![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
ne miscam in ritm de samba... :lol:
o sa fie nebunieeee... abia astept |
Re: E46 - TM 77 EEE
12 Attachment(s)
Incet dar sigur ne apropiem de final ... :boogy:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hehe ... mersi pt poze!! :D
piesele joooosssss... sa le dam lavabil ... :twisted: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Am zis eu acu cateva pagini ca o face rosie :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Candy apple red :shock::shock:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Cum, nu mai iese superdarkblack?!:shock::lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
nu reprezinta nimic.. doar mi-a placut mie mult poza....
negresa mea :oops: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Caius, uita te la postul nr #39 pe pagina 3, la inceput de tot(https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...ee/page-3.html) :lol::lol::lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ultima poza de acolo e cea mai tare... :D
bomba :D azi ma apuc sa tiganesc faruriile... revin cu poze... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Abea astept sa vad cand e gata o sa fie prea tare masina asta ,bani investiti cu cap :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
8 Attachment(s)
iviTe ... mersi ... nu stiu daca i'am investit cu cap.. cred ca un om normal nu facea asta... :lol:
acuma nu mai e cabrio... e un foarte cabrio :lol: m'am razgandit pe ultima suta de metri ... noua culoare ... ALB MAT .... hehehe.. cateva poze de ieri ... |
Re: E46 - TM 77 EEE
WOOOW, pai te-ai razgandit bine de la negru la alb:))). E super super tare masina:x
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Spritzkit Weiss :))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
un fel de icewhite frecat :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning