![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Albul asta e baza pentru noua culoare ( candy red 8) ) !!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ori baza pt colant
http://www.bigboystoys.ro/media/poze/12/68_full.jpg |
Re: E46 - TM 77 EEE
m'ai prins.... o colantez :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
:)),lasai k invidia e mare:>
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Marfa albul asta, daca stiam codul o faceam si eu asa:)))lasand caterinca la o parte, te-ai plimbati si tu cu masina asa dezmembrata, putin acolo, de curiozitate:))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
tea_radu ... iti dai seama ca nu m-am putut abtine :lol: trage mult mai bine asa.. ma batea gandu sa o scot putin si pe strada :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
lasi jantele asa sau le faci negre?:P
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Eu zic ca s-ar duce tot farmecu sa faca jantele negre... :rolleyes2
|
Re: E46 - TM 77 EEE
negre clar..... NU :lol:
nu le revopsesc.. au vopseaua originala pe ele... nu au defecte... deci nu vad motivul... mie-mi plac mult asa cum sunt. |
Re: E46 - TM 77 EEE
nu,nu,nu nuuuu nuuu,in niciun caz vopsite negre,nu nu nu si nu
altfel trebuie sa citez un mare om,daca le faci negre esti PANDA :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
mda...ma gandesc ca o gasesc in fata pensiunii cand vin nu???:)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
17 Attachment(s)
Cam ce sa mai intamplat zilele astea ... :peace:
si pana la urma ne-am hotarat sa o vopsim argintie...:yikes: |
| All times are GMT +2. The time now is 05:21. |
- Copyright 2026 4Tuning