Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

dony ddc 22-06-11 11:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4413978)
iviTe ... mersi ... nu stiu daca i'am investit cu cap.. cred ca un om normal nu facea asta... :lol:
acuma nu mai e cabrio... e un foarte cabrio :lol:
m'am razgandit pe ultima suta de metri ... noua culoare ... ALB MAT ....
hehehe.. cateva poze de ieri ...

Te-ai gandit la un hardtop???:-)

SAX1987 22-06-11 12:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Albul asta e baza pentru noua culoare ( candy red 8) ) !!

Mondeo 22-06-11 12:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ori baza pt colant
http://www.bigboystoys.ro/media/poze/12/68_full.jpg

Caius TM 22-06-11 16:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
m'ai prins.... o colantez :lol:

24MRS 23-06-11 00:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:)),lasai k invidia e mare:>

tea_radu 23-06-11 03:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Marfa albul asta, daca stiam codul o faceam si eu asa:)))lasand caterinca la o parte, te-ai plimbati si tu cu masina asa dezmembrata, putin acolo, de curiozitate:))

Caius TM 23-06-11 05:51

Re: E46 - TM 77 EEE
 
tea_radu ... iti dai seama ca nu m-am putut abtine :lol: trage mult mai bine asa.. ma batea gandu sa o scot putin si pe strada :lol:

24MRS 23-06-11 16:02

Re: E46 - TM 77 EEE
 
lasi jantele asa sau le faci negre?:P

world_eye007 23-06-11 23:24

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Eu zic ca s-ar duce tot farmecu sa faca jantele negre... :rolleyes2

Caius TM 23-06-11 23:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
negre clar..... NU :lol:
nu le revopsesc.. au vopseaua originala pe ele...
nu au defecte... deci nu vad motivul... mie-mi plac mult asa cum sunt.

laurentiu_tim 23-06-11 23:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu,nu,nu nuuuu nuuu,in niciun caz vopsite negre,nu nu nu si nu

altfel trebuie sa citez un mare om,daca le faci negre esti PANDA :lol:

vam_19 24-06-11 09:07

Re: E46 - TM 77 EEE
 
mda...ma gandesc ca o gasesc in fata pensiunii cand vin nu???:)

mutzu 24-06-11 11:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by vam_19 (Post 4418525)
mda...ma gandesc ca o gasesc in fata pensiunii cand vin nu???:)

Numa dacă mutăm pensiunea lāngă hală :)))

vam_19 24-06-11 16:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by mutzu (Post 4418915)
Numa dacă mutăm pensiunea lāngă hală :)))

auzi mai morsa mica;););)....sa sti si u ca la noi nu-i problema, daca trebe mutam hala langa pensiune8)8)8)

cryssTM 24-06-11 22:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
17 Attachment(s)
Cam ce sa mai intamplat zilele astea ... :peace:
si pana la urma ne-am hotarat sa o vopsim argintie...:yikes:


All times are GMT +2. The time now is 05:21.

- Copyright 2026 4Tuning