![]() |
Re: E46 - Bagged
1 Attachment(s)
Ps: urmeaza niste modificari importante care nu ma asteptam sa le fac anu asta
una din ele ... cu ocazia asta intreb cine doneaza un airbag rotund puscat... :D |
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Frumoase poze si bravo pentru locul 3.
|
Re: E46 - Bagged
Ai o masina de invidiat si in spatele aceste masini e un efort financiar si fizic destul de mare,eu unu apreciez enorm munca ta si zic jos palaria, cat mai multe concursuri castigate si cati mai multi km fara probleme ca am vazut ca scarpini furnicile pe spate :D. Frumos rau acest e46 , superb!
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
ps. gabi mersi de aprecieri :) |
Re: E46 - Bagged
1 Attachment(s)
apropo de update-uri... urmeaza sa fie montate saptamana asta:
|
Re: E46 - Bagged
A inteles el gresit, tupeu a castigat 3 cupe nu a luat locul 3! la sa masina nu se admite locul 3:rolleyes2
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
5 Attachment(s)
poze...
|
Re: E46 - Bagged
Grav ...
Iar numarul ala mic,este perfect pentru masina asta. |
Re: E46 - Bagged
mamaaaaaaaa cum poate arata masina asta!:shock:
|
Re: E46 - Bagged
imi sustin vechile afirmatii: e suuuuuperba!ma lasa fara cuvinte cand o vad.
|
Re: E46 - Bagged
Am vazut multe masini low dar inca un Bmw ca asta clar NU!!!
Am citit intreg topicul si nu pot sa zik doar BRAVO !!!! P.S. Imi place foarte mult si cum este facut portbagajul https://www.youtube.com/watch?v=zJMnz...ure=plpp_video (o piesa sa nu plec cu mana goala :)) ) |
Re: E46 - Bagged
imi place ce ai prin portbagaj...dar la cat de low e masina ta...imi arde casa pana ajungi tu :))
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning