![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
:rolleyes2 Sincer mie nu-mi place nici unul, dupa mine is f naspa:rolleyes2
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Alfa parca e mai aratoasa decat BMW-u, parerea mea...le-am vazut pe amondoua LIVE. BMW-ului nu prea ii sta bine cu eleronul, e cam inalt...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
bine jason,ai zis-o,la ce am vazut in italia astea-s rebuturi,facute cu f putin bun gust ceea c ma ingrijoreaza vazand ca s-au cheltuit ceva banuti acolo,si dupa aia pt faptul ca italienii sunt obsedati d estetic si trend si bun gust si etc.,numai un roman putea sa exagereze cu eleronu' ala la BMW(care mi s pare cel mai urat-eleronul)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
La BMW nu se potriveşte eleronul in stil "japonez", este eleron folosit la trackdays, unde echipa de service poate modifica intr-un minut unghiul de cădere. Alfa are "din fabrică" o formă frumoasă, mai ales Alfa GT, e păcat să distrugi imaginea de quadrifoglio verde cu o mască brutală. Părerea mea.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
da asha e .. l-am vazut de aproape cand l-am pozat si e destul de aiurea BMW.. si oglinzile alea.. nuhs.. nu is faine.. renuntzi la oglinzi electrice noar ca sa le ai cromate.. nush ce sa zic..e ca si dacile cu oglinzi cromate.. le pui ca a atragi atentia.. :).. in schimb.. Alfa-ul suna bine si la motor si e si mai aspectuasa... cred ca aia a luat-o gata tunalita de la ceva italian Boy..:)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
alfa este intr-adevar o masina eleganta,cu traditie sportiva...mie chiar imi plac in general f mult;pacat ca se devalorizeaza mai tare decat accelereaza si se rup repede.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ajunge cu OT`u... pt chat este mirc.. ;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
17 Attachment(s)
Azi a venit pe la mine ... pe acasa o masina super apreciata... :) E bestie... sper ca va place ... deocamdata umbla prin Satu Mare :) (Cica e a unui satmarean).
Atasez si niste poze.... aaaaaa!!! Era sa uit ! Este facuta de Dr. Zozo :) ;) pe care de altfel l-am si sunat si ii multumesc stie el pt ce :) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Vazuta din dreapta parca-i "Mystery Machine":)) mie personal imi place; Nice rims!!! :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
azi am vazut-o si yo in SM la Petrom V pe Careiului ( fostul Shell ) pe la ora 12:30, am si yo ceva poze doar cu exteriorul, dar is najpa cum afara azi plouase toata ziua facu-te cu tel'...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Frumos Patrol....parca e facut de zozo din oradea dak nu ma insel.....l-am ginit si eu :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Las' ca e bine si cu motoru din fabrica ca e destul de puternic...designul conteaza :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:58. |
- Copyright 2026 4Tuning