![]() |
Re: Counter Strike 1.6
este si joc csbestial si server:P
|
Re: Counter Strike 1.6
Mai organizati 1 meci, ca as vrea si eu sa joc cu voi:D.
Steam on, skill medium-high. |
Re: Counter Strike 1.6
O sa jucam..in curand.!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
Deabia astept sa pun tag-ul =))))))))))) .
|
Re: Counter Strike 1.6
Care-i ala?
|
Re: Counter Strike 1.6
Am citit cu pagini in urma, pe la pagina 38 ca tag-ul este [4tunning].
|
Re: Counter Strike 1.6
Aaa.am crezut ca ai tu alt tag...a fost mai demult un meci asa de incalzire...!!!Claudia cand mai ai si tu timp liber mai bagam un meci??Ca uite astepta lumea..>!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
Prezent :D:D:D deabia astept sa facem un meci:X:X:X.Steam On.
|
Re: Counter Strike 1.6
vand steam ieftin 3 euro orange ;)
|
Re: Counter Strike 1.6
-UPDATE- STEAM ON -
MM11AJJ - Florin - super baiat, recomand, de incredere! |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
M-as putea baga si eu ? am 16 ani , joc cs de la 9-10 ani , joc cs clasic + deathrun + kz , gungame + respawn. daca vreti sa ma bagati si p mine spuneti-mi ori aici , ori pe [email protected] , as vrea sa joc cu voi , pentru ca urmaresc 4tuning.ro si chiar mi-ar place sa am o legatura oarecare cu baietii de aici. , pentru cei care joaca DEATHRUN va dau un srv : dr.linkcs.ro , drj.heker.ro , dr.gamebox.ro , dr2.gamebox.ro , nick-ul meu este Sorin.
STEAM OFF ! |
Re: Counter Strike 1.6
Bine v-am gasit gamerilor :D Haideti sa ne organizam sa facem un meci in mai multi de aici de pe 4tuning:) Prefer numai STEAM ON. Am dubii in legatura cu cei care joaca bine si nu au steam:).
Momentan de vreo 2 ani joc pe un server foarte frumos de WAr3,este lume buna nu sunt codati,etc,este foarte frumos serverul: "FAGARAS.CELIFE.RO" Si se mai gasesc cateva servere in comunitatea Celife www.celife.ro . dati pm daca o fii sa facem un meci ca ma bag si eu :) |
Re: Counter Strike 1.6
Joc si eu daca va strangeti la un meci .. steam on:D
|
Re: Counter Strike 1.6
Va rog ajutatima cu cate un click sa pot deschide sv 4 tuning :) http://www.arth.ro/click/clickz.php?player=florin_fasie
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:53. |
- Copyright 2026 4Tuning