Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

gen.nu`i.panik 24-10-08 16:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poi dupa inscriere dar cum am scris si in topicu d la Anarchy chifla este un idiot si nu asculta ce se discuta in juru` lui :)

b.t.l 24-10-08 18:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
chifla esti cel mai mare idiot kre l am intalnit in viata mea,era si normal sa o inscrie asa qm e si dupa sa i schimbe motoru` dar capu tau e stricat ai tarate in loc d creier

Chifla 24-10-08 19:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
wa papy oricum o dai pe tine n-am cum sa te depasesc la idiotenie, dar n-are rost sa zic ca doar suntem preteni ;)

b.t.l 24-10-08 19:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
7 Attachment(s)
kteva poze q membrii anarchy

Lucian_GXZ 24-10-08 19:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sustin ideea, Papy cel mai idiot cunoscut al meu!

5nap 24-10-08 19:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))))))) si eu aqm
baiat simtit fiind ii iau apararea:)) NOTTTTTT
da ffmmm faceai misto d mne...:)))))RECHINULE:)))

messi[ANR 24-10-08 20:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ahahaha acolo ma pupasera verisoarele tale dupa ce isi dadusera tot ruju kre il aveau prin ksa pe buze bai : " fane- m`am lasat da mai trag sa fiu baiat " }{

b.t.l 25-10-08 02:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
messi pun o poza q tine din astra knd erai "baiat d cartier" ???

messi[ANR 25-10-08 14:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu fane k ne iau astia stai cuminte :D hai sa ne tundem nu mai trai pe forum

gen.nu`i.panik 25-10-08 17:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stf urecheatule :> multumesc fanilor mei ... fara voi nu as putea sa mai traiesc :X:X:X

Chifla 27-10-08 11:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Papy - Vice Presedinte Membru Fondator - - Golf 3 UNDER CONSTRUCTION :twisted:

Attachment 683486

DRK*DeSiGn 27-10-08 11:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bahh papy ai nishte pozitzii de dormiit SA IMI BAG Pl dak nu crimaaa =)))))))

5nap 27-10-08 11:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ingerul meu pazitor zacea drogat pe canapea :)) copywright bitza

messi[ANR 27-10-08 14:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ahahah l`a luat madala :D

gen.nu`i.panik 27-10-08 14:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fmm chifla q poza matiii =))) eram beat nu drogat [-x plm ce sa mai zic m`a luat ....

crystake 27-10-08 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e mondial papy :))

5nap 27-10-08 16:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu asa era melodia? nu treb sa precizezi k erai beat..asta ne.am dat si noi seama :))

b.t.l 27-10-08 18:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
palanga nu cred k ti ai dat seama k era beat,era mort dupa 1 sticla d whisky,bere si vin

Chifla 27-10-08 23:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
atunci ...

bogdan_e36 28-10-08 02:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
dak anarchy a pus poze cu vicepresedintele lor,ar trebui si inferno sa arate poze cu al lor...o mica concurentza:))

PS:il votez p andu k e mai copil:))

daffy duck™ 28-10-08 08:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
moaaaaaaa......
adule ai dat ursu la schimb pe asta?!?!?!?!?!:o:o:o:o

Lucian_GXZ 28-10-08 09:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mamaaaa cum e poza asta =))) asta micu, chiar a copilarit in soba cu carbunii

johnny325 28-10-08 09:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dak nu ma insel a si filmat cineva cand dadea cerculete prin curte(dupa vreo 3sticle de bere si 2 de vin) :D

Lucian_GXZ 28-10-08 09:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daca vedeam poza asta acum vreo 1 luna jumate =)))) ma mai gandeam putin =)))))

bogdan_e36 28-10-08 14:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai dreptate jhonny cu filmarea....o sa o caut si o pun aici sa vada lumea;):D

gen.nu`i.panik 28-10-08 16:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dar vai .... =))) deci NO SHIT

johnny325 30-10-08 14:01

Re: Bancuri, Poze, Filmulete Funny by Inferno
 
9 Attachment(s)
..............

johnny325 30-10-08 14:02

Re: Bancuri, Poze, Filmulete Funny by Inferno
 
1 Attachment(s)
:twisted::evil:

Chifla 31-10-08 02:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci jur ca SRO arata ca Batman la pensie. Tulcea, the new Gotham City... :lol:

johnny325 04-11-08 14:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
7 Attachment(s)
:-)..........................

Lucian_GXZ 04-11-08 17:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nice pics johnnyica

johnny325 04-11-08 20:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
astea sunt aproape toate masinile care au trecut prin mana mea mai putin cu dacia
remusik tata pune tu poza cu dacia k ti leam trim:D

daffy duck™ 04-11-08 23:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bag fratimiu, dar maine k acum am ajuns acasa de la un bal si sunt cam rupt in gura.....

Lucian_GXZ 05-11-08 09:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
De la ala la care trebuia sa mergem si noi?

Scoop 05-11-08 10:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
remusik ce ai mai facut cu filmuletu de tulcea k nu apare?(johnny)

daffy duck™ 05-11-08 10:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1844791)
De la ala la care trebuia sa mergem si noi?

da frate.....caterinca mare ce a fost.....am ramas cu cateva numere de tel:D:D:D:D:D:D

Quote:

Originally Posted by Scoop (Post 1844845)
remusik ce ai mai facut cu filmuletu de tulcea k nu apare?(johnny)

merge.....uite linkul.... https://www.youtube.com/watch?v=6FWiuxQCKgs

o sa urc si filmu cu burn-ul.....pana diseara....:twisted::twisted:

johnny325 05-11-08 12:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms mult tre sa dau o bere:d
pune poza cu dacia alias furia alba

daffy duck™ 05-11-08 21:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
uite za bitch....:lol:


p.s johnny poate imi dai un tel maine sa iti zic cv (ai numarul la semnatura)....
p.s2 masina asuferit un tragic accident la sfarsitul unei curse nebunesti cu un lamborghini galardo...tin sa va anunt ca a batu cu vreo 5 masini acel lamborghini:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol :

kidu2006 09-11-08 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Luciane,n-am stiut unde sa postez si`mi era lene sa`ti scriu pe mess:lol:,dc nu vopsesti "nasul" de la GXZ negru mat?o sa dea super tare crede-ma;)
Si daca te hotarasti,sa-ti vand si`un pont,nu aplica vopseaua direct pe cromul ala ca nu tine,chiar daca freci la el;)
Incearca cu niste plastofix,asta dupa ce ai frecat ca lumea la cromu ala sau nichel ce e!Apoi vopseste`l..sau varianta mai "placuta",da`i cu folie pe el;)negru mat si gata,nu mai ai probleme deloc;)
Sau varianta mai scumpa,cumpara direct nasul negru mat sau carbon!
Dar tot negru mat da mai bine,o sa vezi ce frumos ii sta;)

Lucian_GXZ 09-11-08 17:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Stiu, o sa urmeze si un nas negru mat, dar nasu l-am cumparat nou si mi-a fost mila sa-l vopsesc, pentru ca era impecabil... oricum masina mea o sa intre la retusuri la sfarsitul lunii asteaia.. la reparat de bari.. urme de accidente (faza cu tiru)... etc...


All times are GMT +2. The time now is 16:53.

- Copyright 2026 4Tuning