Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnire Constanta (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/94556-intalnire-constanta.html)

icstere 31-05-11 07:44

Re: Intalnire Constanta
 
sau dus dreaq daciile .... toata lumea vrea bmw bmw.....

LKS 01-06-11 21:16

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by icstere (Post 4363200)
sau dus dreaq daciile .... toata lumea vrea bmw bmw.....

Sau golfuri...dupa caz..

icstere 02-06-11 02:46

Re: Intalnire Constanta
 
nu nu ... sunt retinute de politie doar :D

alex55 25-06-11 02:48

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by icstere (Post 4368466)
nu nu ... sunt retinute de politie doar :D

cum era ?=))

15lda 04-12-11 07:53

Re: Intalnire Constanta
 
La constanta nimic au disparut toate daciutele ?

icstere 04-12-11 08:09

Re: Intalnire Constanta
 
ma .. ele sunt ... numa ca stau parcate la remat in curte.... :)))

vierusufletel 04-12-11 16:34

Re: Intalnire Constanta
 
salut eu inca detin o dacie din 1977 ;) , am planuri mari pentru ea:twisted:

icstere 04-12-11 18:28

Re: Intalnire Constanta
 
unde e .... ? si ce planuri ?

icstere 04-12-11 18:30

Re: Intalnire Constanta
 
parerea mea....laso si fa`ti planuri cu altceva...ai nevoie d multi bani ca sa iasa ceva frumos....eo iti zic din experienta....acum u faci ce vrei ... app fuzete in 4 prez si tamburi nu t int ?! :D

vierusufletel 04-12-11 23:17

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by icstere (Post 4758680)
unde e .... ? si ce planuri ?

planul meu este simplu cand cineva va merge pe strada si o sa vada o dacie..sa isi intoarca privirea dupa ea..sa iasa in evidenta...nu ma grabesc,nu fac tunning sau make-up ci doar o sa aiba imbunatatiri ,acum nu stiu dak atunci cand intorc capul..ce intrebare o sa isi puna.. :ia uite inca mai merge :)) sau ia uite-l si pe saracu asta...app de asta..programul rabla..e o chestie nasoala,ce se va intampla peste 10-15 ani...nu vom mai avea si noi masina clasica..daca toti am duce daciile la remat sau fier vechi...

3-DB4421 05-12-11 16:45

Re: Intalnire Constanta
 
Baietii scuze de off topic dar VIERUSUFLETEL are dreptate daca o sa ducem toate daciile la remat sau la fiare vechii nu mai avemi masini de epoca cum ar veni vorba.Numai la noi este prostia asta cu rematul si rabla,ca la Americani de ce nu e,aia au cadilacuri din alea din '67 si nu le mai zice numeni nimik,si un cadilac din ala ajunde si la 15.000 euro sau dolari sau poate chiar mai scump,iar la noi la Romanica,nu stie politisti cum sa te opreasca mai repede cand te vad cu dacia....

icstere 06-12-11 17:32

Re: Intalnire Constanta
 
cadilac prietene..... :))) nu dacia ... da n`am zis so dea la remat..numa ca ce vrea este greu dar dak il tin tenesi si are nevoie de ajutor...eu unu l`as ajuta numa ca ii explicam in ce se baga...:D si sa fiim iar onn ... o intalnire ceva... vin si eu cu dacia mea dak fac rost d o roata 4x100 si ii bag putina benzina :))

BlueAngel 06-12-11 23:45

Re: Intalnire Constanta
 
Quote:

Originally Posted by icstere (Post 4762671)
cadilac prietene..... :))) nu dacia ... da n`am zis so dea la remat..numa ca ce vrea este greu dar dak il tin tenesi si are nevoie de ajutor...eu unu l`as ajuta numa ca ii explicam in ce se baga...:D si sa fiim iar onn ... o intalnire ceva... vin si eu cu dacia mea dak fac rost d o roata 4x100 si ii bag putina benzina :))

Iti dau eu ma roata ;) se mai prezinta cineva ?Nu neaparat cu dacia.

icstere 07-12-11 00:19

Re: Intalnire Constanta
 
sariti cu oferte

15lda 07-12-11 07:31

Re: Intalnire Constanta
 
Ma bag si eu :!:


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning