![]() |
Re: Chat
daca gasesti, spune-mi si mie te rog :D
|
Re: Chat
Mai nou este la moda sa circuli cu faza lunga prin oras pe timp de zi sau numai eu vad cate unul asa? :weirdface
|
Re: Chat
sper ca nu zic o prostie dar si eu am vazut pe multi care merg cica cu faza lunga insa din cate am observat modele noi de vw,skoda,au un fel de lumini de zi care sunt pe asa zisa faza lunga,am vazut asta si la masinile de smurd...deci cred ca nu sunt chiar nebuni...sper inca o data sa nu vb prostii...
edit: un exemplu concret stiu pe skoda octavia 3,automat cand porneai motorul se aprindeau proiectoarele care cica is lumini de zi iar daca puneai pozitie sau faza scurta se stingeau...deci nici aia nu sunt niste "smecheri" ca merg cu lumini de ceata...defapt asa ii fabricata masina... |
Re: Chat
Interesant. Nu tin minte toate modelele, dar una sigur era o Astra de prin '93.
Nu te orbeste cand e lumina si afara, dar nu inteleg care-i faza. |
Re: Chat
mai este si cate o 'dnsoara' care habar nare pe ce planeta ii...
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Vineri seara pe Motilor era o coloana de golfuri 3 care mergeau cu avariile puse si incurcau grav circulatia.Nu pot sa cred ca exista atata nesimtire.Daca au chef de intalniri sa stea in parcari si nu pe drum.
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Daca pentru voi asta este o disractie tineti-o pentru voi.
|
Re: Chat
din cate stiu eu limita de acol e 50 km/h iar daca coloana nu era stationata si circula cu viteza peste 30 km/h nu inteleg care e problema.. data viitoare sa ma chemati si pe mine in coloana sa va sustin si eu ;)
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Vinde cineva leduri SMD pe aici ? Sau stiti un magazin de unde pot cumpara?
|
Re: Chat
este un magazin pe strada baritu in cluj, saimon ii spune magazinului
|
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
Pentru ce anume iti trebuie leduri smd? 0744297672 daca vrei suna si discutam
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:31. |
- Copyright 2026 4Tuning