Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW Styling (https://forum.4tuning.ro/642-bmw-styling.html)
-   -   BMW of the Day (https://forum.4tuning.ro/642-bmw-styling/170042-bmw-of-the-day.html)

crysty.bobok 09-03-11 00:27

Re: BMW of the Day
 
1 Attachment(s)
:arrow:

DJ35DDK 09-03-11 10:37

Re: BMW of the Day
 
1 Attachment(s)
..........

crysty.bobok 09-03-11 11:33

Re: BMW of the Day
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 3083430)
  • PE ACEST TOPIC VOM POSTA POZE / WALLPAPER-URI NUMAI CU BMW-URI !! NU CONTEAZA CE MODEL CE SERIE ... EXCLUS CONCEPTE !!!
  • VA ROG SA POSTATI FOTOGRAFIILE DOAR CU OPTIUNEA DE INCARCARE A FORUMULUI SI CU REZOLUTII DE LA 1024x768 IN SUS.
  • UN USER NU POATE POSTA MAI MULT DE O POZA PE ZI !


Sper sa nu supar nici un moderator cu topicul acesta ! , recunosc ca ideea a fost furata de aici

Incep eu :arrow::arrow::arrow:

Quote:

Originally Posted by DJ35DDK (Post 4155125)
..........



sa iti mai zic iar ca nu e bine ?

DJ35DDK 09-03-11 11:53

Re: BMW of the Day
 
Mda, poza mea are 1024x685 :)

D-FENS 09-03-11 12:42

Re: BMW of the Day
 
1 Attachment(s)
BMW 2006.

Strainger 10-03-11 08:54

Re: BMW of the Day
 
1 Attachment(s)
:arrow:

opia 11-03-11 10:50

Re: BMW of the Day
 
1 Attachment(s)
:arrow:

crysty.bobok 11-03-11 12:34

Re: BMW of the Day
 
1 Attachment(s)
:arrow:

D-FENS 12-03-11 13:22

Re: BMW of the Day
 
1 Attachment(s)
............

SAX1987 12-03-11 13:40

Re: BMW of the Day
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by DJ35DDK (Post 4155379)
Mda, poza mea are 1024x685 :)

Plus ca a mai fost postat de 50 de ori :shock::shock:
Tu chiar nu te uiti ce postezi ? Si la style e39 faci la fel , repeti toate pozele .

On :

DJ35DDK 15-03-11 21:52

Re: BMW of the Day
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4163592)
Plus ca a mai fost postat de 50 de ori :shock::shock:
Tu chiar nu te uiti ce postezi ? Si la style e39 faci la fel , repeti toate pozele .

On :

eu zic sa te uiti mai bine, ca iar bagi in ele, nu a mai fost postata niciodata poza cu E39-le asta galben, luai fiecare pagina in parte sa vad daca sunt 50 si vad ca nu a fost deloc ;)

SAX1987 15-03-11 22:21

Re: BMW of the Day
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by DJ35DDK (Post 4172896)
eu zic sa te uiti mai bine, ca iar bagi in ele, nu a mai fost postata niciodata poza cu E39-le asta galben, luai fiecare pagina in parte sa vad daca sunt 50 si vad ca nu a fost deloc ;)

Cum ti-am mai zis... sterge-ti mucii inainte sa dai reply la postul meu :lalala:

On :

sepang bronze

Strainger 16-03-11 10:13

Re: BMW of the Day
 
1 Attachment(s)
:arrow:

crysty.bobok 16-03-11 13:46

Re: BMW of the Day
 
1 Attachment(s)
:arrow:

D-FENS 16-03-11 18:52

Re: BMW of the Day
 
1 Attachment(s)
__________________


All times are GMT +2. The time now is 19:21.

- Copyright 2026 4Tuning