Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

szoke_sz 15-07-11 13:46

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4466844)
ok mersi ,numa cu bara de fata nustiu cesofac casa fie mai faina unpic.

grila arata bine cu romb....si pe bara fa cat mai clean....astupa locasul numaruli si al proiectoarelor.

fazekasnfs 15-07-11 20:55

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
........

adi_0 16-07-11 15:38

Re: my tuning r5
 
Fain tare!:D:bunch:

alin-007 17-07-11 01:24

Re: my tuning r5
 
Daca astupa toata bara fata o face gen masa de tenis :???: o plasa frumoasa arata mult mai bine in acele gauri , parerea mea .......:)

B XX ADI 17-07-11 23:08

Re: my tuning r5
 
daca tot lucrezi cu spuma si bla bla bla bla...de ce nu iti faci o replica de kit de GTT? rabdare ai...spuma se gaseste...pana mea...scapa de pragurile alea oribile care probabil ca iti tin apa si noroi si o sa gasesti gauri in tabla peste ceva timp...fa ceva frumos:)

fazekasnfs 18-07-11 18:09

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
interior fara bord si un priza de aer anainte de fixare

miliady 19-07-11 00:00

Re: my tuning r5
 
insertiile de lemn pe volan se potrivesc la fix cu priza de aer de pe plafon

da-mi un motiv bun ... si aici nu este inclusa estetica din viziunea ta.... pentru care iti pui priza de aer pe capota...

B XX ADI 19-07-11 00:11

Re: my tuning r5
 
storcator de muste...tantari...insecte in special:)

fazekasnfs 19-07-11 09:23

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
cateva modificare

IVAN 19-07-11 09:34

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
nu vrei niste oglinzi noi ptr r5? Se potrivesc cu tuningul facut de tine pana acum:

fazekasnfs 19-07-11 09:42

Re: my tuning r5
 
nu ca numai pot montez pentru ca amsudat gaura

fazekasnfs 19-07-11 17:56

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
..........

VaLeX 20-07-11 00:32

Re: my tuning r5
 
renunta la prize ... de pe capota cupola portbagaj spoiler ...LASA-LE IN NFS !!!

fazekasnfs 24-07-11 12:46

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
virtual tuning

maverick1508 24-07-11 12:58

Re: my tuning r5
 
Asa vrei sa iasa, nu? :rolleyes2
De ce nu vrei tu ceva finut, curat, nu stiu....Si iti place sa carpesti la bari sparte cred.


All times are GMT +2. The time now is 22:38.

- Copyright 2026 4Tuning