Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

tupeu 02-10-12 20:55

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
Ps: urmeaza niste modificari importante care nu ma asteptam sa le fac anu asta
una din ele ...

cu ocazia asta intreb cine doneaza un airbag rotund puscat... :D

FAST&FURIOUS 02-10-12 21:01

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5195378)
A 3-a cupa :) la jucu, Best car of the show...

Felicitari si la mai multe !!!

tabokubmw 02-10-12 21:03

Re: E46 - Bagged
 
Frumoase poze si bravo pentru locul 3.

gaby17 06-10-12 18:44

Re: E46 - Bagged
 
Ai o masina de invidiat si in spatele aceste masini e un efort financiar si fizic destul de mare,eu unu apreciez enorm munca ta si zic jos palaria, cat mai multe concursuri castigate si cati mai multi km fara probleme ca am vazut ca scarpini furnicile pe spate :D. Frumos rau acest e46 , superb!

tupeu 07-10-12 09:11

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tabokubmw (Post 5195397)
Frumoase poze si bravo pentru locul 3.

care loc 3 ba? am luat ceva locu3 si io nu stiu ? :))

ps. gabi mersi de aprecieri :)

tupeu 07-10-12 09:14

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
apropo de update-uri... urmeaza sa fie montate saptamana asta:

bujuKYL 07-10-12 09:53

Re: E46 - Bagged
 
A inteles el gresit, tupeu a castigat 3 cupe nu a luat locul 3! la sa masina nu se admite locul 3:rolleyes2

tabokubmw 07-10-12 20:45

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by bujuKYL (Post 5200386)
A inteles el gresit, tupeu a castigat 3 cupe nu a luat locul 3! la sa masina nu se admite locul 3:rolleyes2

Nu am inteles gresit:)) Dar cand mam gandit la 3 cupe am scris locul 3 :)) Scuze si "succesuri" in continuare...

tupeu 14-10-12 18:16

Re: E46 - Bagged
 
5 Attachment(s)
poze...

mareo 14-10-12 18:36

Re: E46 - Bagged
 
Grav ...
Iar numarul ala mic,este perfect pentru masina asta.

bujuKYL 15-10-12 08:14

Re: E46 - Bagged
 
mamaaaaaaaa cum poate arata masina asta!:shock:

marius3030 18-10-12 05:14

Re: E46 - Bagged
 
imi sustin vechile afirmatii: e suuuuuperba!ma lasa fara cuvinte cand o vad.

Dany08 03-11-12 01:19

Re: E46 - Bagged
 
Am vazut multe masini low dar inca un Bmw ca asta clar NU!!!
Am citit intreg topicul si nu pot sa zik doar BRAVO !!!!
P.S. Imi place foarte mult si cum este facut portbagajul
https://www.youtube.com/watch?v=zJMnz...ure=plpp_video (o piesa sa nu plec cu mana goala :)) )

Manu_88 03-11-12 03:04

Re: E46 - Bagged
 
imi place ce ai prin portbagaj...dar la cat de low e masina ta...imi arde casa pana ajungi tu :))

bujuKYL 03-11-12 05:47

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by Manu_88 (Post 5232959)
imi place ce ai prin portbagaj...dar la cat de low e masina ta...imi arde casa pana ajungi tu :))

o poate face si suv doar are airride:lol:


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning