![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Australian din cate am cautat pe net cu un prieten acum ceva timp ... generatia 78'...
|
Re: Masini tari din Iasi
Vazut Porsche 911 Turbo S in fata la filarmonica cu numere de USA.
|
Re: Masini tari din Iasi
BMW E36 Rat-Style cu numere de inmatriculare IS 21 MAK sau ceva de genu' .. parcat in spate la posta in Tatarasi.. stie cineva al cui este sau are cineva niste poze cu el ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Foto via Olareanu Cosmin
https://i149.photobucket.com/albums/s45/edwscho/rat2.jpg https://i149.photobucket.com/albums/s45/edwscho/ratw.jpg Masina apartine lui Scoban Alexandru. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Multumesc amandurora :bunch:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
detalii ... http://en.wikipedia.org/wiki/AMC_Hornet |
Re: Masini tari din Iasi
DA! aia e. Merci, acum pot sa dorm linistit !:))
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Am gasit si eu o poza cu masina asta
|
Re: Masini tari din Iasi
A cam murit topicu....Duminica (3 martie) am vazut pe Copou un e60 cu o culoare crima ...verde spre albastru . Aveti ceva poze cu masina ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Face Copoul in fiecare seara ! Nu e ceva WOW !
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut un TT RS albastru inchis cu numere de Anglia.
|
Re: Masini tari din Iasi
7 Attachment(s)
salutare tuturor. Probabil masinile au fost vazute prin oras, dar nimeni nu a pus poze cu ele, asa ca pun eu . Volga nu am auzito in viata mea, in schimb VW da si pot spune ca are un sunet de nedescris :)) . Intrebare a vazut cineva un Camaro IROC-Z, o singura data l-am vazut cand urcam din Bucsinescu spre Tatarasi era galben si sunetul ce-l scotea acea masina te lasa masca :O.
|
Re: Masini tari din Iasi
Hehe, bine ca mai posteaza cineva si vechituri. Stiti cumva daca broasca asta galbena ar fi de vanzare? Poate ala galben de care zici tu este Corvette-ul C4. Seamana oarecum la forma:).
|
Re: Masini tari din Iasi
nu stiu daca e de vanzare, proprietarul CRED ca sta prin Metalurgie mai exact pe aleea Gradinari, vazusem un tip care a intrat in masina prin zona mentionata.
Sunt 100% sigur ca era IROC-Z pentru ca am intors capul imediat ce am auzit motorul si am vazut fata masinii |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
O stiu, dar nu de ea vorbesc. De modelul asta zic :)
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
M6 Hamann,Porsche Cayenne Turbo şi noul seria 6 Gran Coupe.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
6 Attachment(s)
Un camaro si noul Focus ST.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Fordul ala era rosu candva .... . Si e Consul daca ma ajuta bine mintea :) initial trebuia sa primeasca motor de Mercedes dar dupa aia s-a schimbat proprietarul si nu mai stiu ce motor a primit. Avea motor de Aro la cumparare :))
Tin minte si acum ce gura mare am cascat cand amicul meu (vechiul proprietar) a dat jos prelata de pe el. Ma chemase sa imi arate ce nebunie gasise si cumparase :) Masina a iesit foarte frumoasa. Nu mai stiu cine a terminat-o, dar oricum, felicitari. Chiar cautam sa aflu ce sa ales de besstiutza. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
Şi două poze de pe google street view:lol::lol::lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
şi ceva mai palpitant.
|
Re: Masini tari din Iasi
Porschele stiu ca e in Valea Lupului dar celelalte doua unde sunt?
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu e o masina tare, de fapt nu are nici o legatura cu ce inteleg eu prin "tare" (cum nu au majoritatea celor pomenite prin post-urile din acest topic de altfel).
Insa e una deosebita cu care ma intilnesc in timpul patrulelor zilnice pe bd. Pacurari: un trabant galben cu semn de incepator care zici ca e o picatura de glazura picurata dintr-un tort de lamiie. Ceva deosebit. Felicitari proprietarei (cred ca e o ea). |
Re: Masini tari din Iasi
Trabantul galben este al unui domn tare de treaba al carei sotie are aceeasi varsta cu masina mea :)).
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
RR Phantom pe strazile din Iasi :)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
am vazut astazi dupa amiaza un superb aston martin prin cug, cu nr de Iasi, stie cineva ceva de el ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
de asta zici? |
Re: Masini tari din Iasi
exact
|
Re: Masini tari din Iasi
E a lui Gabriel Mardarasevici. Si e singurul Aston Martin din Iasi din cate stiu eu dar il scoate foarte rar prin oras.
|
Re: Masini tari din Iasi
aa, mersi, deci asta e motivul pt care nu l-am mai vazut pana acum, ca il scoate foarte rar, oricum este incredibila masina
|
Re: Masini tari din Iasi
E superba. La ce drumuri avem:x...il inteleg de ce o scoate asa rar la lumina
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:40. |
- Copyright 2026 4Tuning