Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

Sasha_z 19-08-06 23:06

Re: Femeia ...
 
d c??? nu`ti plec fetele de varsta ta???ce gasesti atragator l o femeie mai in varsta???

Mustang 19-08-06 23:08

Re: Femeia ...
 
valib ... chiar si in gluma nu poti spune asta... limiteaza-te si tu ca orice om la 25 maxim :D

BlueEyes 20-08-06 01:16

Re: Femeia ...
 
ce n-ati mai vazut nemtoaice care vor "fresh meat"?
PS si nu numai

Psycho 22-08-06 20:13

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by BlueEyes (Post 525514)
ce n-ati mai vazut nemtoaice care vor "fresh meat"?
PS si nu numai

pai eu ce draq caut ... !!

valib 22-08-06 20:18

Re: Femeia ...
 
io ma limitez la ce vine...
de obicei tipe mai mari ca mine, dar nu ma supar:):):), mai ales daca sunt dragutze foc:):):)
dar poate fi si de 16-17-18ani...daca e mai matura ca si gandire...

nemtzoaice, frantzuzoaice....astea sunt alta mancare de peste:):)

X-Ray-Eyes 23-08-06 02:23

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 528199)
pai eu ce draq caut ... !!

Pai vezi ca se termina sezonul man !!!
Si dispar suedezele si nemtzoaicele ... octogenarele in general ...
:)

Trixi 23-08-06 19:34

Re: Femeia ...
 
...numai k sa stiti...EXISTA VIATA SI DUPA 30!!!! ;)

valib 24-08-06 08:02

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 529757)
...numai k sa stiti...EXISTA VIATA SI DUPA 30!!!! ;)

de-abia atunci incepe viata:lol: :lol: :lol:
:oops:
:rolleyes2 :lol: :lol: :lol:

Trixi 24-08-06 13:11

Re: Femeia ...
 
...mi-ar place sa cred....:-) si in multe privinte,chiar pot sa zic,k abia de acum am inceput sa traiesc din plin ;)

X-Ray-Eyes 24-08-06 15:47

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by valib (Post 530321)
de-abia atunci incepe viata:lol: :lol: :lol:
:oops:
:rolleyes2 :lol: :lol: :lol:

Corect ... de atunci incepi sa iti vinzi masina pe care o indragesti , sa cresti copii , sa te trezesti la 7 dim sa te duci la munca , sa vi acasa rupt cu un bidon de bere in bratze si cu 2 sacosi , sa faci un dush , sa te ashezi la Tv sa urmaresti meciul si sa adormi cu telecomanda in mana ...
WOW ... nice ...
Cred ca ma apuc de sporturi extreme ... poate crap si nu apuc sa fac ce am spus mai sus ...
:)

Trixi 24-08-06 16:30

Re: Femeia ...
 
...sau sa-ti poti sa-ti permiti,intr-un final,sa ai masina la care tot ai visat,sa NU mai fii nevoit sa lucri 7 zile p saptamina k sa te poti bucura putin d viata,sau cind copilul e indeajuns d mare deja sa-ti fie cel mai bun prieten daca vine vb d o fugareala in oras :D ,sau cind esti deja indeajuns de matur k sa ai o groaza d prieteni,k sa mergi cu schimbul in club cu ei,vineri si sambata ;) ...intr-adevar,sport extrem...:D

bluey 24-08-06 18:26

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by X-Ray-Eyes (Post 530842)
Corect ... de atunci incepi sa iti vinzi masina pe care o indragesti , sa cresti copii , sa te trezesti la 7 dim sa te duci la munca , sa vi acasa rupt cu un bidon de bere in bratze si cu 2 sacosi , sa faci un dush , sa te ashezi la Tv sa urmaresti meciul si sa adormi cu telecomanda in mana ...
WOW ... nice ...
Cred ca ma apuc de sporturi extreme ... poate crap si nu apuc sa fac ce am spus mai sus ...
:)

AAAAaaa.....
Cred ca ma apuc si eu de bungee fara coarda ca ma apropii de 30 de ani...:(

Alexutzzz 25-08-06 14:37

Re: Femeia ...
 
he ..:D sa fiu fericit?:D

bluey 25-08-06 15:57

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzzz (Post 532018)
he ..:D sa fiu fericit?:D

Eu zic sa fii fericit acum si sa lasi prostiile de certuri cu parintii si suferintele pentru femei ca mai tarziu iti va parea foarte rau ca nu te-ai bucurat suficient de anii acestia (cat inca mai poti).

aleks 25-08-06 18:29

Re: Femeia ...
 
oare... 26 sunt deja mult prea aproape de 30? intreb si eu... k ma puneti pe ganduri...
nu k nu am fi deja mai mult dekt off topic...
iar tu trixi, sa nu t aud k t plangi ca aia 30 de ani te incurca pe tine cu ceva, clar? :D


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning