Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

Eugen_TL 23-02-10 14:50

Re: Counter Strike 1.6
 
ORE de joc? am jucat destul pe server---vreau eu sa am loc

DTH 23-02-10 14:53

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 3116080)
ORE de joc? am jucat destul pe server---vreau eu sa am loc


Bun , si e greu sa intrii pe forum sa iti faci cont si sa faci o cerere de slot ? :-)

Eugen_TL 23-02-10 15:39

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3116084)
Bun , si e greu sa intrii pe forum sa iti faci cont si sa faci o cerere de slot ? :-)

Sincer, mda. Prea multe conturi,forumuri etc.. credeam ca poti face tu lucru asta fara sa mai fie nevoie de cont etc, pt ca de jucat am jucat destul pe server, in fine asta e , stam la rand :D

DTH 23-02-10 15:51

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 3116215)
Sincer, mda. Prea multe conturi,forumuri etc.. credeam ca poti face tu lucru asta fara sa mai fie nevoie de cont etc, pt ca de jucat am jucat destul pe server, in fine asta e , stam la rand :D

Cum banii nu vin moca asa nici eu nu dau sloturi moca :lol: ca fapt divers ...asa daca as da la fiecare in parte slot , m-as trezi cu o adunatura de playeri care unii joaca si altii nu , asa este frumos facut un plugin iar in momentul in care ai facut o cerere de ceva anume ...iti arata un status legat de tine , si slotul se obtine prin votare de catre admini ;) daca nu ai peste 50-60% activitate pe server , nu primesti :-)

Ianis 27-02-10 15:38

Re: Counter Strike 1.6
 
un meci vs cei de pe berceni.laleagane.ro ? te intereseaza ?

DTH 27-02-10 15:43

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Ianis (Post 3128760)
un meci vs cei de pe berceni.laleagane.ro ? te intereseaza ?

Perioada asta nu cred ...toata lumea se pregateste pentru 4Tdays + alte treburi eu una chiar nu am timp de meciuri acuma ...poate mai incolo dupa 4Tdays dar acum in niciun caz , daca e cineva dispus sa-si faca de aici echipa 4T vs laleagane ...vorbeste cu el :-)

De interesat ma intereseaza ca , cateva pagini de aici sunt umplute cu meciuri ...am cautat atata timp dar din 10 meciuri care vroiam sa le organizez s-a lasat cu doua sau trei :-) dar sa ma repet...acum nu am timp + ca se fac si lucrari la servere ...dar vorbim in orice caz :-)

Bogdan2fsc 27-02-10 15:47

Re: Counter Strike 1.6
 
ma bag eu daca e steam on

Ianis 27-02-10 15:48

Re: Counter Strike 1.6
 
ok cand este timp astept pm

GrAnDe 27-02-10 16:33

Re: Counter Strike 1.6
 
Am si eu o intrebare..acuma cateva zile am luat fuckoff fara motiv si imi merge cs'u foarte nasol...stie cineva ce ii pot face ?

mihai_bogdan 27-02-10 16:44

Re: Counter Strike 1.6
 
cum pot sa scap de lag?

JuST_GiuGiu 27-02-10 18:10

Re: Counter Strike 1.6
 
Inchide messengeru,torrentele si daca nu asa dute in task manager si dai la Half-Life real time!
Daca nu merge nici asa schimba netu:lol::lol:

mihai_bogdan 28-02-10 11:38

Re: Counter Strike 1.6
 
poate fii din cauze procesorului prea mic?

dragsteraudioart 01-03-10 21:48

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Ianis (Post 3128760)
un meci vs cei de pe berceni.laleagane.ro ? te intereseaza ?

daca se lasa de un meci :twisted:

ori cand in sprijinul echipei 4tuning:twisted:

porsheGTS 01-03-10 21:51

Re: Counter Strike 1.6
 
Ooo cine aparu dragster..eu sunt prezent la orice meci dar cum a zis si Claudia nu cred ca va fi pentru ca toata lumea se pregateste de 4Tdays..dar poate ca sunt si altii ca noi care vor sa joace cs ca baieti!!!Daca se organizeaza ceva sau cine se ofera cu server sa jucam,facem echipele si ii dam drumu!!!GG Dragster:X!!!!

dragsteraudioart 01-03-10 21:57

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 3137257)
Ooo cine aparu dragster..eu sunt prezent la orice meci dar cum a zis si Claudia nu cred ca va fi pentru ca toata lumea se pregateste de 4Tdays..dar poate ca sunt si altii ca noi care vor sa joace cs ca baieti!!!Daca se organizeaza ceva sau cine se ofera cu server sa jucam,facem echipele si ii dam drumu!!!GG Dragster:X!!!!

crezi ca eu nu sunt ocupat 80 % la suta din zii?:twisted:

crezi ca eu nu pregatesc nimic pentru 4tuning day? :twisted:

dar de la 8-9 pana la 1-2 avem timp de un meci:D sa vedem ce poate lumea

daca vrea 1 dintre baietii de pe laleagane un meci 1vs1 :lol: cu tota
placearea as incerca:evil:


All times are GMT +2. The time now is 21:46.

- Copyright 2026 4Tuning