![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau o bere si imi fac curaj sa ma barbieresc..
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Mă pregătesc de masă şi casc .
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma gandeam sa ma duc la bucatarie sa mananc niste unt pe paine cu gem.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
01:30 - Scriu postul asta, inainte sa ma arunc in pat.
Misto topic, apropo! :lol: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma holbez ca prostu la ce-a scris ultimul membru aici:) super topic:))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
19:59-imi rod unghiile
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Bravo ma, ai sparg gheata cu postarea asta :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ne lipseste dolb...el era singuru care dadea de astea gravee:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
21:01 am terminat de scobit in nas si acum fac bilute si le testez propietatile de lipire
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
15:54 mor de plictiseala ca ploau afara si nu am ce sa fac.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Citesc cat de smecher era Ion si cum le babardea el pe toate
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00:07 - Fac pe Bruce Lee cu o musca. Vreau sa ma bag la somn si o sa ma trezeasca dihania dimineata. :evil:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
03:00 - Beau bere si astept cativa prieteni sa bem impreuna :)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
decizie grea e in mintea mea(drag race):forum vs. somn
si se pare ca a castigat forumul,la limita..inca o ora si ceva:D |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
7:53, ma gandesc cum mi-am petrecut noaptea uitandu-ma la tavan si HBO... super... poate adorm peste cateva ore...
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:39. |
- Copyright 2026 4Tuning