Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

Eugen_TL 25-08-06 19:23

Re: Femeia ...
 
fratilor lasati femeia... daca ar fi materie la liceu am pica la examen cu totii ce draq:lol:

Spark 25-08-06 19:53

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 532373)
fratilor lasati femeia... daca ar fi materie la liceu am pica la examen cu totii ce draq:lol:

deci asta o fost bestiala remarca ... da` adevarata ... cine le intelege ... :rolleyes2

Mustang 26-08-06 07:54

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 532373)
fratilor lasati femeia... daca ar fi materie la liceu am pica la examen cu totii ce draq:lol:

daca stii sa trisezi ... te-ai scos :)

@ aleks ... da bah ... esti deja bosorog... lasa minorele :lol: :lol: :lol:
insoara-te cu una de varsta ta ... sau mai mica cu ... stai sa ma gandesc ... 5 ani MAXIM :D
restu' ... la mine ... tot :D

Alexutzzz 26-08-06 16:46

Re: Femeia ...
 
mustange ... ce e cu semnatura aia? de cine esti luat?

Mustang 26-08-06 23:03

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzzz (Post 533190)
mustange ... ce e cu semnatura aia? de cine esti luat?

da'i greu sa cetesti ? :D
uita-te si la sign la sasha :D

Spark 26-08-06 23:13

Re: Femeia ...
 
mda ... semnatura lui sasha zice ceva de genu :
" I'm The Best , Fuck The Rest !!!Mustang is my husband ! :lol::lol::peace: "
mustang ... u lucky lucky guy u ... ;)

Alexutzzz 27-08-06 09:39

Re: Femeia ...
 
bhaaa pai voi ca iubiti prin messenger?:))

Mustang 27-08-06 09:52

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzzz (Post 533741)
bhaaa pai voi ca iubiti prin messenger?:))

conteaza ? =))

aleks 04-09-06 22:46

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 532783)
daca stii sa trisezi ... te-ai scos :)

@ aleks ... da bah ... esti deja bosorog... lasa minorele :lol: :lol: :lol:
insoara-te cu una de varsta ta ... sau mai mica cu ... stai sa ma gandesc ... 5 ani MAXIM :D
restu' ... la mine ... tot :D

sa ma insor??????
ai innebunit mustangule? :)
nu fac eu greseli din astea :p

Mustang 05-09-06 14:26

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 543019)
sa ma insor??????
ai innebunit mustangule? :)
nu fac eu greseli din astea :p

ar fi cazu' sa faci si din astea...sa inveti si din ele :lol: :lol: :lol:

spiry_moto 06-09-06 00:09

Re: Femeia ...
 
mai bine inveti din greselile altora decat din greselile tale ;) :D

orlando 06-09-06 14:49

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 543019)
sa ma insor??????
ai innebunit mustangule? :)
nu fac eu greseli din astea :p

ti-ai gasit...aleks si insuratoarea-baba si mitraliera...
oircum aleks o viata avem,daca ne punem shaiba pe mana de tineri...se alege prafu de nopti pierdute...te miri pe unde...cu gagici...si alte nebunii...asa ca nu te lua tu dupa copii :lol:...traieste-ti viata...
ce daca are bmw tre sa spuna: be my wife? fiti ma seriosi :lol:
Spiri...e bine sa inveti si din greselile personale...ca asa te dor mai rau...din greselile altora este cu dus si intors pentru ca poti spune "mie nu o sa mi se intample ca si lui/ei" si deja greseala e facuta daca gandesti asa ;)
te pup :lol:

George_P. 06-09-06 16:59

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by orlando (Post 545350)
te pup :lol:


Si tu ??

:lol:

Spark 06-09-06 18:24

Re: Femeia ...
 
si el si restu` formului :lol: :)))

bluey 06-09-06 18:44

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 545550)
si el si restu` formului :lol: :)))

Hahaha numai eu nu.
Spiry nu mi-ai spus daca ti-ai skimbat pampersul...:P


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2026 4Tuning