Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 10-06-09 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Cristi da am mers pe burta :D nu ma opresc mergem inainte mereu :D

Lucian_GXZ 10-06-09 15:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mergem inainte, ca inainte era mai bine :)))

RoByNeT 10-06-09 15:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bv ma foototi mersu ala pe burta :) so o porti sanatos :X

Tweety_rzw 10-06-09 15:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Două săptămâni nu mai ies din casa,am vărsat de vânt,imi pare rău că nu pot ajunge la intâlnirile ims :( scuze incă odată Lucian !

kimi 10-06-09 16:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2396376)
Două săptămâni nu mai ies din casa,am vărsat de vânt,imi pare rău că nu pot ajunge la intâlnirile ims :( scuze incă odată Lucian !

Deci nu mai pot de ras =))))) saracul Razvanel a facut varsat de vant....

BGY_Bogdy 10-06-09 23:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ne pare rau RZW sicer ...Inferno Motor Sport nu o sa uite de tine te sunam de la mare si de la munte si cand o sa fim pe strand o sa te sunam ...dar si cand suntem la gratar la padure nu o sa uitam de tine :*

jB*XSA 11-06-09 07:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba...care va pricepeti la car audio...dati-mi un pm ca mi am cumparat un mtx rtp 2000 si am nevoie sa il pun pe masina :-s

Lucian_GXZ 11-06-09 10:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2397668)
Ne pare rau RZW sicer ...Inferno Motor Sport nu o sa uite de tine te sunam de la mare si de la munte si cand o sa fim pe strand o sa te sunam ...dar si cand suntem la gratar la padure nu o sa uitam de tine :*

just... hahahhahhaahhahah ce caterinca....

Lucian_GXZ 11-06-09 10:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2398055)
ba...care va pricepeti la car audio...dati-mi un pm ca mi am cumparat un mtx rtp 2000 si am nevoie sa il pun pe masina :-s

Poti vorbii cu Racy.. el cred ca ar putea sa te ajute....

Fr33`e30 11-06-09 12:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vezi ce zice bogdy .... poate te ajuta el





Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2398055)
ba...care va pricepeti la car audio...dati-mi un pm ca mi am cumparat un mtx rtp 2000 si am nevoie sa il pun pe masina :-s


DRK*DeSiGn 11-06-09 15:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2398426)
just... hahahhahhaahhahah ce caterinca....

ehhh...micutule RZW ese varsta la care apare aceasta boala a copilariei =))))) are dreptate bogdy,stai linishtit ca nu vom uita de tine

Lucian_GXZ 11-06-09 16:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Stai nelinistit, cu noi esti ca si singur :))

BGY_Bogdy 11-06-09 17:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba ce rai sunte-ti ! razvanele jur ca ma sa te sun cand ma voi int cu baietzii am sa te sun cu taxa inversa
@XSA daca vrei sa il incercam pe statia mea de 1200 nici o prob te astept! facem probe

Lucian_GXZ 11-06-09 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pe-a lu' bogdy l-am incercat la statzia mea de 102.. a mers bine.. pana la capat. Pacat ca erau geamurile inchise si nu aveam curent suficient... :)) Te :* premiantule

Tweety_rzw 11-06-09 19:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce caterincă aveţi mă .....;) parcă voi nu aţi fost ca mine ....;)

Lucian_GXZ 11-06-09 21:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Exista si o parte buna :)) potzi edita poze fara probleme...

BGY_Bogdy 11-06-09 21:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)) da tun merge statia de 102 numai gagici una si una se adunau uuu
@Rzw oo sa-ti spun si tie lafel cum ii spun lu varamiu ala mic de 11 ani bahh si eu am fost mic ca tine dar nu si prost :))) nu o lua in nume de rau e caterinca man !

BGY_Bogdy 12-06-09 17:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Buna fetelor ! am achizitionat si eu un Nr de inmatriculare pt noua bara ca nu merge tzarania aia mare cu toate ca si alea erau speciale ...Poza cu nr si prima cupa :D

BGY_Bogdy 12-06-09 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a aparut reportajul: http://www.primatv.ro/stiri-focus/extra-decibeli.html

Tweety_rzw 12-06-09 19:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
S-a văzut bogdan pe sticlăăă :))) niii măăăăăă fi happy :P

daffy duck™ 12-06-09 19:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba si la voi intra reclama aia de la limp biskit????? ca ma enerveaza maxim

Kinghost69 13-06-09 02:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2402744)
ba si la voi intra reclama aia de la limp biskit????? ca ma enerveaza maxim

dap:x

Kinghost69 13-06-09 18:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vreau si eu noi niste poze de la intalnirea de vineri seara! si... nu ma supar chiar deloc daca apar poze si de la intalnirea de azi (sambata, 13.06.2009);):twisted:
merci!

Tweety_rzw 14-06-09 11:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Cine dăăă ronduu ălaaa bineee?Oare cine?8)Pe la sfârşit pe acolo :D !

johnny325 14-06-09 12:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poze de vineri seara dorim si noi
poate aveti si filmulete;)

jB*XSA 14-06-09 20:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2406123)
poze de vineri seara dorim si noi
poate aveti si filmulete;)

sunt pe vine, am avut ceva probleme azi cu netul si curentul de otopeni:)) au darmat aia la pasaj la baneasa nush ce stalp de electricitate si am cam stat pe bezna azi in marea parte a zilei.

ps:pozele de vineri...sunt ok dar nu au iesit cum ma asteptam pt ca iarasi a fost mult prea putina lumina..

jB*XSA 15-06-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am rugaminte ca de acum toate fotografiile facute la intalniri sau iesiri sa fie postate in topicul https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/128757-infernomotorsport-meetings-photo-corner.html ca sa nu incarcam aiurea "Photo Corner" unde este dedicat exclusiv sedintelor foto cu membrii Inferno Motorsport. Multumesc!

RoByNeT 16-06-09 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
i`a vezi lucica poate te intereseaza ceva de pe aici


https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/124540-vand-pt-e30-bare-fuste-mtech1-and-mtech2-kit-exterior-ix.html

Lucian_GXZ 16-06-09 13:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ms, are private message de la mine, astept sa-mi raspunda...

Lucian_GXZ 16-06-09 14:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mtech 2-ul este tot varianta cu bandou... exact ca aia rosie care o am si eu sus si refuz s-o pun pe masina din motive strict legate de estetica... mai sapam, merci frumos oricum :D

daffy duck™ 16-06-09 14:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
face mouse bani, face el

DRK*DeSiGn 16-06-09 14:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca are ce sa vanda :D

godboyro 18-06-09 00:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Romanu' vinde orice :)) dar cand vine vorba de urs sau matza...ai de unde alege ;) nu gluma

johnny325 19-06-09 01:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in seara asta m-am intalnit cu robynet si o sa aiba o surpriza pentru voi vineri

johnny325 19-06-09 01:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pe o bere ca nu lea vazut nimeni si pozele le-am scos de mult;)

cozo 19-06-09 01:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa speram...oricum sunt de proba momentan...miine seara voi vorbi cu el si ii voi propune ceva! sa vedem daca accepta!

cozo 19-06-09 01:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2419589)
pe o bere ca nu lea vazut nimeni si pozele le-am scos de mult;)

mai am 5 beri! te bagi?

johnny325 19-06-09 01:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
acum sau maine seara?:D:D:D k ie cam sete
v-am lasat ma duc la somn k maine am examen

daffy duck™ 19-06-09 01:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
posturile despre masina lui robynet o sa se stearga...nu toate...dar cateva tot dispar

cozo 19-06-09 01:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2419598)
posturile despre masina lui robynet o sa se stearga...nu toate...dar cateva tot dispar

s-au sters poznele....asta era important! SOMN USOR!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning