poze! Unde ai fost mah in America de ai luat poze cu masini de pe alta planeta. Eu zic ca-i Porsche!
|
dap e porscheul ala mai ciudatzel...
|
BUT! Nu e nici Porsche. Ala ciudatzel e in spate rosu! 914. BTW m-am juncat nfs porsche la viatza mea. :roll:
|
nu e triumph, nu e mg, nu e lotus, nu e lancia, nu e porche... ce mama dreaq e? :roll:
|
Hondare da si tu niste indicii ceva acolo ca ne prajim neuronii aici!! MG???
|
FIAT :idea:
|
Pai voi credetzi ca eu stiu ???? :lol: :lol: :lol:
|
3 Attachment(s)
Cum am zis este vorba de un Fiat Festa o masina de serie dar destul de rara!!!
CINE STIE CUNOASTE |
| All times are GMT +2. The time now is 15:07. |
- Copyright 2026 4Tuning