![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
teck_dace ai sa ne bagam , pana acum suntem 3 demonu eu si dony
|
Re: NFS UG2 Drifters
5 Attachment(s)
Ceva distractie de asta seara.:arrow:
|
Re: NFS UG2 Drifters
5 Attachment(s)
Frumoasa seara pun si eu niste poze tot cu noi
|
Re: NFS UG2 Drifters
faina seara asta :P
andrey bagamias pistonu in jentile tale ca miai facut bara din spate la inceput franjuri :)) |
Re: NFS UG2 Drifters
super seara
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Le mai scoatem putin pe interval in seara asta?ca vreau sa imi testez noua suspensie reglabila!:workout: |
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
cam atata mai scot :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ai prins si tu o cursa buna si cam atata scoti ? ia mai fa odata inca atat mai poti ?:evil:
Am glumit demone stiu ca poti te vad diseara :twisted: |
Re: NFS UG2 Drifters
inca mai pot :> stai-sami intru in mana 2 3 curse dupa vine chefu de joaca
|
Re: NFS UG2 Drifters
Pe drifturi d-alea de munte nu va dati? Ce-l putin alea-s favoritele mele si acolo consider adevaratele drifturi !
:D |
Re: NFS UG2 Drifters
Si se da careva diseara pe la 8 9 ? sau tre' sa ies afara la zapada?
App mai lasati offtopicul. |
Re: NFS UG2 Drifters
ma dau eu ........
|
Re: NFS UG2 Drifters
cine are chef sa facem o cursa????
|
Re: NFS UG2 Drifters
Mai se Tine cineva de treaba pe aici?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Campionate sau ceva de genu' nu se mai fac, doar competitii amicale. |
| All times are GMT +2. The time now is 19:22. |
- Copyright 2026 4Tuning