![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Dr.Dre, daca te deranjeaza vre-un post ceva, PM si stergem tot:D |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
Dre daca te intereseaza am si eu un spoiler...e putin spart dar se poate repara/modifica. :D
Spor la treaba! |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
julaikos : esti un om cu bun simt care nu s-a dernajat si nu a sarit in sus la o remarca de'a mea ceea ce e de apreciat spune multe despre tine
- spoilerul nu mi-a placut niciodata nici cand era la bogdan nu l-am laudat :D - aici ai dreptate ca masinile cand au plecat au fost facute in fel si chip exemplu pmd'u albastru dar probabil stiau proprietarii ce stiau Am observat ca lui Dre ii plac spoilerele lungi si e si normal din cauza pragurilor sa pastreze si el o linie a masinii dar cum am mai zis chiar daca bara de pe CME e unicat daca o ia el nu prea mai e unicat ... are el timp sa ia decizia cea mai buna Salut |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Tot unicat e si pe masina lui,fiindca nu e alta care sa o aibe :lol:
Pmd-ul e un caz aparte,cat a fost masina in craiova nu avea defecte,nimeni nu zicea nimic,cum a plecat de acolo,ba de ce usa e alta culoare,ba una ba alta... Poate cineva sa spuna ca cme-ul de cand e pe mana mea a luat-o pe cai gresite?dau cu masina peste el daca e asa :twisted: |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
ps.azi au plecat scaunele de pe masina...in scurt timp o sa vina altele :twisted: |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
da iulica spun eu ca a luat-o pe cai gresite ..:P ... de cand e la tine a turbat de tot ... :) i-ai stricat si bordul mai mult sau mai putin original ... volan reglabil pe inaltine si cu rulmenti ... unde mai e placerea de a unge bucsele cu seu de miorita ... short shift parca avea ... sa nu mai pun la socoteala niste faruri cu lupa perfect functionale care dau al naibii de "urat" pe ea ...:P ...acum sper sa ai ocazia sa dai cu masina peste mine ... dar mai incet asa sa nu se indoaie tabla ... :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
ontopic: masinile au o linie, daca nu o respecti dai in kitch...pe oltcit eu vad niste spoilere gen golf 2 ghetto |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
stati linistiti ca oricum cu jantele alea nu mai poate sa o coboare.pragurile sunt puse si trebuie o bara care sa fie in ton cu ele. asa ca orice model ar fi , bara fata , chiar si spate trebuie alungite. eu nu vad cu jantele alea cum ar mai putea fi coborata masina cat sa mearga o bara mai finuta . ca e plug ca nu e , asta e tema masinii, plus ca sunt convins ca daca fiecare din noi am dispune de finante , timp , nervi sau ma rog fiecare ce are nevoie, am face ceva mult mai bun. numa' bine
P.S. BRAVO Dre |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Sper ca nu faci masina ca sa le placa altora, tie trebuie sa iti placa, ca tu bagi banii in ea. |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
2 Attachment(s)
TEASER !!! brand new FK seats :twisted:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
De la cedu nu ? Foarte faine
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
dap,de la cedu
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:30. |
- Copyright 2026 4Tuning