Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

marian92 18-04-10 23:13

Re: Counter Strike 1.6
 
este si joc csbestial si server:P

Nemesh17 19-04-10 11:17

Re: Counter Strike 1.6
 
Mai organizati 1 meci, ca as vrea si eu sa joc cu voi:D.
Steam on, skill medium-high.

porsheGTS 19-04-10 11:44

Re: Counter Strike 1.6
 
O sa jucam..in curand.!!!

Nemesh17 19-04-10 11:45

Re: Counter Strike 1.6
 
Deabia astept sa pun tag-ul =))))))))))) .

porsheGTS 19-04-10 11:46

Re: Counter Strike 1.6
 
Care-i ala?

Nemesh17 19-04-10 11:48

Re: Counter Strike 1.6
 
Am citit cu pagini in urma, pe la pagina 38 ca tag-ul este [4tunning].

porsheGTS 19-04-10 11:50

Re: Counter Strike 1.6
 
Aaa.am crezut ca ai tu alt tag...a fost mai demult un meci asa de incalzire...!!!Claudia cand mai ai si tu timp liber mai bagam un meci??Ca uite astepta lumea..>!!!

marian92 24-04-10 02:55

Re: Counter Strike 1.6
 
Prezent :D:D:D deabia astept sa facem un meci:X:X:X.Steam On.

MM11AJJ 25-04-10 20:01

Re: Counter Strike 1.6
 
vand steam ieftin 3 euro orange ;)

upstonik 27-04-10 23:16

Re: Counter Strike 1.6
 
-UPDATE- STEAM ON -

MM11AJJ - Florin - super baiat, recomand, de incredere!

DTH 27-04-10 23:41

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by upstonik (Post 3316391)
-UPDATE- STEAM ON -

MM11AJJ - Florin - super baiat, recomand, de incredere!

Ce legătură are ...cu topicul de cs ???

sRn- 01-05-10 18:51

Re: Counter Strike 1.6
 
M-as putea baga si eu ? am 16 ani , joc cs de la 9-10 ani , joc cs clasic + deathrun + kz , gungame + respawn. daca vreti sa ma bagati si p mine spuneti-mi ori aici , ori pe [email protected] , as vrea sa joc cu voi , pentru ca urmaresc 4tuning.ro si chiar mi-ar place sa am o legatura oarecare cu baietii de aici. , pentru cei care joaca DEATHRUN va dau un srv : dr.linkcs.ro , drj.heker.ro , dr.gamebox.ro , dr2.gamebox.ro , nick-ul meu este Sorin.
STEAM OFF !

gabitzUU 12-05-10 15:28

Re: Counter Strike 1.6
 
Bine v-am gasit gamerilor :D Haideti sa ne organizam sa facem un meci in mai multi de aici de pe 4tuning:) Prefer numai STEAM ON. Am dubii in legatura cu cei care joaca bine si nu au steam:).

Momentan de vreo 2 ani joc pe un server foarte frumos de WAr3,este lume buna nu sunt codati,etc,este foarte frumos serverul: "FAGARAS.CELIFE.RO" Si se mai gasesc cateva servere in comunitatea Celife www.celife.ro .

dati pm daca o fii sa facem un meci ca ma bag si eu :)

hammerphilosopher 19-05-10 12:03

Re: Counter Strike 1.6
 
Joc si eu daca va strangeti la un meci .. steam on:D

MM11AJJ 20-05-10 12:22

Re: Counter Strike 1.6
 
Va rog ajutatima cu cate un click sa pot deschide sv 4 tuning :) http://www.arth.ro/click/clickz.php?player=florin_fasie


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning