![]() |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
mai trebuie sa ansambleze interiorul...exteriorul este aproape gata...spoilarele si pragurile vopsite si sa le puna definitiv..deocamdata sunt puse de forma...Claudiu(ce`l care o face) vrea sa o termine pana la 4tuning days...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
EDIT: Scuze de late reply dar imi prind urechile in forumul asta :"> |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
am vazut pe la ora 14:00 un R8 :eyebrow::love: negru cu nr de SV:roll: poza maine :)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
la m vazut si eu frumos..dar na nu e bemmer nu prezinta interes for me
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ha ha ....
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
imi place de baiatul cu R8`u,il vad mai tot timpul ca se da la ea.la fel si TT`ul alb.ma bucur ca nu si-au luat masini bune de forja doar sa le admire :)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
doctoru cu TT stie joaca...
sasha stiu ca ma intelegi eu nu ma inteleg cateodata :D |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Si nu aveti de gand sa puneti si voi o poza cu R8? Eu la cat umblu prin oras sa mor daca l-am vazut...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
in nopate de invinere am vazut un Aston Martin ...poze careva?
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
Si astazi m-am tot plimbat prin oras si nu am dat de el :-?? |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Uff, eu inca astept pozele. Am vazut si TT-ul alb, se cam da baiatu' la ea ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:55. |
- Copyright 2026 4Tuning