![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Eu am un mustang din '92 in garaj cu un motor de audi 3.2 631 CP si prinde 340 km/h P.S.- pe al meu nu il comenteaza nimeni, mai e si primul pe pagina:)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
2)-mie imi place asa "curcubeu" Stilul Harlequin! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Si cu masina ta, pozele sunt oribile. Fa-le mai de aproape, sa se vada masina, si o gramada mare de fum si o bucata de tabla cu un far. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Frumoase masini all
Revin si eu cu un VW Caddy.... PS-nu e prea stralucit dar am sa revin cu ceva mult mai bun Pareri? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
@RacingCars Nu-mi place chiar deloc cum arata.
Revin cu un Fiat |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
caddy chiar imi place, in ceea ce il priveste pe fiat arata bine, dar nush, nu prea da bine in slrr, totusi misto jante pe el
acum ca sa iti raspund radu, eu nu am comentat prea multe masini pt ca sunt relativ nou si nu cred ca acceptati voi critici din partea mea, si in plus poate ziceam vreo prostie P.S.- o sa vina si niste poze cu mustangul ala, nu e cine stie ce, dar se infinge pe pista, doar ca tot ma gandesc la o culoare |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
6 Attachment(s)
Ok...sa va fac cunostinta cu prietena mea SILVIA
P.S- asta voiam sa intreb si eu legat de frane, le-am observat ca sunt galbene si nush cum sa le colorez asa, am facut si eu o poza in care se vede clar o frana cum este colorata doar o mica parte |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:38. |
|
- Copyright 2026 4Tuning