Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

ESPinoza 15-05-07 02:02

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by WTX_SUA (Post 901782)
Am spus cred ca uni nu citesc ca poza este de in urma cu un an si masina este total diferita in momentul de fata si masina din avantar este tot a mea un Camoaro destul de cuminte cred ca nu mai am de spus nimic in leg cu asta.

eu cred ca ar trebui sa ne lasi in pace pana nu vii cu dovezi clare

WTX_SUA 16-05-07 05:46

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by ROSSI 46 (Post 899998)
nu va mai racitzi fratzilor gura cu pseudo-forjatorul asta care face legea cu ''mashina'' lui in state... dak e rosie shi are dungi shi vynil pe ea nu inseamna k shi fuge...dar pushtilor de la sala asa le pare...dak era unu priceput intrale mashinilor macar baga acolo o mashina cu ceva gume serioase jante serioase frane serioase...dar cum oricarui fazan ii sare rosu in ochi pun shi ei poze la buleala...poate in state ai facut tu sti dar in romania dak vei veni sau dak vei iesih putzin din sala de net ai so furi urat de tot...vei fi ars intro maniera incontestabila shi la propriu shi la figurat...iar dak nu te termini in a ne jigni itzi garantez k bataia ta va fi televizata shi nici maiutza ta nu o s ate mai recunosca bey castravete car eshti...pun tot ce detzin casa masa k te va bate sebastian k pe ultimul om care eshti... asa frustratzi shi nemancatori de banane shi sarmale care suntem noi...pun la bataie shi ce am eu mai de pretz...iar dak pierd nu am sa fiu trist ptr k shtiu k maicutza ta va fi ff fericita...meritzi tot respectul nostru shi ptr asta te ashteptam cu drag acasa...o satzi facem o primire cu paine shi sare....

@sebastian...mii de scuze ptr postul meu dak doreshti potzi sal stergi,pacat k am deviat de la subiectul discutzie noastre shi dam importanta lucrurilor inexistente ...de park mos craciun ar mai exista...aiurea....numai bine shi ink o data scuze ptr offtopic

Nu stiu cine mi-a sters ce ti-am scris sper ca ai vazut tristule ce esti si ai sa ma cunoscti fii sigur de lucru asta /

ROSSI 46 16-05-07 11:02

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 901787)
eu cred ca ar trebui sa ne lasi in pace pana nu vii cu dovezi clare

sau poate macar cu o poza recenta....k traim in prezent nu in trecut sau in vise...

@americanu' - imi pare rau nu am vazut postul de care ziceai probabil k ai depasit iar orice limita de moralitate shi bun simtz shi ai inceput iar sa jigneshti cum prea bine te pricepi...ashtept shi mesaj pe privat de la tine nu ma supar cu ce ziceai in postul care tzia fost sters...
poate ne zici cam cand preconizezi k o sa revii in tzara sa ne pregatim shi noi

Y O B 19-05-07 09:11

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by WTX_SUA (Post 898393)
As vrea sa mai spun ca nu mai postez nimic pana nu ajung in Rom si sa vedem acolo daca am dreptate sau nu dar putin de crezut sa nu am.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :

Chiar ai face bine sa nu mai postezi. Nu de alta e e threadu omului in care isi prezinta masina. Tu pana acum ai dat aiurea din gura si nimic concret. Cand o sa ai ce prezenta fati un thread si prezintane masina ta.

Sindrom 21-05-07 18:53

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
mda....1 sa-mi dea si mie meaj pe prv cand zice ala ca vine in tara
2 il provoc io ca facem pariu ca il iau cu gigantozauru meu...bineinteles dupa ce i se va reface motoru
3 scuze de offtopic
Va multumesc!!! si o intrebare....Domnule sebastian subaru al tau s-a dat si la motociclete????si daca da la care si daca se mai poate si nu cer prea mult vreau si io sa stiu rezultatu...Multumesc!!!

SEBASTIAN 22-05-07 00:39

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
S-a dat asa in joaca dar nu sunt tinta mea motoarele raman la 4 roti si zero curse cu motare dar daca le prind pe strada nu le pot evita tot timpul.

Sindrom 22-05-07 01:14

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
atata timp cat nu intersectezi masina cu ele si stati paralel la semafor e ok...ms de raspuns!!

Soferu' 03-06-07 23:55

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Ce masina meseriasa ai domnu Sebi. In ceea ce priveste disputa ta cu Ono sa sti ca eu te sustin. I-ai demonstrat ca esti mai bun ca el si asta conteaza. Daca filmuletzu era facut de un om de-al tau se vedea care cum cine a castigat. Esti un meserias.

phaeton 30-10-07 13:19

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
a murit topicu ?

sco211 30-10-07 18:58

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
a murit provocarea....cred... :lol:

sau nu isi mai gaseste cheile de la WTX... :lol:

daman 04-11-07 20:46

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
am citit toate paginile acestui topic si nu pot sa spun decat:BRAVO DOMNULE,ESTI TARE! astept cursa cu cel din america,sper sa ii dai rusine :lol:

SEBASTIAN 04-11-07 21:40

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
fi serios chiar crezi ca exista?

saxo 04-11-07 22:46

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Sigur ca exista. O poza mare color, plina de bale :lol: :lol:

SEBASTIAN 04-11-07 22:53

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
:lol: probabil ca-i pune si 4x4 in corel;)

sco211 05-11-07 01:03

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
orice e posibil in corel... :lol: ...si turbo fara lag...


All times are GMT +2. The time now is 10:30.

- Copyright 2024 4Tuning