![]() |
super tare faza cu scrisoarea :lol:
|
3 Attachment(s)
mai mult ca sigur ca acest accesoriu ii este necesar sa impinga oile in tarc :D
|
=))....ceva mai tare ca asta n`am vazut pana acum...sa mor yo :)
|
e veche ;)
|
1 Attachment(s)
asta e o poza..de acum 1-2 ani,intr`o excursie..cu niste fosti colegi(10x god)..e haioasa cat d cat..eu stiu ce`au indurat ei dupa..la demachiat :twisted:
|
1 Attachment(s)
:arrow: :lol: :lol: :lol:
sa mor yo de nu zici ca`i fata :) |
FOARTE TARE...
1 Attachment(s)
:lol:
|
minirally e mortala poza.sunt dati dracului aia:))))))) :D :D :D :D :D :D :D :D
|
eh..sunt makiati bine..:)) ma pricep.. :lol:
|
si alea erau hainele tale???
te intreb asa ca sunt destul de dragutze... :wink: no offence... apropo era vreunu luat te intreb ptr ca in excursii asa se face... eu nu am facut exceptzie pana acu :roll: :roll: in orice caz poza e bestiala seamana ala cum zice blowwind a femeie rau de tot maine poimaine :wink: |
nu`,nu`s hainele mele..bleahh..i don`t dress like that..:)) nici eu nam facut exceptie.. :lol:
|
e nu ....
saraci copii..... ce le-ai facut .. |
ce or fii meritat astia de arata in halul ala :( saracii cred ca au ramas cu traume:D minirally sa ii duci la PSIHLOG :D
|
mai intai trebe sa merg eu golf.. :lol:
|
..
1 Attachment(s)
OFF-ROAD :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:50. |
- Copyright 2026 4Tuning