Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

cozmin23 19-06-10 17:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau o bere si imi fac curaj sa ma barbieresc..

MarioCrT 19-06-10 21:09

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Mă pregătesc de masă şi casc .

spiner 19-06-10 21:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma gandeam sa ma duc la bucatarie sa mananc niste unt pe paine cu gem.

B-72-RZD 20-06-10 00:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
01:30 - Scriu postul asta, inainte sa ma arunc in pat.

Misto topic, apropo! :lol:

SB 01 U L I 20-06-10 00:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma holbez ca prostu la ce-a scris ultimul membru aici:) super topic:))

rizea.vlad 20-06-10 18:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
19:59-imi rod unghiile

D0ryN 20-06-10 19:20

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Bravo ma, ai sparg gheata cu postarea asta :lol:

Dementor 20-06-10 19:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ne lipseste dolb...el era singuru care dadea de astea gravee:lol:

nea_gogu_de_la_gaze 20-06-10 20:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21:01 am terminat de scobit in nas si acum fac bilute si le testez propietatile de lipire

kagula_89 26-06-10 14:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
15:54 mor de plictiseala ca ploau afara si nu am ce sa fac.

nea_gogu_de_la_gaze 26-06-10 19:45

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Citesc cat de smecher era Ion si cum le babardea el pe toate

Mr.Extasy 28-06-10 23:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:07 - Fac pe Bruce Lee cu o musca. Vreau sa ma bag la somn si o sa ma trezeasca dihania dimineata. :evil:

jocuricopii 29-06-10 02:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
03:00 - Beau bere si astept cativa prieteni sa bem impreuna :)

spiner 29-06-10 02:03

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
decizie grea e in mintea mea(drag race):forum vs. somn
si se pare ca a castigat forumul,la limita..inca o ora si ceva:D

ZaNe94 29-06-10 06:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7:53, ma gandesc cum mi-am petrecut noaptea uitandu-ma la tavan si HBO... super... poate adorm peste cateva ore...


All times are GMT +2. The time now is 10:39.

- Copyright 2026 4Tuning