Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

wolverine 18-03-09 16:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
mai trebuie sa ansambleze interiorul...exteriorul este aproape gata...spoilarele si pragurile vopsite si sa le puna definitiv..deocamdata sunt puse de forma...Claudiu(ce`l care o face) vrea sa o termine pana la 4tuning days...

Shortround 30-03-09 23:15

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2093766)
multe chestii....de la departare da bine...dar de aproape... mai nimic nu e ce trebuie... oricum masina e de impact la maxim..are si sunet , un necunoscator da pe spate imediat la v6'le ala sau v8 ce e... si primul lucru care te face sa iti dai seama e ca e hidramata!!!!!! Alo... countach hidramat? I don't think so

+ farurile daca nu ma insel... din cite stiu eu la Countach nu se "rabateaza" precum la Ford Probe.

EDIT: Scuze de late reply dar imi prind urechile in forumul asta

:">

Sasha 16-04-09 16:45

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut pe la ora 14:00 un R8 :eyebrow::love: negru cu nr de SV:roll: poza maine :)

Staticyoo 16-04-09 17:49

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
la m vazut si eu frumos..dar na nu e bemmer nu prezinta interes for me

Sasha 20-04-09 12:24

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Staticyoo (Post 2244215)
la m vazut si eu frumos..dar na nu e bemmer nu prezinta interes for me

:lol::lol::lol::lol: a scos cumva bmw un super car si eu nu stiu? =))))

Staticyoo 20-04-09 22:08

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ha ha ....

Sasha 20-04-09 22:58

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Staticyoo (Post 2252628)
ha ha ....

no words... te inteleg ;)

Lukyan 21-04-09 00:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
imi place de baiatul cu R8`u,il vad mai tot timpul ca se da la ea.la fel si TT`ul alb.ma bucur ca nu si-au luat masini bune de forja doar sa le admire :)

Staticyoo 21-04-09 07:13

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
doctoru cu TT stie joaca...
sasha stiu ca ma intelegi eu nu ma inteleg cateodata :D

JIMCBR 21-04-09 10:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Si nu aveti de gand sa puneti si voi o poza cu R8? Eu la cat umblu prin oras sa mor daca l-am vazut...

Sasha 21-04-09 11:21

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by JIMCBR (Post 2253446)
Si nu aveti de gand sa puneti si voi o poza cu R8? Eu la cat umblu prin oras sa mor daca l-am vazut...

am eu dragule pe telefon... dar n-am usbu' la mine :(

paul11pap 21-04-09 13:44

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
in nopate de invinere am vazut un Aston Martin ...poze careva?

JIMCBR 21-04-09 15:06

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2253511)
am eu dragule pe telefon... dar n-am usbu' la mine :(

Sasha, zgaiba nu te ajuta? :-s

Si astazi m-am tot plimbat prin oras si nu am dat de el :-??

Sasha 21-04-09 18:46

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by JIMCBR (Post 2254060)
Sasha, zgaiba nu te ajuta? :-s

:) nu prea

JIMCBR 21-04-09 21:31

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Uff, eu inca astept pozele. Am vazut si TT-ul alb, se cam da baiatu' la ea ;)


All times are GMT +2. The time now is 01:52.

- Copyright 2026 4Tuning