![]() |
Re: Roman
3 Attachment(s)
Niste poze cu un Golan dragutz din Roman , mai exact din Sagna:)
|
Re: Roman
E urata Calibra aia,nu-mi place :) BMW`u ala Albastru-Verzui asa mi s-o pus pata pe el de cand l-am vazut intrand in service la mn :X
|
Re: Roman
E fff kitchuroasa bara loganului...pacat
|
Re: Roman
7 Attachment(s)
Scuzati claritatea,am cumparat un telefon si le avea pe el. Si daca o sa zica cineva ca acel VW Kafer nu e tare,tin sa precizez ca are toate piesele pe el si e intr-o stare impecabila !
|
Re: Roman
Asa da!!! BMW ala e chiar tare de tot!!!
|
Re: Roman
BmW-ul e tatic ... frumos rau :D
|
Re: Roman
Quote:
cat despre bmw l`am vazut live..arata bine... a fost si la intalnirea pe moldova la 4 tuning pe 18 feb in piatra acu cativa ani! |
Re: Roman
Pai e in Roman de vreo 5 ani ... Proprietarul locuieste si in Piatra si in ROman .. il cunosc ... ii plac OLD SCHOOL CARS , mai are o Dacia 1100 Reconditionata , Stare perfecta , Si inca o Dacia din 1960-1970 dar nu stiu cum se cheama nu 1310 nici 1300 nici 1100 , seamana cu VW CORADDO "ii gheboasa" ... oricum ... toate 3 sunt de nota 10 , masini reconditionate 100%
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Tot ce ii posibil ... oricum , omul are in jur de 35-40 de ani , nu e gras , are paru' shaten ptuin dat pe spate. :D
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Mai postati careva poze cu masini tari din Roman , pana mai fac si eu rost de poze :D ca multi dintre noi nu am vazut multe masini tari de prin Roman ca proprietari ori sunt la Bucuresti al fac ori la Iasi ... merita sa le vedem si noi .. si alti din alte orase.
App. ... Cumpar capac pentru roata de rezerva la Toyota Land Cruiser PRADO(120) din 2006 , nu conteaza culoarea , si nu trebuie sa fie neaparat de la Toyota , poate sa fie si chinezarie si de la alta masina , numai sa se potriveasca. Multumesc Anticipat. |
Re: Roman
3 Attachment(s)
Daca vreti si filmulete cu BMW`u sa spuneti ;))
|
Re: Roman
Am postat eu BmW-ul asta la pagina 39.
Filmulete ? :))) sa il auda lumea pe taranu' ala cum vorbeste :)) De impins masina ... vagoane ... fara benzina :)))) |
Re: Roman
4 Attachment(s)
:)) da,soferul era un taran,dar pe altcineva n-am gasit,i-a fost frica mai mult de 200 :) Masina are filtru sport,evacuare completa sport,chip si alte chestii :) Motor de 2000 ... aaa si inca ceva,o conduce o fata :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:31. |
- Copyright 2026 4Tuning