Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Chat (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1274-chat.html)

BULLDOG 09-01-13 13:16

Re: Chat
 
daca gasesti, spune-mi si mie te rog :D

elnino 12-01-13 15:15

Re: Chat
 
Mai nou este la moda sa circuli cu faza lunga prin oras pe timp de zi sau numai eu vad cate unul asa? :weirdface

Flaviu-Daniel 12-01-13 15:58

Re: Chat
 
sper ca nu zic o prostie dar si eu am vazut pe multi care merg cica cu faza lunga insa din cate am observat modele noi de vw,skoda,au un fel de lumini de zi care sunt pe asa zisa faza lunga,am vazut asta si la masinile de smurd...deci cred ca nu sunt chiar nebuni...sper inca o data sa nu vb prostii...

edit: un exemplu concret stiu pe skoda octavia 3,automat cand porneai motorul se aprindeau proiectoarele care cica is lumini de zi iar daca puneai pozitie sau faza scurta se stingeau...deci nici aia nu sunt niste "smecheri" ca merg cu lumini de ceata...defapt asa ii fabricata masina...

elnino 12-01-13 16:14

Re: Chat
 
Interesant. Nu tin minte toate modelele, dar una sigur era o Astra de prin '93.
Nu te orbeste cand e lumina si afara, dar nu inteleg care-i faza.

Flaviu-Daniel 12-01-13 16:18

Re: Chat
 
mai este si cate o 'dnsoara' care habar nare pe ce planeta ii...

Dementor 13-01-13 08:53

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by elnino (Post 5316011)
Mai nou este la moda sa circuli cu faza lunga prin oras pe timp de zi sau numai eu vad cate unul asa? :weirdface

Si eu am vazut destui in ultima vreme, deci nu esti singurul,iar daca le dai flash'uri iti arata tot felul de semne...

mishu28 20-01-13 19:46

Re: Chat
 
Vineri seara pe Motilor era o coloana de golfuri 3 care mergeau cu avariile puse si incurcau grav circulatia.Nu pot sa cred ca exista atata nesimtire.Daca au chef de intalniri sa stea in parcari si nu pe drum.

coditza2189 20-01-13 20:02

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by mishu28 (Post 5326971)
Vineri seara pe Motilor era o coloana de golfuri 3 care mergeau cu avariile puse si incurcau grav circulatia.Nu pot sa cred ca exista atata nesimtire.Daca au chef de intalniri sa stea in parcari si nu pe drum.

Da tu stiai ca nu ai voie sa clanxonezi fara motiv in oras, plus ca coloana nu te deranja cu nimic,conduceam in limita admisa de legislatia rutiera pentru aceea zona :P

mishu28 21-01-13 06:26

Re: Chat
 
Daca pentru voi asta este o disractie tineti-o pentru voi.

BogdanWRC 23-01-13 22:36

Re: Chat
 
din cate stiu eu limita de acol e 50 km/h iar daca coloana nu era stationata si circula cu viteza peste 30 km/h nu inteleg care e problema.. data viitoare sa ma chemati si pe mine in coloana sa va sustin si eu ;)

mishu28 24-01-13 05:59

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by BogdanWRC (Post 5331733)
din cate stiu eu limita de acol e 50 km/h iar daca coloana nu era stationata si circula cu viteza peste 30 km/h nu inteleg care e problema.. data viitoare sa ma chemati si pe mine in coloana sa va sustin si eu ;)

Bine ca-i legal sa circuli in coloana neorganizata cu avariile puse

bogdan100 04-02-13 20:27

Re: Chat
 
Vinde cineva leduri SMD pe aici ? Sau stiti un magazin de unde pot cumpara?

andreutzzz 04-02-13 21:28

Re: Chat
 
este un magazin pe strada baritu in cluj, saimon ii spune magazinului

Stresumk4 04-02-13 22:34

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by mishu28 (Post 5331940)
Bine ca-i legal sa circuli in coloana neorganizata cu avariile puse

Like!:lol:

baga 05-02-13 22:04

Re: Chat
 
Pentru ce anume iti trebuie leduri smd? 0744297672 daca vrei suna si discutam


All times are GMT +2. The time now is 03:31.

- Copyright 2026 4Tuning