Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

attilaboot 26-08-07 18:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Yo zic Negru.

gergo 26-08-07 19:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Depinde ce vrei sa faci cu ea, sau care "stil" de tuning vrei sa aplici: stilul american cu flăcări pe lateral si jante de rapperi, cel minimalist fără clanţe, cu susp. la podea (stilul CULT, dacă bine ştiu), ce kit de caroserie, sau defapt, ce vrei să iasă din maşină. Eu aş vopsi tot în negru cum a spus Attila, cu jante mai mari, multispite dar simple de tip japoneze (Enkei, Motegi etc), în negru sau, jante roşii.

jason 26-08-07 19:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Nu vreau sa fac modificari pt ca vreau sa-l vand si sa eau un CRX. o alta culoare vreau sa ii dau si sa il fac in satre originala. eventual niste genti pun.

yo_Vlad2002 26-08-07 20:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
atunci eu zic s-ovopsesti din nou gri metal daca e cazul, se vand mai bine masinile de culoare gri metal decat negrul, bleumarinul sau doamne feri albul, care se stie ca e cea mai ieftina culoare

yo_Vlad2002 26-08-07 21:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
cele mai frumoase culori la mashini tunning, exceptzia : Paintbrush-ul:lol:

jason 26-08-07 23:05

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Ce ziceti de un verde ca si FIATUL? sau ceva asemanator!!!

rider on wheel 27-08-07 01:43

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ai atrage atentia ... :D cea ce e bine:)) daca vrei sa intorci capete p strada;)

yo_Vlad2002 27-08-07 19:51

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Jason, verdele asemanator ca Fiat-ul Coupe izti ziceam, e foarte faina culoarea, dar la asa culoare trebe ceva complectat pe masina...arata mai Ok

danny19_sm 27-08-07 21:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Daca vrei sa o vinzi eu zic ca nu are rost sa schimbi culoarea masinii ca poate nu o sa placa la potentialii clienti......Eu zic sa o faci tot gri cum e acuma ca nu arata rau si astfel te adresezi unei clientele cu categorii de varste mai multe ;).........

jason 28-08-07 11:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Da Danny sa sti ca ai dreptate!!!
Numai c nu-mi place culoarea gri, dar oricum o vand!!!:D ;)

attilaboot 28-08-07 13:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by jason (Post 1068594)
Da Danny sa sti ca ai dreptate!!!
Numai c nu-mi place culoarea gri, dar oricum o vand!!!:D ;)

Dece vinz masina? Ce rost are pina nu ai altu in vizor? Nu te prostii. Punel la punct si timpul rezolva totul..........
Si vopsestel ptr tine asa cum ai vrut, nu vopsi ptr vinzare.

danny19_sm 28-08-07 16:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Pai daca o vinzi ce iti bati capu??? :) Vopseste-o sa luceasca si sa nu aiba zgarieturi daca 100% o vinzi......

Bogdan SM 02-09-07 00:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
9 Attachment(s)
e a unui roman "italian".. azi a aparut la mine in curte....:D

Bogdan SM 02-09-07 00:51

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
tot la mine..in curte...:D

yo_Vlad2002 02-09-07 13:46

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Frumu, Frumos, le-am vazut pe amandoua de N-ori pe strazile Satmarului, mashini facute dupa Style Italian ? :-?


All times are GMT +2. The time now is 13:45.

- Copyright 2026 4Tuning