Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Jockers 04-10-11 11:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
eu am 1z 90 hp...da nu stiu masina multi :))

MihaiCsl 04-10-11 12:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Am si eu ALH pe Zafira si nu ma plimb atat :D
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4297815_n.jpg

CRyS` 04-10-11 17:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mnezo, mai raspunde si tu la telefoane ... !

MnezO 04-10-11 23:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu Aveam telefonul la mine :P

Jockers 05-10-11 09:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mnz se plimba ieri frumos prin cug :D

cotto 06-10-11 07:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Si tu jock prin capat dacia :lol: esti timid de nu saluti pasionatii de vw ? :evil:

Jockers 06-10-11 13:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
te-am vazut ..da pe urma mi-am dat seama..:) si claxon nu am :)) next time ma si opresc :D

MihaiCsl 06-10-11 14:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mnezo aseara la rond la agronomie. Vreau si eu ALH :(

CRyS` 06-10-11 14:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut un bucata Audi A3 ce purta la nr IS 19 ALH ... si suna al naibii de frumos si mergea al naibii de tare :lol:

MihaiCsl 13-10-11 15:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut si urmarit astazi MnezO xD

Jockers 13-10-11 15:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mnezo cred ca e client fidel la selgros ..:)) il vad tot timpu:))

MihaiCsl 13-10-11 15:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Fura motorina de la masinile din parcare =))

MnezO 13-10-11 21:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Da merg de 2 ori pe zi la selgros :))

vinyl 14-10-11 11:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4643489)
Da merg de 2 ori pe zi la selgros :))

Mnezo...ieri erai la intersectie in copou..ai facut stanga ...eram la trecere..ma uitam la tine..defapt la masina...frumoasa...oricum.
Dar si in urma cu cateva saptamani ieseam de la Mc Donalds si ai trecut cam razant pe langa mine:D

MihaiCsl 14-10-11 14:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4644464)
Mnezo...ieri erai la intersectie in copou..ai facut stanga ...eram la trecere..ma uitam la tine..defapt la masina...frumoasa...oricum.
Dar si in urma cu cateva saptamani ieseam de la Mc Donalds si ai trecut cam razant pe langa mine:D

Pe mine nu m-ai vazut ca eram in spatele lui, ce om esti ma =))


All times are GMT +2. The time now is 23:01.

- Copyright 2026 4Tuning