Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87304-reprezinta-imaginea-avatarul-vostru.html)

cruizer11 11-01-11 09:40

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 3974115)
Ăsta e motto'ul meu de acum înainte "Every single day requires sacrifice. This is our world brothers... This is hardcore livin'. Welcome."



Cumva deţii arme de foc letale acasă?? Cum e să trăieşti cu aşa ceva în casă? Feels kinda good, nu-i aşa?


Sfatul meu este sa lasi intrebarile astea care nu isi au rostul.Astea sunt lucruri care nu se spun.

THUNDER77 11-01-11 21:31

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Nu detin arme letale in casa....Nu-si au rostul si am depasit varsta "filmelor de actiune"....am un copil la care trebuie sa ma gandesc si sa-l feresc de "ispite" de genul asta....avatarul reprezinta o "piesa" din uniforma de lucru ;)
Multumesc pentru sustinere @cruizer11 ;) apreciez gestul :rockon:
@eMH Stai linistit...;) nu-s chiar asa violent :D ...numai cand e cazul :D
@Grasu'XxL Sa stii ca nu o "jmecherie" sa ai o "pocnitoare" sau mai multe in casa.....cum de altfel nu e nici o "baietie" sa tragi cu ele....ca idee orice "istet" poate sa apese pe tragaci , cu sau fara linie de ochire sau tinta definita in fata....interesant este ce faci dupa ce ai tras....daca poti trece peste moment sau nu....In fine , nu dezvolt pentru ca risc sa fiu blamat sau luat peste "bombeu"....Cel mai bine este sa ne intelegem si sa ne respectam/ajutam unii pe altii....suntem o comunitate de prieteni si pasionati de acelasi fenomen in fond ;) Respect tuturor !


All times are GMT +2. The time now is 21:10.

- Copyright 2026 4Tuning