Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

turmentatu 13-07-11 13:57

Re: my tuning r5
 
tu iti iei ideile de pe internet?

ps: am o grila , scrie RENAULT, este noua (am primit-o), cred ca este si cu adeziv. daca te avantajeaza dami un pm cu sa ti-o trimit .
merge pusa pe spate

ceva de genul doar ca este noua

http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...-10085436.html

trafy-vr6 13-07-11 16:09

Re: my tuning r5
 
nu ar arata rau cu sticlele de la faruri clare si o lupa cu angel eyes alb si bi xenon...

fazekasnfs 14-07-11 18:20

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
grila 80% finisat

expres 14-07-11 18:30

Re: my tuning r5
 
nu crezi ca e cam mare ROMBU ?

fazekasnfs 14-07-11 18:34

Re: my tuning r5
 
unpic da nuam alta acuma

NXdev 14-07-11 18:48

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4465348)
unpic da nuam alta acuma

Lasa grila fara romb, arata mai bine ;).

fazekasnfs 14-07-11 18:56

Re: my tuning r5
 
NXdev;ok

InSidE 15-07-11 11:10

Re: my tuning r5
 
Hai ca incepe sa prinda contur masina,si incepi s-o iei pe drumul cel bun.Te rog pe viitor sa nu mai apelezi la kitsch tuning pentru a-ti modifica masina.In legatura cu grila,mie mi se pare ca a iesit destul de bine.Mai ai de finisat la ea.Si da,mai bine ai scoate rombul de pe grila dupa cum a spus NXdev.

trafy-vr6 15-07-11 11:11

Re: my tuning r5
 
pune folie rosie pentru triple pe semnalizarile de sub faruri...eventual incearca sa ii pui pozitii america in bara sau macar fa`i semnalizarile sa stea aprinse :>

VaLeX 15-07-11 11:12

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4465317)
grila 80% finisat

clar fara romb ...continua ! :D

turmentatu 15-07-11 11:15

Re: my tuning r5
 
cand o sa am timp o sa iti fac poza la aia. vb pe privat sa imi dai adresa. o lasam pe sapt viitoare ca nu sunt in buc.

succes in continuare

fazekasnfs 15-07-11 13:33

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
grila fara romb

NXdev 15-07-11 13:34

Re: my tuning r5
 
Asa man ;), felicitari, chiar imi place.
Bafta in continuare, te-ai indreptat cat de cat .

fazekasnfs 15-07-11 13:37

Re: my tuning r5
 
ok mersi ,numa cu bara de fata nustiu cesofac casa fie mai faina unpic.

NXdev 15-07-11 13:41

Re: my tuning r5
 
Astupa locul la numar ( adica sa aduci bara la acelasi nivel ) si dai vopsea rosie.


All times are GMT +2. The time now is 22:39.

- Copyright 2026 4Tuning