![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Vazut vineri Mercedes c63 amg coupe cu numere de germania in fata la Select. Din pacate nu am apucat sa ii fac poze.
|
Re: Masini tari din Iasi
e in iasi bmw-ul ala e92, cu numarul EXS, prea frumos, are topic?
|
Re: Masini tari din Iasi
Este un Peugeot 106 coupe galben, cu un sistem audio demential:o
Nu stie nimeni detalii despre el ? |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
In lipsa altor posturi
|
Re: Masini tari din Iasi
Era odata in iasi un renault laguna break cu multi bani investiti in el. Era destul de frumos, cu jante pe 18" parca.
Statea mereu parcat in Tg.Cucu la Golia. Mai stie cineva ceva de el? |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
astazi am vazut noul BMW M5, avea numere de tzol, bijuterie pe roti si felul in care se auzea motorul, tremurau chilotii pe tine :)) din pacate nu am reusit sa fac poze sper totusi ca l-am filmat cu camera de pe masina.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
Nova 1967 & 911
|
Re: Masini tari din Iasi
Nova aia mai circula ? Mai exista ?
O stiu de vreo 6 ani timp in care am vazut-o de vreo 2-3 ori ... |
Re: Masini tari din Iasi
De obicei e parcata in spatele unui bloc de pe Tudor, cu prelata pusa.
Asta vara am vazut-o iesita pe langa Iulius in fata la o terasa, in rest doar parcata. |
| All times are GMT +2. The time now is 19:39. |
- Copyright 2026 4Tuning