![]() |
Re: Tuning Solenza
eu zic ca acum iarna e chiar bine pus acolo
la primavara o sa-l pun unde ii e locul |
Re: Tuning solenza
Quote:
|
Re: Tuning Solenza
frumoasa sa ai parte de ea :D
|
Re: Tuning Solenza
nebunie
|
Re: Tuning Solenza
Quote:
|
Re: Tuning Solenza
Quote:
|
Re: Tuning Solenza
mar interesa si p mine bara fata si bara spate la solenza albastra cam cat costa ?
|
Re: Tuning Solenza
Quote:
|
Re: Tuning Solenza
1 Attachment(s)
solenza albastra de la paginea 2( in cateva zila vin si io cu niste poze noi la solnita mea sa va dati o parere ok )
|
Re: Tuning Solenza
9 Attachment(s)
cam asa arata solnita mea.astept pareri (ieftin si crd io cu gust)
|
2 Attachment(s)
salut am si eu 2 solentze una q jante(205/40/17) :P simpla fara . si una cameleon . pareri:P
|
Re: Tuning Solenza
Frumusik aia a lu mokanu ai vanduto k o aveai la vanzare
|
Re: Tuning Solenza
salutare. a schimbat careva luminile din bord? eu mi-am pus leduri albastre dar degeaba aceasi luumina portocalie se vede. ma puteti ajuta cu pareri?
|
Re: Tuning Solenza
Vezi ca in ceasuri e o folie portocalie scapa de ea si o sa se vada culoarea la leduri
|
Re: Tuning Solenza
asa am zis si io ca are o folei. dar am incercat sa scot partea albastra cu cifrele si nu pot. nici limbine de la vitezometru si celelalte nu pot sa le scot
|
Re: Tuning Solenza
4 Attachment(s)
cateva poze cu solnitza mea.....
|
Re: Tuning Solenza
5 Attachment(s)
solnita mea....
|
Re: Tuning Solenza
6 Attachment(s)
zollenza mea :-P
|
Re: Tuning Solenza
@Dadutu
Nu prea cred ca este masina ta . masina a fost din constanta a lui andu care are acum un renault 21 Si pozele astea sunt de vreo 3 4 ani cand masina era a lui |
Re: Tuning Solenza
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Tuning Solenza
Quote:
|
Re: Tuning Solenza
ma refeream la solenza rosie (TRA) nu la a ta ... nu ai fost atent:D
|
Re: Tuning Solenza
daca vrei sa te lamuresti hai sa ne intalnim sa te convingi ca acum este a mea!:D
|
Re: Tuning Solenza
greseala mea atunci! dar trebuia sa pui poze recente :D
|
Re: Tuning Solenza
II adevarat ce spune alex3faq solenza rosie o fost la Andu si in 2004 a vandut-o apai cred ca la DADUTU nustiu dar el asa mi-a spus ca in 2004 a vandut-o si acuma are renault 21 turbo DADUTU numa sa ai grija de ea ca masina merge de numa rupe solul sub ea.Ii pacat sa ajunga ca si TAU sau SGM fff pacat;)
|
Re: Tuning Solenza
Quote:
|
Re: Tuning Solenza
Atat am vrut sa aud sa ai noroc de masina ;)
|
Re: Tuning Solenza
Quote:
|
Re: Tuning Solenza
Quote:
|
Re: Tuning solenza
Quote:
|
Re: Tuning Solenza
Quote:
|
Re: Tuning Solenza
mikafly eu iam zis la baiat sa aiba grija de masina aia ca Domnul Andu a bagat ceva in masina si acuma ii pare rau ca a dat masina dar asta eee speram sa nu ajunga ca si SGM.
|
Re: Tuning Solenza
Quote:
|
Re: Tuning Solenza
4 Attachment(s)
Eu ma pregatesc sa schimb amortizoarele si ma gandeam ca daca tot le schimb sa tai cate o spira din fiecare arc? Care ati mai facut asta pe solenza? Merita? Stric ceva?
+ atasez si eu poze cu a mea. Respect! |
Re: Tuning Solenza
bagai amortizoara BILSTEIN B4 si nu-i taia arcurile ca ai sa faci o prostie
|
Re: Tuning Solenza
ok, mersi de sfat. Oricum doream amortizoare pe ulei sau ulei + gaz si bilstein b4 am gasit peste tot numai cu gaz...
Daca ati cumparat careva din Bucuresti Bilstein B4 nu ezitati sa ma informati si pe mine ;) |
Re: Tuning Solenza
Quote:
|
Re: Tuning Solenza
3 Attachment(s)
Hop si eu
|
Re: Tuning Solenza
IN BUCURESTI NU SE FAC INTALNIRI SOLNITZE ?? :?: o intrebare :twisted:
|
Re: Tuning Solenza
5 Attachment(s)
hop si eu
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:24. |
- Copyright 2026 4Tuning