![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Cristi da am mers pe burta :D nu ma opresc mergem inainte mereu :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mergem inainte, ca inainte era mai bine :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bv ma foototi mersu ala pe burta :) so o porti sanatos :X
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Două săptămâni nu mai ies din casa,am vărsat de vânt,imi pare rău că nu pot ajunge la intâlnirile ims :( scuze incă odată Lucian ! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ne pare rau RZW sicer ...Inferno Motor Sport nu o sa uite de tine te sunam de la mare si de la munte si cand o sa fim pe strand o sa te sunam ...dar si cand suntem la gratar la padure nu o sa uitam de tine :*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba...care va pricepeti la car audio...dati-mi un pm ca mi am cumparat un mtx rtp 2000 si am nevoie sa il pun pe masina :-s
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vezi ce zice bogdy .... poate te ajuta el
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Stai nelinistit, cu noi esti ca si singur :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba ce rai sunte-ti ! razvanele jur ca ma sa te sun cand ma voi int cu baietzii am sa te sun cu taxa inversa
@XSA daca vrei sa il incercam pe statia mea de 1200 nici o prob te astept! facem probe |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pe-a lu' bogdy l-am incercat la statzia mea de 102.. a mers bine.. pana la capat. Pacat ca erau geamurile inchise si nu aveam curent suficient... :)) Te :* premiantule
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce caterincă aveţi mă .....;) parcă voi nu aţi fost ca mine ....;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Exista si o parte buna :)) potzi edita poze fara probleme...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) da tun merge statia de 102 numai gagici una si una se adunau uuu
@Rzw oo sa-ti spun si tie lafel cum ii spun lu varamiu ala mic de 11 ani bahh si eu am fost mic ca tine dar nu si prost :))) nu o lua in nume de rau e caterinca man ! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Buna fetelor ! am achizitionat si eu un Nr de inmatriculare pt noua bara ca nu merge tzarania aia mare cu toate ca si alea erau speciale ...Poza cu nr si prima cupa :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a aparut reportajul: http://www.primatv.ro/stiri-focus/extra-decibeli.html
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
S-a văzut bogdan pe sticlăăă :))) niii măăăăăă fi happy :P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba si la voi intra reclama aia de la limp biskit????? ca ma enerveaza maxim
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vreau si eu noi niste poze de la intalnirea de vineri seara! si... nu ma supar chiar deloc daca apar poze si de la intalnirea de azi (sambata, 13.06.2009);):twisted:
merci! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Cine dăăă ronduu ălaaa bineee?Oare cine?8)Pe la sfârşit pe acolo :D !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poze de vineri seara dorim si noi
poate aveti si filmulete;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ps:pozele de vineri...sunt ok dar nu au iesit cum ma asteptam pt ca iarasi a fost mult prea putina lumina.. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am rugaminte ca de acum toate fotografiile facute la intalniri sau iesiri sa fie postate in topicul https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/128757-infernomotorsport-meetings-photo-corner.html ca sa nu incarcam aiurea "Photo Corner" unde este dedicat exclusiv sedintelor foto cu membrii Inferno Motorsport. Multumesc!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
i`a vezi lucica poate te intereseaza ceva de pe aici
https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/124540-vand-pt-e30-bare-fuste-mtech1-and-mtech2-kit-exterior-ix.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ms, are private message de la mine, astept sa-mi raspunda...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mtech 2-ul este tot varianta cu bandou... exact ca aia rosie care o am si eu sus si refuz s-o pun pe masina din motive strict legate de estetica... mai sapam, merci frumos oricum :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
face mouse bani, face el
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca are ce sa vanda :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Romanu' vinde orice :)) dar cand vine vorba de urs sau matza...ai de unde alege ;) nu gluma
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
in seara asta m-am intalnit cu robynet si o sa aiba o surpriza pentru voi vineri
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pe o bere ca nu lea vazut nimeni si pozele le-am scos de mult;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa speram...oricum sunt de proba momentan...miine seara voi vorbi cu el si ii voi propune ceva! sa vedem daca accepta!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
acum sau maine seara?:D:D:D k ie cam sete
v-am lasat ma duc la somn k maine am examen |
Re: Diverse (topic de offtopic)
posturile despre masina lui robynet o sa se stearga...nu toate...dar cateva tot dispar
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning