Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NXdev 13-12-10 20:53

Re: DreamWorks
 
Propun ca vineri sa fie ultima intalnire pe anul acesta...va asteptam in numar cat mai mare, oricine este bine venit, maine voi afisa ora si locul de intalnire.

NXdev 13-12-10 21:26

Re: DreamWorks
 
http://dreamworks.ingashka.ro/forum2...&p=230#post230

Alex30 13-12-10 21:54

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3895257)

Buna ideea Alex...am postat acolo :). Eu sunt schimbu' 2 si ies tarziu dar daca e ok facem si atunci. Daca nu poate saptamana viitoare. Ca si sala eu o recomand pe aia de la Doamna Ghica in stanga...acolo faceam eu antr am uitat cum se numeste..e ok sala

Zeta 13-12-10 22:00

Re: DreamWorks
 
daca trebuia montat/demontat ceva la vreo masina..ma bagam si eu...
:twisted:

asa..la...fotbal...

...chiar nu e genu meu:weirdface

Alex30 13-12-10 22:04

Re: DreamWorks
 
De ce nu Zeta ?...mergem acolo la distractie...nu e o competitie sportiva de mare clasa asa ca esti bine primita. Oricine stie sa dea cu piciorul in balonul ala rotund :D.

Iar daca vrei sa montezi/demontezi ceva il las pe zuz la intrare si faci ce vrei la el :))

bib_andrey 13-12-10 22:42

Re: DreamWorks
 
Am postat si eu :D vreau sa il alerg pe zuzu pana ii ies ochii din "gavane" :)))

Alex30 13-12-10 22:50

Re: DreamWorks
 
Hai sictir ma :)))...m-ai vazut mai batran si gata te iei de mine? Hai ca iti arat eu cum trebuie sa alergi dupa mine sa prinzi balonu' :)) sau macar sa il vezi :-P

bib_andrey 13-12-10 22:52

Re: DreamWorks
 
Lasa ma vrajeala :))) u esti obisnuit sa apesi pe pedale habar n`ai sa dai cu picioru =)) mingea nu are ambreiaj frana si acceleratie :)))

Alex30 13-12-10 22:54

Re: DreamWorks
 
Da..? Bineeee vezi tu cand o sa dau inferioara si o sa-ti dau cu fum...o sa vezi doar nr-u de pe spate si scris ZUZU :))))

NXdev 13-12-10 22:56

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3895601)
Da..? Bineeee vezi tu cand o sa dau inferioara si o sa-ti dau cu fum...o sa vezi doar nr-u de pe spate si scris ZUZU :))))

Iti scri pe "budigai" ZUZ :D ?

Vera.Tygrutza 13-12-10 22:57

Re: DreamWorks
 
voi cand vorbiti de fotbal de fapt tot de masini vorbiti :))

bib_andrey 13-12-10 22:57

Re: DreamWorks
 
Dute ba :))) sa vezi ce drifturi fac cu mingea :)) Acum ma vezi:)) acum nu ma mai vezi :))) MAximm :))

[Cam asa cv Vera] :))

Alex30 13-12-10 23:00

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3895608)
Iti scri pe "budigai" ZUZ :D ?

Nu stiu cred ca da :)))

Quote:

Originally Posted by Vera.Tygrutza (Post 3895612)
voi cand vorbiti de fotbal de fapt tot de masini vorbiti :))

Normal :-)

Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3895614)
Dute ba :))) sa vezi ce drifturi fac cu mingea :)) Acum ma vezi:)) acum nu ma mai vezi :))) MAximm :))

Du-te ba...vezi ca ai apasat butonul windows...si ca sa fiu baiat de treaba vezi ca nfs-u e in bara acolo langa start :)))) acum o vezi...dupa sut n-o mai vezi =))

Zeta 13-12-10 23:00

Re: DreamWorks
 
parca incep sa inteleg si eu ce ziceti acolo:-P

bib_andrey 13-12-10 23:02

Re: DreamWorks
 
Hai ca esti vagabond :)) mare vagabondd :)))


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning