![]() |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Sfatul meu este sa lasi intrebarile astea care nu isi au rostul.Astea sunt lucruri care nu se spun. |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Nu detin arme letale in casa....Nu-si au rostul si am depasit varsta "filmelor de actiune"....am un copil la care trebuie sa ma gandesc si sa-l feresc de "ispite" de genul asta....avatarul reprezinta o "piesa" din uniforma de lucru ;)
Multumesc pentru sustinere @cruizer11 ;) apreciez gestul :rockon: @eMH Stai linistit...;) nu-s chiar asa violent :D ...numai cand e cazul :D @Grasu'XxL Sa stii ca nu o "jmecherie" sa ai o "pocnitoare" sau mai multe in casa.....cum de altfel nu e nici o "baietie" sa tragi cu ele....ca idee orice "istet" poate sa apese pe tragaci , cu sau fara linie de ochire sau tinta definita in fata....interesant este ce faci dupa ce ai tras....daca poti trece peste moment sau nu....In fine , nu dezvolt pentru ca risc sa fiu blamat sau luat peste "bombeu"....Cel mai bine este sa ne intelegem si sa ne respectam/ajutam unii pe altii....suntem o comunitate de prieteni si pasionati de acelasi fenomen in fond ;) Respect tuturor ! |
| All times are GMT +2. The time now is 21:10. |
- Copyright 2026 4Tuning