Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

scturoag 05-02-09 09:46

Re: Roman
 
Ce face lipsa de ocupatie la 5 dimineata din oameni :

https://www.youtube.com/watch?v=-MW6UQYJl5c

Enjoy ! =))))

Si inca unul ... scuza-ti galagia produsa de mine ... eram beat ... dar nu conduceam eu ! :D =))

https://www.youtube.com/watch?v=8FwGX3Rdzvg

morpheusmaster 05-02-09 10:36

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2039000)
Nu ar fi mers niste scaune sport pentru ca are 4 locuri masina , 2 fata/2 spate , iar daca pune scaune sport , nu are cum sa mai urce pasageri in spate , ca alea sport nu se rabateaza :)

Frate...scaune sport nu inseamna neaparat ca nu se pot rabata ;)...poti rabata si scaune sport...totul tine de sinele de prindere ;)...

Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2039360)
Ce face lipsa de ocupatie la 5 dimineata din oameni :

https://www.youtube.com/watch?v=-MW6UQYJl5c

Enjoy ! =))))

Si inca unul ... scuza-ti galagia produsa de mine ... eram beat ... dar nu conduceam eu ! :D =))

https://www.youtube.com/watch?v=8FwGX3Rdzvg

Esti praf in al IIlea filmulet...las ca ii spun eu lu' tac'tu unde sa se uite :)) ai puso....:)) (glumesc...NOOT :) )

p.s. chiar glumeam...treaba ta ce faci :)

buddy_lexx 05-02-09 19:44

Re: Roman
 
:)
in primu filmuletz...mo duru sufletu cum ai atins pragu ala... :)))

scturoag 05-02-09 20:59

Re: Roman
 
Nu , ca era un morman de nisip acoperit de zapada , eu din masina nu l-am simtit , am vazut in filmulet ca l-am atins , oricum nu s-a int nimic...
Ma Bogdane ... in seara aia era sa o patim , ca il imbarligam eu : dai , dai , nu o lasa =)))
si de atunci nu am mai dat masina la nimeni si nu ma mia scos-o cat timp stiam ca ma duc in oras la distractzii ...
Si cu scaunele sport ... nu stiam ca sunt scaune sport care se rabateaza ... am vazut pe sina , care se dau mai in fata dar nu care se rabateaza ... aflu ceva nou :)) :D

scturoag 07-02-09 07:47

Re: Roman
 
Am si eu o nelamurire ... care e treaba pe site-ul 4tuning ... am dat la Masini si Evenimente si ultimele care le arata sunt din 2007 ... si pe prima pagina ... din octombrie 2008 , de la romexpo ... imi apare mie asa eronat ... nu s-au mai schimbat datele ... sau nu a mai modificat nimeni ?!? ... :-??

26WRC 07-02-09 11:43

Re: Roman
 
pai nu prea mai sunt evenimente cum erau pe vremuri, 2008 chair slabut ,plus ca acum nu nuami 4tuning organizeaza evenimente, iar aici par doar cele oraganizate de 4t.ro

scturoag 07-02-09 11:45

Re: Roman
 
Da .. stiu ca 2008 a fost slabutz ... dar nici acolo la capitolu' "MASINI" ultimul topic ii din 2007 , si la ILLEGALE , si la LEGALE ... cam peste tot ...

1.9Diesel 07-02-09 12:02

Re: Roman
 
pai nu prea mai exista interesul pt forum ...de aia cred ca nu sa mai schimbat nimic aici...

scturoag 07-02-09 12:03

Re: Roman
 
Nu ma refeream la forum ... la site-ul www.4tuning.ro :)

1.9Diesel 07-02-09 12:12

Re: Roman
 
stiu ma..am inteles ce ai vrut sa zici ;)

scturoag 07-02-09 12:14

Re: Roman
 
Pai ai zis "forum" , ala nu e forum ... asta e forum :)

1.9Diesel 07-02-09 12:18

Re: Roman
 
da asa`e am gresit eu ;)

scturoag 07-02-09 12:21

Re: Roman
 
Asta e ... mai greseste omu' :)

Dar pe topic nimeni ... cu vreun subiect interesant ?!? ceva ... funny , news ... ceva ...

1.9Diesel 07-02-09 12:23

Re: Roman
 
Ma Scturoag si sa stii ca noroc de tine ca mai postezi una alta aici pe forum...si mai trezesti interesul celorlalti ca inainte era pustiu...:D

scturoag 07-02-09 12:33

Re: Roman
 
Tot ce ii posibil .. dar eu cum nu am somn .. si din 24 de ore ... doar 4 le dorm ...in rest sunt treaz si plin de viata =)) .. si cu ocazia asta am mai mult timp sa stau pe forum ... si mai imping cate un post p'aci ,p'acolo unde "pute" a mucegait :)


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning