Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

radu_cainamisir 17-07-11 20:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4470791)
.....

curcubeu, in mod normal as zice ca e ca draq, dar este simpatic asa cand te uiti la el deci nu am nimic, plus ca daca are si motorizare buna e super ok

Eu am un mustang din '92 in garaj cu un motor de audi 3.2 631 CP si prinde 340 km/h
P.S.- pe al meu nu il comenteaza nimeni, mai e si primul pe pagina:))

dary762 17-07-11 20:42

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4470822)
curcubeu, in mod normal as zice ca e ca draq, dar este simpatic asa cand te uiti la el deci nu am nimic, plus ca daca are si motorizare buna e super ok

Eu am un mustang din '92 in garaj cu un motor de audi 3.2 631 CP si prinde 340 km/h
P.S.- pe al meu nu il comenteaza nimeni, mai e si primul pe pagina:))

1)nu suntem obligati sa iti comentam tie toate masinile,asa cum nici tu nu esti obligat sa mi le comentezi pe alea mele
2)-mie imi place asa "curcubeu" Stilul Harlequin!

radu_cainamisir 17-07-11 20:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4470867)
1)nu suntem obligati sa iti comentam tie toate masinile,asa cum nici tu nu esti obligat sa mi le comentezi pe alea mele
2)-mie imi place asa "curcubeu" Stilul Harlequin!

ai dreptate, nu esti obligat, dar cam pt asta e forumul:))

quick_silver2 17-07-11 21:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4470791)
.....

Bravo ba,imi place! :D

Radu A.K.A. G.R.M. 17-07-11 21:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4470876)
ai dreptate, nu esti obligat, dar cam pt asta e forumul:))

Daca pentru asta e forumul, tu de ce nu comentezi la altii la masini? De esemplu, cred ca la nicio masina de a mea nu ai zis nimic.
Si cu masina ta, pozele sunt oribile. Fa-le mai de aproape, sa se vada masina, si o gramada mare de fum si o bucata de tabla cu un far.

Mht'u 17-07-11 21:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Mht'u (Post 4469670)
Andrei, decat sa-i "certi" nu mai bine ii pui ssa porneasca prostia aia de torrent sa downloadez jocul?:lol:

pana il pune pe filelist...care vrea sa il porneasca?:lol:

RacingCars 17-07-11 22:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Frumoase masini all

Revin si eu cu un VW Caddy....

PS-nu e prea stralucit dar am sa revin cu ceva mult mai bun

Pareri?

Radu A.K.A. G.R.M. 17-07-11 22:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
@RacingCars Nu-mi place chiar deloc cum arata.

Revin cu un
Fiat

radu_cainamisir 17-07-11 23:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
caddy chiar imi place, in ceea ce il priveste pe fiat arata bine, dar nush, nu prea da bine in slrr, totusi misto jante pe el
acum ca sa iti raspund radu, eu nu am comentat prea multe masini pt ca sunt relativ nou si nu cred ca acceptati voi critici din partea mea, si in plus poate ziceam vreo prostie

P.S.- o sa vina si niste poze cu mustangul ala, nu e cine stie ce, dar se infinge pe pista, doar ca tot ma gandesc la o culoare

Robicutz 17-07-11 23:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4471174)
@RacingCars Nu-mi place chiar deloc cum arata.

Revin cu un
Fiat

radu ce frane folosesti?

radu_cainamisir 18-07-11 00:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
Ok...sa va fac cunostinta cu prietena mea SILVIA
P.S- asta voiam sa intreb si eu legat de frane, le-am observat ca sunt galbene si nush cum sa le colorez asa, am facut si eu o poza in care se vede clar o frana cum este colorata doar o mica parte

quick_silver2 18-07-11 01:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4471174)
@RacingCars Nu-mi place chiar deloc cum arata.

Revin cu un
Fiat

Ce motor ai pus pe fiat?

KrYpToN 18-07-11 09:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4471307)
Ok...sa va fac cunostinta cu prietena mea SILVIA
P.S- asta voiam sa intreb si eu legat de frane, le-am observat ca sunt galbene si nush cum sa le colorez asa, am facut si eu o poza in care se vede clar o frana cum este colorata doar o mica parte

incearca alta culoare,tobe si sa faci in alte unghiuri pozele ...

dary762 18-07-11 10:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 4471307)
Ok...sa va fac cunostinta cu prietena mea SILVIA
P.S- asta voiam sa intreb si eu legat de frane, le-am observat ca sunt galbene si nush cum sa le colorez asa, am facut si eu o poza in care se vede clar o frana cum este colorata doar o mica parte

Tu ai colorat decat etrieru nu discu...:D

radu_cainamisir 18-07-11 10:51

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 4471732)
incearca alta culoare,tobe si sa faci in alte unghiuri pozele ...

am si eu o mare rugaminte la tine, cand poti, cumpara o masina oricum, din partea mea fara nici un kit, nimic, doar sa ii faci niste poze sa vad unghiurile


All times are GMT +2. The time now is 14:38.

- Copyright 2026 4Tuning