Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

|Gyo| 25-12-08 12:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Sarbatori Fericite la totzi ... si ... sa ne vedem bine, sanatosi in 2009 ...

Geox` 25-12-08 21:15

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Si din partea mea Sarbatori Fericite:D si sa ne vedem cu bine la anu`:-P

Vialy 11-01-09 13:34

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
La multi ani ! :)

Geox` 18-03-09 20:32

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
....a cam murit Topicu nostru ....pustiu.....:sad:

Geox` 23-03-09 21:07

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Care mai face VTuning in Tulcea?sau poate stiti pe cineva am nevoie de o persoana cel putin pentru un concurs la o revista,pana vineri!
Lucrarile mele

DaViD TL 23-03-09 21:19

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
merge si manga ?

Geox` 23-03-09 21:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
NU VTuning!Nu gasesc pe nimeni :(

Eugen_TL 24-03-09 11:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
in Photoshop stiu sa umblu f bine, am facut candva cateva masini si eu dar m-am lasat nu ma pasioneaza, nu-mi place, umblu doar la poze acum.

Geox` 24-03-09 22:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Eu lucrez constant.si modific orice.case,masini,acte,reclame,reviste ...

Ovy FTZ 30-03-09 14:30

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
il felicitam cu toti pe geox pt treaba buna facuta pana acum!

Geox` 30-03-09 16:18

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Ms ms :oops:

Geox Design Blog

Geox` 18-04-09 09:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Paste Fericit Tuturor:D

webcathos 18-04-09 14:22

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Sa pasteti fericiti! :)

Dennis_TL 18-04-09 17:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Paste fericit si sa va aduca iepurasul o butelie de nos si 1bar pe instalatie :D distractie placuta !

mikafly 19-04-09 23:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Dennis_TL (Post 2248550)
Paste fericit si sa va aduca iepurasul o butelie de nos si 1bar pe instalatie :D distractie placuta !

Avem deja:P


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning