Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Transmisii (https://forum.4tuning.ro/526-transmisii.html)
-   -   dezmembrez bmw e39 (https://forum.4tuning.ro/526-transmisii/89913-dezmembrez-bmw-e39.html)

GABI BMW 3 11-05-09 07:20

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 15-05-09 21:13

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 21-05-09 20:48

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 24-05-09 18:03

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 03-06-09 22:30

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 21-06-09 14:09

Re: dezmembrez bmw e39
 
up....

GABI BMW 3 15-07-09 07:52

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 18-08-09 14:06

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 09-09-09 01:05

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 25-09-09 20:03

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 28-09-09 15:12

Re: dezmembrez bmw e39
 
up....

GABI BMW 3 30-09-09 19:39

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 05-10-09 20:24

Re: dezmembrez bmw e39
 
up....

B 58 MAL 06-10-09 16:48

Re: dezmembrez bmw e39
 
Salut .. pentru 520 benzina e39 10/1996... niste preturi te rog...
1.sonda lamda ..nu stiu daca prima sau a 2 dar ideea e ca imi consuma mult si imi trepideaza pana la vreo 2700 de ture dupa se comporta normal... consum mult inseamna 20% in mers normal.
2.Faruri de facelift daca ai cu lupa.
3.Scaun sofer nu piele...din stofa..
4.Un senzor de parcare bara spate ultimul din drepta din colt.
5.Macara geam electric spate stanga,+spate dreapta.
Si cam atat mersi , salut.

GABI BMW 3 06-10-09 17:00

Re: dezmembrez bmw e39
 
Quote:

Originally Posted by B 58 MAL (Post 2697739)
Salut .. pentru 520 benzina e39 10/1996... niste preturi te rog...
1.sonda lamda ..nu stiu daca prima sau a 2 dar ideea e ca imi consuma mult si imi trepideaza pana la vreo 2700 de ture dupa se comporta normal... consum mult inseamna 20% in mers normal.
2.Faruri de facelift daca ai cu lupa.
3.Scaun sofer nu piele...din stofa..
4.Un senzor de parcare bara spate ultimul din drepta din colt.
5.Macara geam electric spate stanga,+spate dreapta.
Si cam atat mersi , salut.

sonda am la 120 ron, senzor parcare la 130 ron, macara geam electrica spate la 300 ron bucata. 0748057950

GABI BMW 3 09-10-09 07:24

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 11-10-09 22:39

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 15-10-09 07:42

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 19-10-09 20:07

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 24-10-09 22:39

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 28-10-09 08:05

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 30-10-09 11:02

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 03-11-09 12:01

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 07-11-09 11:30

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 10-11-09 11:11

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 15-11-09 22:57

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 18-11-09 07:41

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 22-11-09 12:57

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 26-11-09 10:55

Re: dezmembrez bmw e39
 
up....

GABI BMW 3 02-12-09 07:50

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 04-12-09 09:26

Re: dezmembrez bmw e39
 
UP...

GABI BMW 3 08-12-09 08:05

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 11-12-09 08:05

Re: dezmembrez bmw e39
 
up....

GABI BMW 3 12-12-09 23:10

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 16-12-09 08:10

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 18-12-09 22:13

Re: dezmembrez bmw e39
 
UP...

GABI BMW 3 20-12-09 11:24

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 22-12-09 08:05

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 24-12-09 10:13

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...

GABI BMW 3 27-12-09 19:35

Re: dezmembrez bmw e39
 
up...


All times are GMT +2. The time now is 02:32.

- Copyright 2026 4Tuning