Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

wolverine 16-03-09 20:50

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
o sa vina o surpriza.... 3000GT :X...poate ca unii il stiti

dragos1989 16-03-09 21:34

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Opaaa! Surpriza surpriza!! 3.0 Litri Twin Turbo...Treapta a 3a merge pana pe la 215...tractiune integrala= Scandal major? :D

confuzzling 16-03-09 21:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2154170)
o sa vina o surpriza.... 3000GT :X...poate ca unii il stiti

avea si florin goeru unu.

JIMCBR 17-03-09 00:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Apropo, ati vazut topicul despre replica lui Paul?

https://forum.4tuning.ro/399-americane/110875-lamborghini-countach-replica.html

wolverine 17-03-09 05:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 2154398)
avea si florin goeru unu.

despre aia este vorba....o face aceiasi pers care mi`a factu`o si mie

sk8erboy16 17-03-09 12:18

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2154170)
o sa vina o surpriza.... 3000GT :X...poate ca unii il stiti

aia rosie a lui paul sau alta???

confuzzling 17-03-09 14:47

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by sk8erboy16 (Post 2155980)
aia rosie a lui paul sau alta???

a lui florin.

wolverine 17-03-09 19:03

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dap aceea...motor e de 3000 v6 aspirat tractiune fatza...

confuzzling 17-03-09 19:05

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2157502)
dap aceea...motor e de 3000 v6 aspirat tractiune fatza...

dar nu inteleg. ce e cu ea ? ai luat-o tu sau ?

wolverine 17-03-09 19:17

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am zis mai sus ca o sa iese pe strada cat de curand...se lucreaza la ea...(la exterior), cred ca o sa fie prezenta la 4tuning days in aprilie

confuzzling 17-03-09 19:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2157570)
am zis mai sus ca o sa iese pe strada cat de curand...se lucreaza la ea...(la exterior), cred ca o sa fie prezenta la 4tuning days in aprilie

bun, o sa iese o sa iese, dar e tot a lui florin sau ?

eu stiu ca e de mult in atelier, nu a mai terminat-o ?

wolverine 17-03-09 20:02

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da tot a lui florin e masina...a vopsit`o...mai e de munca la ea...

gj11gmy 17-03-09 23:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
o sa iese masina aia pe strada la pulivara........nu s a mai miscat un surub la ea de astavara,si n o sa se miste pana prea curand..........

wolverine 18-03-09 05:47

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
daca tu zici :)

confuzzling 18-03-09 16:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 2158760)
o sa iese masina aia pe strada la pulivara........nu s a mai miscat un surub la ea de astavara,si n o sa se miste pana prea curand..........

asa stiu si eu...


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning