![]() |
Re: E36 - 320i '94
am vazut masina cam acu 30 de minute in bucium la vulcanizare...arata bine cu jantele in realitate..
mai bine nu le vopsi..arata mai bine asa |
Re: E36 - 320i '94
18 Attachment(s)
nu iert ... crom/negru!
|
Re: E36 - 320i '94
|
Re: E36 - 320i '94
Farurile sunt cam uratele. Rotile dau f bine. Ce J si ce cauciucuri ai pe spate?
|
Re: E36 - 320i '94
prea mare balonul de pe spate
|
Re: E36 - 320i '94
10j- 245/40/17 ... caut 245/30/17 ... sau >245
|
Re: E36 - 320i '94
incearca un 235/40/17, ca sa stea mai tras cauciucul pe janta, si sa para mai mic. ca balon de 35, pe 17, nu prea se gaseste :(
|
Re: E36 - 320i '94
Quote:
apoi am pus in ultimile 245/40/17 ... inca mai caut. |
Re: E36 - 320i '94
bbs-urile fac toti bani !!! Frumoasa pisicuta :D
|
Re: E36 - 320i '94
se vinde 2.0-ul cu rezonabilul pret de 450 E
-montajul contracost. |
Re: E36 - 320i '94
ti-ai luat 2.5?
daca : da bafta la turbare:);) |
Re: E36 - 320i '94
poate o sa turbeze ... dar mult mai tarziu ... nuj daca va fi cazul.
|
Re: E36 - 320i '94
TARI jantele!!! :shock:
Bine că şi maşina arată bine per ansamblu 8) |
Re: E36 - 320i '94
superba mashina...te felicit pt a job well done ;)..........dar ar mai aparea intrebarea la ce pretz ai luat jantele ...banuiesc ca destul de mult
|
Re: E36 - 320i '94
nu pot sa-mi iau laudele de "munca" ... inca mai este de munca la exterior(aripi umflate, spoiler spate de refacut si o vopsea totala)
|
Re: E36 - 320i '94
8 Attachment(s)
10.04.09 ... ultimul post ... de atunci sta masina mea pe dreapta ...
2 motoare schimbate - speram ca actualul nu va face probleme. |
Re: E36 - 320i '94
6 luni fara pisicutza ovidiu ? mmm... si mai rezisti ?
|
Re: E36 - 320i '94
primele 4 luni am fost terorizat ... acum pe ultimii pasi (maxim 4 zile), ar cam trebui sa fie gata :D si sunt cu sufletul la gura de ce va iesi.
|
Re: E36 - 320i '94
2 Attachment(s)
.....
|
Re: E36 - 320i '94
8 Attachment(s)
prima zi la strada.
Drift |
Re: E36 - 320i '94
felicitari...ai demonstrat ca ai nervi de otel :P de acu te asteptam la actiune :P
|
Re: E36 - 320i '94
actiunea e inceputa din momentul in care a iesit masina din service si a ajuns pe mana mea.
drept dovada filmul de dimineata :) |
Re: E36 - 320i '94
bv bv... back to action de acum... un mic donuts ca de inceput... dupa atata amar de asteptare :D...
|
Re: E36 - 320i '94
OMG n'ai idee ce durere aveam =P~
|
Re: E36 - 320i '94
|
Re: E36 - 320i '94
frumos ..ce sa zic..bv
|
Re: E36 - 320i '94
Felicitari pentru Piatra-Neamt. Eu am spus unor persoane din juriu ca nu s-a acordat cum trebuie. Singurul burn curat dupa parerea mea a fost cel facut de tine. Frumoasa rau masina !
|
Re: E36 - 320i '94
Felicitarile mele pt masina...app bara spate nu ai de gand nimic cu ea?
|
Re: E36 - 320i '94
multumesc pentru aprecieri.
asteptam fondurile ... mai important decat spoilerul ar fi aripile care trebuiesc obligatoriu latite; pana acum am avut alte prioritati. |
Re: E36 - 320i '94
16 Attachment(s)
frumoasa masina... adevarat pasionat BMW. Foarte frumoase demonstratiile de drift & burn de aseara de la Urban Driving Skills. Toata lumea cu care am vorbit a ramas impresionata de masina..:D
|
Re: E36 - 320i '94
ms colegu'.
|
Re: E36 - 320i '94
loco frumos spectacol la Urban Driving Skills....ca de obicei nota 12+ de la mine
|
Re: E36 - 320i '94
2 Attachment(s)
se spune ca o poza valoreaza cat 1000 de cuvinte...:lol:
|
Re: E36 - 320i '94
daca merge cum trebuie ... va fi o mare surpriza :D
|
Re: E36 - 320i '94
nu e rea.dar neaparat schimba gumele pe ea.sunt prea imense.mai ales pe spate.
|
Re: E36 - 320i '94
:)) pe spate in nici un caz nu schimb gumele in ceva mai mic, in primul rand pt ca nu am cum si in al 2-lea rand ca vreau ceva pana in 300 cu talon mic, iar in al 3-lea rand aripile vor fi latite in asa fel incat sa mai cobor spatele aprox 5-7 cm :D, apoi o revopsire si am terminat cu exteriorul.
|
Re: E36 - 320i '94
|
Re: E36 - 320i '94
1 Attachment(s)
Am uitat sa pun poza asta :))
|
Re: E36 - 320i '94
10 Attachment(s)
dupa o perioada lunga de pauza ... in ceea ce priveste activitatea pe forum, revin cu noutatile realizate asupra masinii
a fost intr-o continua schimbare (jante, suspensii ...) si ca orice masina mai face si probleme care necesita ore de munca sau de bataie de cap. - singura problema la care inca nu i-am dat de cap este,in continuare, turometrul ... care pur si simplu nu vrea sa mearga de cand am schimbat motorul. |
Re: E36 - 320i '94
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:51. |
- Copyright 2026 4Tuning