Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 19-06-11 08:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ne miscam in ritm de samba... :lol:
o sa fie nebunieeee... abia astept

cryssTM 19-06-11 11:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
12 Attachment(s)
Incet dar sigur ne apropiem de final ... :boogy:

Caius TM 19-06-11 21:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hehe ... mersi pt poze!! :D
piesele joooosssss... sa le dam lavabil ... :twisted:

crysty.bobok 20-06-11 12:22

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4408742)
hehe ... mersi pt poze!! :D
piesele joooosssss... sa le dam lavabil ... :twisted:

Ce e cu avatarul ăla ? :)

SAX1987 20-06-11 12:24

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Am zis eu acu cateva pagini ca o face rosie :lol:

b31rmy 20-06-11 12:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Candy apple red :shock::shock:

Radu. 20-06-11 13:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Cum, nu mai iese superdarkblack?!:shock::lol:

Caius TM 20-06-11 14:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu reprezinta nimic.. doar mi-a placut mie mult poza....
negresa mea :oops:

turb0 20-06-11 16:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius, uita te la postul nr #39 pe pagina 3, la inceput de tot(https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...ee/page-3.html) :lol::lol::lol:

Caius TM 21-06-11 11:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ultima poza de acolo e cea mai tare... :D
bomba :D

azi ma apuc sa tiganesc faruriile... revin cu poze...

iviTe 21-06-11 22:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Abea astept sa vad cand e gata o sa fie prea tare masina asta ,bani investiti cu cap :D

Caius TM 22-06-11 08:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
8 Attachment(s)
iviTe ... mersi ... nu stiu daca i'am investit cu cap.. cred ca un om normal nu facea asta... :lol:
acuma nu mai e cabrio... e un foarte cabrio :lol:
m'am razgandit pe ultima suta de metri ... noua culoare ... ALB MAT ....
hehehe.. cateva poze de ieri ...

24MRS 22-06-11 08:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
WOOOW, pai te-ai razgandit bine de la negru la alb:))). E super super tare masina:x

HoricutzWSR 22-06-11 09:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Spritzkit Weiss :))

Mondeo 22-06-11 09:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
un fel de icewhite frecat :)


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning