Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

world cars 04-12-10 20:13

Re: NFS UG2 Drifters
 
teck_dace ai sa ne bagam , pana acum suntem 3 demonu eu si dony

Andreynyo 04-12-10 21:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
5 Attachment(s)
Ceva distractie de asta seara.:arrow:

world cars 04-12-10 21:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
5 Attachment(s)
Frumoasa seara pun si eu niste poze tot cu noi

demonul 04-12-10 21:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
faina seara asta :P

andrey bagamias pistonu in jentile tale ca miai facut bara din spate la inceput franjuri :))

hoscoialf 04-12-10 21:31

Re: NFS UG2 Drifters
 
super seara

Andreynyo 05-12-10 18:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3870544)
faina seara asta :P

andrey bagamias pistonu in jentile tale ca miai facut bara din spate la inceput franjuri :))

Noi sa fim sanatosi! :lol:
Le mai scoatem putin pe interval in seara asta?ca vreau sa imi testez noua suspensie reglabila!:workout:

demonul 05-12-10 20:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
cam atata mai scot :D

world cars 05-12-10 20:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ai prins si tu o cursa buna si cam atata scoti ? ia mai fa odata inca atat mai poti ?:evil:

Am glumit demone stiu ca poti te vad diseara :twisted:

demonul 05-12-10 22:02

Re: NFS UG2 Drifters
 
inca mai pot :> stai-sami intru in mana 2 3 curse dupa vine chefu de joaca

DannyKid 12-12-10 12:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pe drifturi d-alea de munte nu va dati? Ce-l putin alea-s favoritele mele si acolo consider adevaratele drifturi !

:D

Ingerasul99 15-12-10 09:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
Si se da careva diseara pe la 8 9 ? sau tre' sa ies afara la zapada?
App mai lasati offtopicul.

demonul 15-12-10 14:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
ma dau eu ........

bodysh 15-12-10 14:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
cine are chef sa facem o cursa????

Livyooo 25-12-10 22:24

Re: NFS UG2 Drifters
 
Mai se Tine cineva de treaba pe aici?

Ingerasul99 26-12-10 00:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Livyooo (Post 3927190)
Mai se Tine cineva de treaba pe aici?

Ce intelegi tu prin treaba?
Campionate sau ceva de genu' nu se mai fac, doar competitii amicale.


All times are GMT +2. The time now is 19:22.

- Copyright 2026 4Tuning