Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

Ingerasul99 25-11-10 21:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
Posibil sa apar si eu , cautati-ma pe mess , cand va da-ti ca s-ar putea sa fiu plecat.

world cars 26-11-10 19:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
teck_dance e id meu ma jok si eu ,dati add si ne jucam cand vreti voi

demonul 28-11-10 14:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by whitE30 (Post 3843147)
se vede ca nu ai ce sa faci, pustiule du-te inapoi de unde ai venit si adreseaza-te asa tovarasilor tai de cartier.

demonul: inlocuieste nissan 350z dar nu-i panica, nu joc cu asta, am pus doar asa pozele..

ok:)) ma bucur ca e 350z inlocuit e putin greu sa faci setari la dyno da cel ce conteaza e sa te simti bine :D

world cars 28-11-10 17:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
asta seara ceva ?

demonul 02-12-10 01:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
in lan la drift merge tare prost pecand la drag mananc asfalt:)) :P



MAI STATI SI VOI NOAPTEA CA MOR NAIBI SINGUR IN LAN ASTEPT CATE 1 ORA SA INTRE UN CHIOR :)))))

Andreynyo 03-12-10 09:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3862740)
in lan la drift merge tare prost pecand la drag mananc asfalt:)) :P



MAI STATI SI VOI NOAPTEA CA MOR NAIBI SINGUR IN LAN ASTEPT CATE 1 ORA SA INTRE UN CHIOR :)))))

Noaptea e pentru dormit.Ar trebui sa incerci si tu.:-)

demonul 03-12-10 14:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Andreynyo (Post 3865927)
Noaptea e pentru dormit.Ar trebui sa incerci si tu.:-)

noaptea e mai fain :>

decat ziua :|

world cars 03-12-10 14:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Am jucat si azi , ca deobicei niciun Roman la drifturi (Stadium Drift 3 )

D v D 03-12-10 21:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Haha vremuri https://www.youtube.com/watch?v=7OIuk...eature=related ,cine isi aduce aminte care era police are o bere de la mine ;) cat demult a trecut si totusi au ramas vii amintirile alea ,in loc de bac organizam campionate de ug2 , scuze de post dar chiar nu pot sa uit jocul asta si noptile pierdute din cauza lui ,si stiu sigur ca pe langa mine mai sunt vreo 4-5 ,ce-a fost nu va mai fii si chiar am ramas cu amintiri placute ;) va pupa taticu pe toti
david_tl aka DvD si ca sa fie de la mine ala cu bananele ;)

eMH 03-12-10 22:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
Mda... Si pe mine ma apucase rau in vremea aia. Acum parca nu mai e asa frumos. Nu mai am niciun chef. M-am dat si eu pe LFS, pe alte nebunii...

Oricum nu sterg nicicand NFSU2 din PC, dar totusi, nu mai e ca atunci...

Ingerasul99 03-12-10 23:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3867784)
Haha vremuri https://www.youtube.com/watch?v=7OIuk...eature=related ,cine isi aduce aminte care era police are o bere de la mine ;) cat demult a trecut si totusi au ramas vii amintirile alea ,in loc de bac organizam campionate de ug2 , scuze de post dar chiar nu pot sa uit jocul asta si noptile pierdute din cauza lui ,si stiu sigur ca pe langa mine mai sunt vreo 4-5 ,ce-a fost nu va mai fii si chiar am ramas cu amintiri placute ;) va pupa taticu pe toti
david_tl aka DvD si ca sa fie de la mine ala cu bananele ;)

ce mai vremuri,tu te pregateai de bac , alti stateau pe acasa :)).
ala cu bananele ne mai baga muzica la microfon?

Hai sa ne revedem la o bere!

demonul 04-12-10 15:26

Re: NFS UG2 Drifters
 
foarte fain video-ul :) .. si atunci dadea DvD pe coaja si acum :>



world cars: iar umbli cu TT-ul :)) macar au mai ramas ceva oameni pe 4T care mai pune cate un mesaj cum sa dat etc.... ca alti zici ca au murit :|

world cars 04-12-10 18:56

da demone :) joc aproape in fiecare seara :))

asta seara nimeni ?



m-am dat cu demonu din pacate poze nu avem

demonul 04-12-10 19:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
poate ne mai dam si noi sa zic.. macar un vs 4 concurenti ingerasu eu world poate chiar insaneeeee :))) o mai trai ?

Andreynyo 04-12-10 20:11

Re: NFS UG2 Drifters
 
9 Attachment(s)
Ma bag si eu in seara asta,daca mai joaca cineva.Vreau sa imi testez noua suspensie!:lol::-P
A,si inca ceva:Astazi,neavand ce sa fac,mi-am facut de lucru in NFS U2.Vazand topicul lui Robert SGM cu Logan-ul,m-am gandit sa fac un mic "story".Iata ce a iesit:


All times are GMT +2. The time now is 23:01.

- Copyright 2026 4Tuning