![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
poi dupa inscriere dar cum am scris si in topicu d la Anarchy chifla este un idiot si nu asculta ce se discuta in juru` lui :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
chifla esti cel mai mare idiot kre l am intalnit in viata mea,era si normal sa o inscrie asa qm e si dupa sa i schimbe motoru` dar capu tau e stricat ai tarate in loc d creier
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
wa papy oricum o dai pe tine n-am cum sa te depasesc la idiotenie, dar n-are rost sa zic ca doar suntem preteni ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
7 Attachment(s)
kteva poze q membrii anarchy
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sustin ideea, Papy cel mai idiot cunoscut al meu!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))))))) si eu aqm
baiat simtit fiind ii iau apararea:)) NOTTTTTT da ffmmm faceai misto d mne...:)))))RECHINULE:))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ahahaha acolo ma pupasera verisoarele tale dupa ce isi dadusera tot ruju kre il aveau prin ksa pe buze bai : " fane- m`am lasat da mai trag sa fiu baiat " }{
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
messi pun o poza q tine din astra knd erai "baiat d cartier" ???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu fane k ne iau astia stai cuminte :D hai sa ne tundem nu mai trai pe forum
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stf urecheatule :> multumesc fanilor mei ... fara voi nu as putea sa mai traiesc :X:X:X
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bahh papy ai nishte pozitzii de dormiit SA IMI BAG Pl dak nu crimaaa =)))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ingerul meu pazitor zacea drogat pe canapea :)) copywright bitza
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ahahah l`a luat madala :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
fmm chifla q poza matiii =))) eram beat nu drogat [-x plm ce sa mai zic m`a luat ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e mondial papy :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu asa era melodia? nu treb sa precizezi k erai beat..asta ne.am dat si noi seama :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
palanga nu cred k ti ai dat seama k era beat,era mort dupa 1 sticla d whisky,bere si vin
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
atunci ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
dak anarchy a pus poze cu vicepresedintele lor,ar trebui si inferno sa arate poze cu al lor...o mica concurentza:))
PS:il votez p andu k e mai copil:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
moaaaaaaa......
adule ai dat ursu la schimb pe asta?!?!?!?!?!:o:o:o:o |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mamaaaa cum e poza asta =))) asta micu, chiar a copilarit in soba cu carbunii
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dak nu ma insel a si filmat cineva cand dadea cerculete prin curte(dupa vreo 3sticle de bere si 2 de vin) :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daca vedeam poza asta acum vreo 1 luna jumate =)))) ma mai gandeam putin =)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai dreptate jhonny cu filmarea....o sa o caut si o pun aici sa vada lumea;):D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dar vai .... =))) deci NO SHIT
|
Re: Bancuri, Poze, Filmulete Funny by Inferno
9 Attachment(s)
..............
|
Re: Bancuri, Poze, Filmulete Funny by Inferno
1 Attachment(s)
:twisted::evil:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci jur ca SRO arata ca Batman la pensie. Tulcea, the new Gotham City... :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
7 Attachment(s)
:-)..........................
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nice pics johnnyica
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
astea sunt aproape toate masinile care au trecut prin mana mea mai putin cu dacia
remusik tata pune tu poza cu dacia k ti leam trim:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bag fratimiu, dar maine k acum am ajuns acasa de la un bal si sunt cam rupt in gura.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
De la ala la care trebuia sa mergem si noi?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
remusik ce ai mai facut cu filmuletu de tulcea k nu apare?(johnny)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
o sa urc si filmu cu burn-ul.....pana diseara....:twisted::twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms mult tre sa dau o bere:d
pune poza cu dacia alias furia alba |
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
uite za bitch....:lol:
p.s johnny poate imi dai un tel maine sa iti zic cv (ai numarul la semnatura).... p.s2 masina asuferit un tragic accident la sfarsitul unei curse nebunesti cu un lamborghini galardo...tin sa va anunt ca a batu cu vreo 5 masini acel lamborghini:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol : |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Luciane,n-am stiut unde sa postez si`mi era lene sa`ti scriu pe mess:lol:,dc nu vopsesti "nasul" de la GXZ negru mat?o sa dea super tare crede-ma;)
Si daca te hotarasti,sa-ti vand si`un pont,nu aplica vopseaua direct pe cromul ala ca nu tine,chiar daca freci la el;) Incearca cu niste plastofix,asta dupa ce ai frecat ca lumea la cromu ala sau nichel ce e!Apoi vopseste`l..sau varianta mai "placuta",da`i cu folie pe el;)negru mat si gata,nu mai ai probleme deloc;) Sau varianta mai scumpa,cumpara direct nasul negru mat sau carbon! Dar tot negru mat da mai bine,o sa vezi ce frumos ii sta;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Stiu, o sa urmeze si un nas negru mat, dar nasu l-am cumparat nou si mi-a fost mila sa-l vopsesc, pentru ca era impecabil... oricum masina mea o sa intre la retusuri la sfarsitul lunii asteaia.. la reparat de bari.. urme de accidente (faza cu tiru)... etc...
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:53. |
- Copyright 2026 4Tuning