![]() |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Asa apar si mulkte certuri si tensiuni alimentate.
Starea conflictuala aduce mult mai multi vizitatori si artizani a unei parti. Acum e mai greu de incaierat lumea pt ca toti s-au prins de asta. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
ptr modificarile aduse mashinii tale eshti responsabil doar cu logistica sau te implici shi mai pui shi tu mana...sau esta e doar treaba mecanicilor shi ishi rezerva dreptul de a monta piesele cei ce le fabrica?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Alo asta miezu de te crezi tu sau nu stiu ce vrei daca vrei sa o arzi aiurea sa iti spun ca tu ai mancat banane la 20 de ani sau ceva de genu cred ca ai frustrari foarte mari sau tulburari serioase de comportament cred datorita mediului in care traiesti si neputintei de a realiza ceva serios.
Am spus daca citeai ca nu mai postez nimic aici pana ajung in tara ca nu are rost sa imi bat capu cu natangi ca tine si imcapabili de a purta un dialog si daca zici ceva de sit finaciara cred ca it mai trebuie tie vreo 2 vieti sa ajungi unde sunt eu dar in fine fii fericit in mediocritatea in care traiesti tu si bucurate la bomboamne ca sunt dulci. Am vazut filmele postate cu cursele de 1 mai de apreciat cei care sunt pasioanati dar cred ca masinile sunt de o performanta cel putin care le-am vazut foarte modesta. Sunt curios in cat timp face subaru argintiu sfertu de mila in comparatie asa cu timpi pe care ii scot aici subaru. Chiar daca performantele Subaru din Rom sunt de apreciat. Si nu am disparut nicaieri o sa ma vedeti cat de curand in Rom |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
1 Attachment(s)
O poza cu masina in urma cu un an de atunci a suferit foarte multe modificari majore ce reprezinta de 4 ori valorea masini noua.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
As vrea sa mai spun ca nu mai postez nimic pana nu ajung in Rom si sa vedem acolo daca am dreptate sau nu dar putin de crezut sa nu am.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Cred ca comportamentul tau se afla in zona in care poate nu meriti atentie si ca tine au mai tuot venit unii care stiu sa bata campii.
baietii astia cu care tu te certi traiesc in realitatea de aici si stiu ce spun chiar daca inca nu s-au apuncat de proiecte serioase. Sunt convins ca inca nu au facut asta din rationamente financiare si nu din lipsa de dorinta si cunostinte. In America exista industria asta atat de dezvoltata incat daca ai cateva mi de dolari le poti utiliza cu folos si nu vad nici un merit fantastic in asta. In ce te priveste daca vrei sa ne dam si sa nu fac cu tine cum fac cu ono te ror sa te porti civilizat pt ca daca mai jinesti iti garantez ca nu ma dau cu tine. Vrei un concurs demonstrezi prin fapte nu prin jigniri si am sa te rog sa ma anunti cu cel putin doua luni inante pt ca masina mea sa fie gata cand vi tu. Retine cursa o sa aiba loc cand o sa demonstrezi fizic ca masina merge nu am chef sa scot masina sa te bat cu ceasul de la gara si sa spui , auoleu ambreiajul, furtunol de la intercooler... |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Te voi bate controlat cu un ecart de 50m, pt ca doar atata vreau, esti totusi un musafir.
Dar daca vrei a faci provocari fale unde e locul iar daca vrei sa-ti prezinti masina incerca sa faci asta unde e locul de americane nu la Subaru ca nu impresionezi pe nimeni. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Domnule Sebastian felicitarile mele pt masina creata de dvs, respect si toate cele bune. Sunteti un adevarat model pt toti cei care vor sa faca tuning in Romania. Tineti-o tot asa. O cursa vs Lambo pe cand?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Poate ar trebuii sa afisez mai multa modestie.
Dar nu pot fi fals. lambo e o masina mult prea slaba la acest nivem e pt un sti cu intrene de serie dar daca ai unul gasim competitorori de la grupa mijlocie . |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
Un lucru care vreau sa-l precizez este ca te respect pentru ceea ce faci pentru sportul cu motor in Rom si persoane ca tine ar trebui sustinute de catre cei care au aceasta posibilitate. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Daca ar fi vorba de respect nu ai fi procedat asa.
Am sa te bat cu siguranta poti avea si 2000cp pe masina ta sunt pregatit. Nu glumesc deloc.;) |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
wtx parca ai spus ca nu mai postezi pana nu vii in Romania????tu chiar nu intelegi ca nu ai pic de credibilitate in ceea ce afirmi....aici in tara fara banane, cand tu ai plecat , exista ceva palpabil...vazut ...stiut..pe cand tu deocamdata esti o himera...si mai mult ne mai si jignesti.
tu jignesti o tara intreaga . ramai acolo..pt ca acolo esti si vei ramane un emigrant care a dat de 5000 de dolari salariul si care a uitat sa mai vb bine romaneste.ramai tu cu bursele tale de merit acolo si lasa-ne pe noi sa mancam aici sarmalele noastre . si eu pot gasi oricand o poza cu o masina si o pot posta. ti s-a cerut dovezi filme, insotite eventual de un sonor in limba romana...tu ai pus o poza....esti penibil tu si pustii de pe langa tine din sala de internet...apropo vezi ca tia expirat ora. ps: daca e masina ta , atunci pot spune ca ai plecat de pe undeva de la tara pt ca arata "Vitan Style"...dar ce sa faci...romanisme....pastram traditia peste mari si tari....bravo tineo tot asa....vezi ca gasesti in Vitan si niste manere cromate...de BMW frateeeeee |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
nu va mai racitzi fratzilor gura cu pseudo-forjatorul asta care face legea cu ''mashina'' lui in state... dak e rosie shi are dungi shi vynil pe ea nu inseamna k shi fuge...dar pushtilor de la sala asa le pare...dak era unu priceput intrale mashinilor macar baga acolo o mashina cu ceva gume serioase jante serioase frane serioase...dar cum oricarui fazan ii sare rosu in ochi pun shi ei poze la buleala...poate in state ai facut tu sti dar in romania dak vei veni sau dak vei iesih putzin din sala de net ai so furi urat de tot...vei fi ars intro maniera incontestabila shi la propriu shi la figurat...iar dak nu te termini in a ne jigni itzi garantez k bataia ta va fi televizata shi nici maiutza ta nu o s ate mai recunosca bey castravete car eshti...pun tot ce detzin casa masa k te va bate sebastian k pe ultimul om care eshti... asa frustratzi shi nemancatori de banane shi sarmale care suntem noi...pun la bataie shi ce am eu mai de pretz...iar dak pierd nu am sa fiu trist ptr k shtiu k maicutza ta va fi ff fericita...meritzi tot respectul nostru shi ptr asta te ashteptam cu drag acasa...o satzi facem o primire cu paine shi sare....
@sebastian...mii de scuze ptr postul meu dak doreshti potzi sal stergi,pacat k am deviat de la subiectul discutzie noastre shi dam importanta lucrurilor inexistente ...de park mos craciun ar mai exista...aiurea....numai bine shi ink o data scuze ptr offtopic |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
da...asa mi s-a parut si mie...ca franele d p spate cel putin ar fii slabe rau d tot...dar poate are parasuta...;))
inca ceva mi se pare dubios...masina asta care fuge si face atatea victime...si e a lui...si omu asta isi traieste visul american ( =)) ) nu si-a pus poza si la avatar...interesant. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Bravo domnu sebastian frumoasa masina ,,,,,,,,k din cate stiu yo despre asta e postu nu despre masini fantoma .....Sa traiti si RESPECT .....ptr racheta ,,,
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning