![]() |
Re: Counter Strike 1.6
ORE de joc? am jucat destul pe server---vreau eu sa am loc
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Bun , si e greu sa intrii pe forum sa iti faci cont si sa faci o cerere de slot ? :-) |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
un meci vs cei de pe berceni.laleagane.ro ? te intereseaza ?
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
De interesat ma intereseaza ca , cateva pagini de aici sunt umplute cu meciuri ...am cautat atata timp dar din 10 meciuri care vroiam sa le organizez s-a lasat cu doua sau trei :-) dar sa ma repet...acum nu am timp + ca se fac si lucrari la servere ...dar vorbim in orice caz :-) |
Re: Counter Strike 1.6
ma bag eu daca e steam on
|
Re: Counter Strike 1.6
ok cand este timp astept pm
|
Re: Counter Strike 1.6
Am si eu o intrebare..acuma cateva zile am luat fuckoff fara motiv si imi merge cs'u foarte nasol...stie cineva ce ii pot face ?
|
Re: Counter Strike 1.6
cum pot sa scap de lag?
|
Re: Counter Strike 1.6
Inchide messengeru,torrentele si daca nu asa dute in task manager si dai la Half-Life real time!
Daca nu merge nici asa schimba netu:lol::lol: |
Re: Counter Strike 1.6
poate fii din cauze procesorului prea mic?
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
ori cand in sprijinul echipei 4tuning:twisted: |
Re: Counter Strike 1.6
Ooo cine aparu dragster..eu sunt prezent la orice meci dar cum a zis si Claudia nu cred ca va fi pentru ca toata lumea se pregateste de 4Tdays..dar poate ca sunt si altii ca noi care vor sa joace cs ca baieti!!!Daca se organizeaza ceva sau cine se ofera cu server sa jucam,facem echipele si ii dam drumu!!!GG Dragster:X!!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
crezi ca eu nu pregatesc nimic pentru 4tuning day? :twisted: dar de la 8-9 pana la 1-2 avem timp de un meci:D sa vedem ce poate lumea daca vrea 1 dintre baietii de pe laleagane un meci 1vs1 :lol: cu tota placearea as incerca:evil: |
| All times are GMT +2. The time now is 21:46. |
- Copyright 2026 4Tuning