![]() |
Re: dubmaniacks
cu tine am pus o poza in calendar .. parca aia cu muntele :P
|
Re: dubmaniacks
la mine te referi? daca da, asa e :), sa inteleg ca tu ai lucrat la calendar, daca da te felicit, sunt misto
|
Re: dubmaniacks
Se lucreaza la masini.
UnderConstruction : Razak , io ... |
Re: dubmaniacks
fa-mi un preview cu usile...
|
Re: dubmaniacks
1 Attachment(s)
razak e cam de 2 ani in reconstructie :) si mai are nevoie de 4000 eurici ca sa isi termine proiectul [ fara sa pun la socoteala si Airride-ul ]
Cam asa o sa arate a mea masinuta la final, cu mici diferente si anume : 1. Farurile sunt de jetta cu 2 lupe/far , nu de rallye dar nu e timpul pierdut nici pe viitor :) 2. Stergatorul pozitionat pe mijloc si fara croame 3. Trapa din caroserie cum aveti multi 4. Praguri in plus 5. Aripile spate la fel de evazate ca aripile fata PS : Ii multumesc lui Andrey2003 pt vt ! |
Re: dubmaniacks
tipul asta chiar a facut o gresala cu aripile spate.
trebuiau mult mai evazate... :-s |
Re: dubmaniacks
ale mele vor fi ok :D in rest nici o parere despre ea?:D
|
Re: dubmaniacks
Hat io incet si sigur.Dar se lucreaza la masina.https://img12.imageshack.us/img12/6293/dsc01946.th.jpg
Razvan e drac mare : nu pune pozele "interesante" ... sa vedeti si voi ce face un nebun si o masina = SENZATIE! poze: https://img257.imageshack.us/img257/1127/dsc0728.th.jpg https://img9.imageshack.us/img9/9974/dsc0741q.th.jpg https://img9.imageshack.us/img9/558/dsc0740.th.jpg |
Re: dubmaniacks
Felicitari Razak pentru asa o masina :D
|
Re: dubmaniacks
|
Re: dubmaniacks
trimiti si in provincie?
:lol: |
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
vreau si io parasolar - il pun pe frunte pana imi iau masina :D
|
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
1 Attachment(s)
vreau parasolaaaaarrrrr!!!!!
|
Re: dubmaniacks
1 Attachment(s)
m-am apucat si eu de jante ...
|
Re: dubmaniacks
Quote:
Quote:
pe tine .... te vede omu online din pasti in craciun.dar e bine asa , macar lucrezi! :D multa bafta si tie!!! :D eu... joi finisez usile , haionul , capota , aripile , si ma apuc de praguri. 8) |
Re: dubmaniacks
THE WANTED CARS VA UREAZA:
PASTE FERICIT !!!! MULTA SANATATE SI TO CEA CE VA DORITI ! FIE CA SFANTA ZI DE MAINE SA VA ADUCA CAT MAI MULTE REALIZARI PE PLAN PERSONAT SI AL CLUBULUI TOTODATA ! HRISTOS A INVIAT.............. |
Re: dubmaniacks
Quote:
Adevarat a inviat! |
Re: dubmaniacks
ce tigari sunt alea??? honda....?!?!
:lol: |
Re: dubmaniacks
Quote:
app : poze f.curand . |
Re: dubmaniacks
1 Attachment(s)
..........................................
|
Re: dubmaniacks
3 Attachment(s)
pot si eu ? :D
|
Re: dubmaniacks
Quote:
@DyZ - pana la urma,vinzi masina? |
Re: dubmaniacks
2 Attachment(s)
inca astept parasolaru ala...
|
Re: dubmaniacks
4 Attachment(s)
m-am prostit si eu .
l.e: parasolarul o sa fie reactualizat. deci,asteapta. :-P |
Re: dubmaniacks
o masina e gata. Masina lui Cypor. Revin cu poze, el sau eu.
|
Re: dubmaniacks
pff de cand n-am mai postat pe aici...vad numai treburi faine :D ....am sa revin si eu cu cv poze ..
|
Re: dubmaniacks
mai exista clubu' asta?:D ii lipseste niste culoare (verde) :D:D:D
|
Re: dubmaniacks
dooo!
|
Re: dubmaniacks
:poke:dooooo what?
|
Re: dubmaniacks
wtf???
|
Re: dubmaniacks
6 Attachment(s)
Salut. M-am gandit sa pun si eu cateva poze cu masina sotiei, un VW Lupo "cult style".
PS: Cum pot intra si eu in posesia unui parasolar? :) |
Re: dubmaniacks
5 Attachment(s)
sa`mi prezit si eu broscoiu` ... actual 1.6 ,si curand 1.8 16v :lol:
la exterior mai am de mici chestii de retusat :oops: si urmeaza sa apara si tablele 7j fata(195/40/1?)/8j spate(215/40/1?) ... si imi cer scuze daca am gresit postand aici :-) |
Re: dubmaniacks
Norbert ce se mai aude de dubmaniacks?
|
Re: dubmaniacks
nimica.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:50. |
- Copyright 2026 4Tuning