Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

tupeu 02-09-12 08:25

Re: E46 - Bagged
 
:) cand am luat masina era stoc stoc, absolut nimic nu era modificat, mai vad pe strada cate un e46 argintiu stoc si ma gandesc cum era inainte, hmm... :))

flaviupodina 02-09-12 16:40

Re: E46 - Bagged
 
Cred ca e cel mai tare e46 din zona ardealului, sau din tara mai bine zis. Felicitari pentru ce ai facut, extraordinara masina... poti sa-mi spui daca te rog de unde ai luat folia rosie pt stopuri?

tupeu 02-09-12 18:19

Re: E46 - Bagged
 
de la verla, cluj binenteles :)

alexxpassat2003 04-09-12 19:16

Re: E46 - Bagged
 
cel mai frumos e46 pe care l-am vazut in viata mea:!: e foarte grav:twisted:

grecu_28golan 06-09-12 09:57

Re: E46 - Bagged
 
pff ..asta da e46 :D:D ce mi as dori sa o vad live sa vad liniile astea de pe ea in realitate! bv si bafta pe mai departe !! o masina adusa la alt nivel !

tupeu 14-09-12 10:19

Re: E46 - Bagged
 
5 Attachment(s)
mai multe poze de la piatra neamt si de pe drum...

tupeu 14-09-12 10:42

Re: E46 - Bagged
 
8 Attachment(s)
poze targu mures Promenada Mall... si de pe drum :))

bujuKYL 14-09-12 12:17

Re: E46 - Bagged
 
ei, ei nu prea te tine sa mergi cu ea jos:D te lasa drumurile noastre fara unele piese de pe masina:rolleyes28) SUPERBA!!!

tupeu 14-09-12 12:25

Re: E46 - Bagged
 
pe autostrada puteam merge dar in drum spre piatra am facut pana, si fortat am schimbat cauciucurile acolo cu 215 40 (inainte aveam 215 35) asta am gasit, pentru asta cautam disperat in urma cu cateva zile cauciucuri :) dar mi-am comandat 2 cauciucuri noi pe dimensiunea asta si astept sa ajunga, momentan freaca in aripa cand e lasata jos si nu mai ajunge scutul pe jos :) asta doar de la talonul cauciucului

btw, cauciucurile care le am momentn pe fata sunt de vanzare :) runflat stare f buna

AnDrEiCa 22-09-12 00:37

Re: E46 - Bagged
 
Cum a fost drumul prin Praid si Gheorghieni cand ai venit spre Piatra?:lol:

soosy 22-09-12 07:17

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by AnDrEiCa (Post 5182854)
Cum a fost drumul prin Praid si Gheorghieni cand ai venit spre Piatra?:lol:

spre Gheorgheni este un drum foarte ok....autostrada:D
dar de acolo pana la Piatra ii destul de rau,pe alocuri varza...asta prin Cheiile Bicazului;)

AnDrEiCa 22-09-12 14:14

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by soosy (Post 5182910)
spre Gheorgheni este un drum foarte ok....autostrada:D
dar de acolo pana la Piatra ii destul de rau,pe alocuri varza...asta prin Cheiile Bicazului;)

Stiu cum e drumu ca trec destul de des pe acolo,dar ma intreabam cum e cu masina asa joasa pe acolo

tupeu 23-09-12 09:09

Re: E46 - Bagged
 
s-a descurcat bine masina :) printre munti a fost superb, de drum pot sa zic ca a fost decent, unde a fost drum rau am luat-o mai incet, nu conta ca am coada de masini in spate... adevarul e ca nimeni nu claxona :)) intelegeau de ce ma duc asa :)

bujuKYL 24-09-12 07:11

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5183983)
s-a descurcat bine masina :) printre munti a fost superb, de drum pot sa zic ca a fost decent, unde a fost drum rau am luat-o mai incet, nu conta ca am coada de masini in spate... adevarul e ca nimeni nu claxona :)) intelegeau de ce ma duc asa :)

ai avut noroc! dar mai sunt si "inteligenti" care nu stiu nimic altceva decat sa te bliteze sau sa claxoneze ca un disperat!:rolleyes2...a 1000 oara ai o masina divina!:shock:

tupeu 02-10-12 20:52

Re: E46 - Bagged
 
4 Attachment(s)
A 3-a cupa :) la jucu, Best car of the show...


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning