![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Yo zic Negru.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Depinde ce vrei sa faci cu ea, sau care "stil" de tuning vrei sa aplici: stilul american cu flăcări pe lateral si jante de rapperi, cel minimalist fără clanţe, cu susp. la podea (stilul CULT, dacă bine ştiu), ce kit de caroserie, sau defapt, ce vrei să iasă din maşină. Eu aş vopsi tot în negru cum a spus Attila, cu jante mai mari, multispite dar simple de tip japoneze (Enkei, Motegi etc), în negru sau, jante roşii.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Nu vreau sa fac modificari pt ca vreau sa-l vand si sa eau un CRX. o alta culoare vreau sa ii dau si sa il fac in satre originala. eventual niste genti pun.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
atunci eu zic s-ovopsesti din nou gri metal daca e cazul, se vand mai bine masinile de culoare gri metal decat negrul, bleumarinul sau doamne feri albul, care se stie ca e cea mai ieftina culoare
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
cele mai frumoase culori la mashini tunning, exceptzia : Paintbrush-ul:lol:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Ce ziceti de un verde ca si FIATUL? sau ceva asemanator!!!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ai atrage atentia ... :D cea ce e bine:)) daca vrei sa intorci capete p strada;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Jason, verdele asemanator ca Fiat-ul Coupe izti ziceam, e foarte faina culoarea, dar la asa culoare trebe ceva complectat pe masina...arata mai Ok
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Daca vrei sa o vinzi eu zic ca nu are rost sa schimbi culoarea masinii ca poate nu o sa placa la potentialii clienti......Eu zic sa o faci tot gri cum e acuma ca nu arata rau si astfel te adresezi unei clientele cu categorii de varste mai multe ;).........
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Da Danny sa sti ca ai dreptate!!!
Numai c nu-mi place culoarea gri, dar oricum o vand!!!:D ;) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Si vopsestel ptr tine asa cum ai vrut, nu vopsi ptr vinzare. |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Pai daca o vinzi ce iti bati capu??? :) Vopseste-o sa luceasca si sa nu aiba zgarieturi daca 100% o vinzi......
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
9 Attachment(s)
e a unui roman "italian".. azi a aparut la mine in curte....:D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
tot la mine..in curte...:D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Frumu, Frumos, le-am vazut pe amandoua de N-ori pe strazile Satmarului, mashini facute dupa Style Italian ? :-?
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:45. |
- Copyright 2026 4Tuning