![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Posibil sa apar si eu , cautati-ma pe mess , cand va da-ti ca s-ar putea sa fiu plecat.
|
Re: NFS UG2 Drifters
teck_dance e id meu ma jok si eu ,dati add si ne jucam cand vreti voi
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
asta seara ceva ?
|
Re: NFS UG2 Drifters
in lan la drift merge tare prost pecand la drag mananc asfalt:)) :P
MAI STATI SI VOI NOAPTEA CA MOR NAIBI SINGUR IN LAN ASTEPT CATE 1 ORA SA INTRE UN CHIOR :))))) |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
decat ziua :| |
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
Am jucat si azi , ca deobicei niciun Roman la drifturi (Stadium Drift 3 )
|
Re: NFS UG2 Drifters
Haha vremuri https://www.youtube.com/watch?v=7OIuk...eature=related ,cine isi aduce aminte care era police are o bere de la mine ;) cat demult a trecut si totusi au ramas vii amintirile alea ,in loc de bac organizam campionate de ug2 , scuze de post dar chiar nu pot sa uit jocul asta si noptile pierdute din cauza lui ,si stiu sigur ca pe langa mine mai sunt vreo 4-5 ,ce-a fost nu va mai fii si chiar am ramas cu amintiri placute ;) va pupa taticu pe toti
david_tl aka DvD si ca sa fie de la mine ala cu bananele ;) |
Re: NFS UG2 Drifters
Mda... Si pe mine ma apucase rau in vremea aia. Acum parca nu mai e asa frumos. Nu mai am niciun chef. M-am dat si eu pe LFS, pe alte nebunii...
Oricum nu sterg nicicand NFSU2 din PC, dar totusi, nu mai e ca atunci... |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
ala cu bananele ne mai baga muzica la microfon? Hai sa ne revedem la o bere! |
Re: NFS UG2 Drifters
foarte fain video-ul :) .. si atunci dadea DvD pe coaja si acum :>
world cars: iar umbli cu TT-ul :)) macar au mai ramas ceva oameni pe 4T care mai pune cate un mesaj cum sa dat etc.... ca alti zici ca au murit :| |
da demone :) joc aproape in fiecare seara :))
asta seara nimeni ? m-am dat cu demonu din pacate poze nu avem |
Re: NFS UG2 Drifters
poate ne mai dam si noi sa zic.. macar un vs 4 concurenti ingerasu eu world poate chiar insaneeeee :))) o mai trai ?
|
Re: NFS UG2 Drifters
9 Attachment(s)
Ma bag si eu in seara asta,daca mai joaca cineva.Vreau sa imi testez noua suspensie!:lol::-P
A,si inca ceva:Astazi,neavand ce sa fac,mi-am facut de lucru in NFS U2.Vazand topicul lui Robert SGM cu Logan-ul,m-am gandit sa fac un mic "story".Iata ce a iesit: |
| All times are GMT +2. The time now is 23:01. |
- Copyright 2026 4Tuning