Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

mitza mtb 21-06-10 23:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
Plan cand jucam cu altii , Hamachi cand jucam intre noi :-P

R3chin 03-11-10 13:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut.Mai misca ceva pe aici? :D
Daca da ma bag si eu :)

dony ddc 03-11-10 16:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
Facem un underground 2???Supra mea e gata:twisted:

Ingerasul99 03-11-10 17:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ma gasiti diseara pe mess, sa ne dam daca vreti.

demonul 19-11-10 18:08

Re: NFS UG2 Drifters
 
Va salut! pe toti dragi mei (nebuni :)) ) ma's baga si eu in ce vreti sa faceti da... in nfs ug2 cum joc in pLan imi merge masina ca veveritza pe ploaie fuge rau de tot nustiu dc o fi din joc ceva daca ma puteti ajuta cu ceva sa il fac sasi revina mas baga si eu


inca nu am uitat sa ma dau ;))

D v D 24-11-10 10:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pe weekend poate ne auzim la o invarteala old'school ,va pupa taticu' ;)

eMH 24-11-10 18:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
I'm in!

Poate ne strangem astia de pe vremuri, care am fost de la inceputul inceputurilor... Ar fi coma!

whitE30 25-11-10 10:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
2 Attachment(s)
salut, vin si eu cu masina mea :D

D v D 25-11-10 13:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by whitE30 (Post 3842531)
salut, vin si eu cu masina mea :D

salut, nu mai veni si tu cu masina ta ,pa


acest mesaj este un pamflet si trebuie tratat ca atare ,lipsa de ocupatie

demonul 25-11-10 14:32

Re: NFS UG2 Drifters
 
parca bmw ul ala este facut pentru inlocuire lexus sau asa ceva ... stiu ca nu este de drift masina aia inlocuita de bmw asa cred eu acuma..:D

whitE30 25-11-10 14:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3842948)
salut, nu mai veni si tu cu masina ta ,pa


acest mesaj este un pamflet si trebuie tratat ca atare ,lipsa de ocupatie

se vede ca nu ai ce sa faci, pustiule du-te inapoi de unde ai venit si adreseaza-te asa tovarasilor tai de cartier.

demonul: inlocuieste nissan 350z dar nu-i panica, nu joc cu asta, am pus doar asa pozele..

D v D 25-11-10 15:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
[QUOTE=whitE30;3843147]se vede ca nu ai ce sa faci, pustiule du-te inapoi de unde ai venit si adreseaza-te asa tovarasilor tai de cartier.

:lol: Hai ca m-ai facut sa rad pe ziua asta :lol:

whitE30 25-11-10 15:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
pe ziua de astazi, inteleg.

D v D 25-11-10 15:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by whitE30 (Post 3843267)
pe ziua de astazi, inteleg.

baietii cu state vechi ce fac au adormit ? trezirea poate reusim sa facem ceva in week-endu' asta ,ceva ce n-am mai facut de ani ar fi frumos astept voluntari :-P

eMH 25-11-10 20:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ti-am spus, eu ma bag!

Mai asteptam doritori...


All times are GMT +2. The time now is 15:04.

- Copyright 2026 4Tuning