![]() |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
........
|
Re: my tuning r5
Fain tare!:D:bunch:
|
Re: my tuning r5
Daca astupa toata bara fata o face gen masa de tenis :???: o plasa frumoasa arata mult mai bine in acele gauri , parerea mea .......:)
|
Re: my tuning r5
daca tot lucrezi cu spuma si bla bla bla bla...de ce nu iti faci o replica de kit de GTT? rabdare ai...spuma se gaseste...pana mea...scapa de pragurile alea oribile care probabil ca iti tin apa si noroi si o sa gasesti gauri in tabla peste ceva timp...fa ceva frumos:)
|
Re: my tuning r5
3 Attachment(s)
interior fara bord si un priza de aer anainte de fixare
|
Re: my tuning r5
insertiile de lemn pe volan se potrivesc la fix cu priza de aer de pe plafon
da-mi un motiv bun ... si aici nu este inclusa estetica din viziunea ta.... pentru care iti pui priza de aer pe capota... |
Re: my tuning r5
storcator de muste...tantari...insecte in special:)
|
Re: my tuning r5
3 Attachment(s)
cateva modificare
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
nu vrei niste oglinzi noi ptr r5? Se potrivesc cu tuningul facut de tine pana acum:
|
Re: my tuning r5
nu ca numai pot montez pentru ca amsudat gaura
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
..........
|
Re: my tuning r5
renunta la prize ... de pe capota cupola portbagaj spoiler ...LASA-LE IN NFS !!!
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
virtual tuning
|
Re: my tuning r5
Asa vrei sa iasa, nu? :rolleyes2
De ce nu vrei tu ceva finut, curat, nu stiu....Si iti place sa carpesti la bari sparte cred. |
| All times are GMT +2. The time now is 22:38. |
- Copyright 2026 4Tuning