![]() |
Re: VW Vento - Proprietari
@costelus 85 in cat sta vento-ul tau?
@ulie.cozmi cu tot respectul, imi place vento-ul tau, dar la 2500e am in Arad la vanzare Golf3 GTI full option, si si asta ii de 116CP. Dak ii sa fie de 2.0l atunci caut ABF-ul de 150CP ca ii realtiv mai usor de adus aproape de 200 ponei 8) |
Re: VW Vento - Proprietari
Quote:
http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...na-348952.html bafta vapix si sper sa-ti iasa toate asa cum vrei tu ! numai bine |
Re: VW Vento - Proprietari
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari
salutare colegilor,
vreau sa va rog sa ma sfatuiti si pe mine de pe unde mi-as putea lua niste praguri pt vento,nu prea scumpe...mi-au plesnit cele originale iarna aceasta,de fapt unul dintre ele dar trebuie sa le schimb acum cand vine caldura ca se vad urat! - aviz celor care si-au schimbat sau cunostinta de cauza... va multumesc! |
Re: VW Vento - Proprietari
Quote:
eu mi-am schimbat vara trecuta pragurile le-am luat la 2 mil si manopera cu vopsitul m-a mai costat inca 8 mil |
Re: VW Vento - Proprietari
:) ma astept sa ma coste manopera si astea da le-ai luat bine la pret...
de unde le-ai luat? le pot vedea? |
Re: VW Vento - Proprietari
@costelus 85: si totusi.. in cat sta vento-ul tau? eventual da-mi un pm.
Quote:
Apropo.. Ca tot ii un thread doar cu Vento, care credeti voi ca sunt cele mai frumoase Vento din tara? :twisted: cam care ar fii top3-10 la voi? :rolleyes2;):?: |
Re: VW Vento - Proprietari
tibanu, am eu niste praguri tuning de vanzare in caz ca vrei sa acoperi doar problemele...daca te intereseaza da`mi un mesaj privat sau cauta in anunturile mele ;) :)
|
Re: VW Vento - Proprietari
Are cineva faruri de vento originale de vanzare?
|
Re: VW Vento - Proprietari
Quote:
iti fac poze daca vrei le-am luat la reducere ,am un prieten care lucreaz la Meteor auto si are reducere de 40% la piese cumparate daca suporti taxa de curierat te pot ajuta si pe tine |
Re: VW Vento - Proprietari
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari
10 Attachment(s)
masinuta mea scumpa.papamobilul cum ii spune fratele meu.
|
Re: VW Vento - Proprietari
mare om mare caracter
|
Re: VW Vento - Proprietari
are cineva vreo macheta de vento ?! :D
daca da,de unde a luat-o :)) ca pe modelissimo sau alte site-uri au o gramada de vw dar numai vento nu.... m-ar interesa una,eventual si alba :) daca stie cineva, va rog... |
Re: VW Vento - Proprietari
hmmm, interesanta idee
|
Re: VW Vento - Proprietari
si pe mine m-ar interesa o asemenea macheta de vento
|
Re: VW Vento - Proprietari
3 Attachment(s)
inca nu e gata :))..niciodata nu cred ca o sa fie gata :-?...
prima poza e din ziua in care am luat`o acum aproape 2 luni, celelalte 2 poze de azi..si o sa mai urmeze niste poze clare, si frumoase...cand ii mai fac unele chestii:D |
Re: VW Vento - Proprietari
fiderzen..ce astra ai? dami ceva poze..detalii.. inmatriculata? optiuni? an?
|
Re: VW Vento - Proprietari
ai pm :)
|
Re: VW Vento - Proprietari
jantele sunt pentru vento ? ceva poze la ele?
|
Re: VW Vento - Proprietari
sunt 4x108, merg doar pe ford, peugeot si nu mai stiu pe ce se mai potrivesc...
va rog, intrebati-ma pe privat despre ce scrie la semnatura, sa nu mai facem offtopic aici :D |
Re: VW Vento - Proprietari
scz , greseala mea
|
Re: VW Vento - Proprietari
CUMPAR URGENT set de faruri originale pentru Vento. Astept oferte. Sunati la orice ora: 0766474505
|
Re: VW Vento - Proprietari
are careva de vanzare 2 aripi de vento si la ce pret
|
Re: VW Vento - Proprietari
am sanse sa iasa euro 2 pt un vento din 92? are motor de 2000 8v. cat ar fii taxa? scuze daca nu am postat unde trebuie
|
Re: VW Vento - Proprietari
posibil si al meu este din 92 si a iesit euro 2 si motor 1,8 benzina 55kw
|
Re: VW Vento - Proprietari
ce moto ai?
|
Re: VW Vento - Proprietari
este din Germania sau Austria adus ventoul
|
Re: VW Vento - Proprietari
germania
|
Re: VW Vento - Proprietari
aripi de vento are cineva de vanzare
|
Re: VW Vento - Proprietari
vezi la brif cum il deschizi pe prima pagina in dreapta sus trebuie sa ai un patratel in care trebuie sa fie doua cifre la mine a fost 14 si a iesit euro 2 dar tot pe acea pagina era scris undeva sus E2 adica euro 2
|
Re: VW Vento - Proprietari
in Ungaria daca cunosti pe cineva care cumpara piese de acolo si are reducere poate sa ti le aduca la 50 lei
|
Re: VW Vento - Proprietari
eu as vre sa le cumpar la aceiasi culoare sa nu le mai vopsesc ,ca astea noi sunt foarte subtiri
|
Re: VW Vento - Proprietari
atunci numai la dezmembrari poti gasi asa ceva, in comert la magazine nu stiu sa se vinda aripi gata vopsite
|
Re: VW Vento - Proprietari
|
Re: VW Vento - Proprietari
[IMG]img00078[/IMG]
|
Re: VW Vento - Proprietari
de la dezmembrari vreau sa le iau
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning