![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
stau.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ascult cumicu si astept sa-mi inceapa turneul de poker in 4min...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Daca ploaia...:rolleyes2
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
s-ar oprii....
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am terminat mancarea si ma pun la un film
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
M-am trezit ...acum pap ceva bun :oops: şi mă gāndesc să ies cu moto la o tură :D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
sunt pe forum si ma gandesc cam ce am sa fac azi........
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mi-am pus pozele cu eleronu pe forum
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am venit de la plimbărica cu moto...rafale de vānt :evil::rolleyes2 şi mă plictisesc....:sad:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Am jucat Hotel 626 si mi-e cam frica sa ies din camera?
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma pun sa dorm.
Ce extenuant e KOE asta....dar e si senzatie:twisted: P.S.:Chiar nu ii inteleg rostul topicului asta dar e interesant in felul lui.:lol: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ascult muzicaaaa....
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Citesc bancuri :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Probabil ca deranjez tot blocu` :lol: deep house la maxim am spus :D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma intreb ce se intampla daca Romania era reprezentata de Romeo Fantastic sau de Salam la Eurovision:lol::lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:13. |
- Copyright 2026 4Tuning