![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Plan cand jucam cu altii , Hamachi cand jucam intre noi :-P
|
Re: NFS UG2 Drifters
Salut.Mai misca ceva pe aici? :D
Daca da ma bag si eu :) |
Re: NFS UG2 Drifters
Facem un underground 2???Supra mea e gata:twisted:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ma gasiti diseara pe mess, sa ne dam daca vreti.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Va salut! pe toti dragi mei (nebuni :)) ) ma's baga si eu in ce vreti sa faceti da... in nfs ug2 cum joc in pLan imi merge masina ca veveritza pe ploaie fuge rau de tot nustiu dc o fi din joc ceva daca ma puteti ajuta cu ceva sa il fac sasi revina mas baga si eu
inca nu am uitat sa ma dau ;)) |
Re: NFS UG2 Drifters
Pe weekend poate ne auzim la o invarteala old'school ,va pupa taticu' ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
I'm in!
Poate ne strangem astia de pe vremuri, care am fost de la inceputul inceputurilor... Ar fi coma! |
Re: NFS UG2 Drifters
2 Attachment(s)
salut, vin si eu cu masina mea :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
acest mesaj este un pamflet si trebuie tratat ca atare ,lipsa de ocupatie |
Re: NFS UG2 Drifters
parca bmw ul ala este facut pentru inlocuire lexus sau asa ceva ... stiu ca nu este de drift masina aia inlocuita de bmw asa cred eu acuma..:D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
demonul: inlocuieste nissan 350z dar nu-i panica, nu joc cu asta, am pus doar asa pozele.. |
Re: NFS UG2 Drifters
[QUOTE=whitE30;3843147]se vede ca nu ai ce sa faci, pustiule du-te inapoi de unde ai venit si adreseaza-te asa tovarasilor tai de cartier.
:lol: Hai ca m-ai facut sa rad pe ziua asta :lol: |
Re: NFS UG2 Drifters
pe ziua de astazi, inteleg.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ti-am spus, eu ma bag!
Mai asteptam doritori... |
| All times are GMT +2. The time now is 15:04. |
- Copyright 2026 4Tuning