![]() |
Re: POZE CU GAGICI !!!
cu respect de sine sau fara, tot as face o tura cu ea ;)
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
9 Attachment(s)
uite niste poze facute de mine la Oradea la West Side tuning Event 2 in 2007
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
ba io nu inteleg cum dracu le lasa aia sa se suie pe capota..mai ales cu tocurile alea.. :|
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
da nu pun tocurile pe capota :D, numa funduletzele
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
femeile s geloase pe masini de aia se urca pe ele sa se simta mai importante ca carutzele :)
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
ce picioare sexi are domnisoara care a pus funduletu la bmw
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
Va asigur eu ca domnisoara de pe bmw-uri avea chilotei negri.
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
Na,sa fie sanatoasa.
Si ea si izmenele ei. |
Re: POZE CU GAGICI !!!
da. shi oare daca ii troznesc o gluma despre tz-tz-e..ma incord un pic shi ii urlu sa-mi faca sarmale....se pierde cu firea sau... ?
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
nu! Iti zice: draga esti un ratat daca nu ai bemeveu :lol:
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
aia nu e buna numa de amanta mah :lol:
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
3 Attachment(s)
Cateva poze si de la mine, cu toate ca eu prefer masinile. :lol:
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
aia cu tigra tu esti? :)
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
ce diferenta de bust intre prima si a 2-a tipa :D
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
asa ma amuza discutiile astea ...rau ptr doamne e ca 'talentul" nu are nici o legatura cu aspectul...faza e ca o data stinsa lumina,orice faci,oricum,totul se invarte in jurul a 3 gauri....(bleah,suna a film porno deja),asa ca,oricit de frumos ambalajul,pina la urma "continutul' te convinge,daca e sa fie.Si atunci,ce rost are sa belesti ochii la poze?tare ma tem ca seamana cu efectul vopselei pe Loganuri...adica "you pay and you get fuckin' nothing"...
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
Quote:
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
ooopppsss
un NU hotarat ideilor preconcepute sa vina doctoru' de la 9595:lol: gandeste liber, c'mon...you can do better than that:-P |
Re: POZE CU GAGICI !!!
10 Attachment(s)
simpatica tipa nu ? Silvia Hauten
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
mai simpatic hamannu :D
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
Asta ii romanca din Cox..
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
:lol:ce revarsare de frumusete ...toate autoturismele se cred masini perverse;)
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
interzis minorilor
https://www.4tuning.ro/gal/displayima...lbum=286&pos=0 |
Re: POZE CU GAGICI !!!
si citeva din partea mea...
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
5 Attachment(s)
oops... revin cu pozeleee
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
10 Attachment(s)
Pentru ca de astazi renuntz la "Batrana Doamna" si tin cu Poli-Timisoara , adevaru e ca is slabani rau UTA => RETROGRADARE . Asa ca... de azi beau si cinstens pe noua doamnitza , imbracata in mov , HAI POLI !
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
:rolleyes2felix,ce faci pui revista okm aici?
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
felix esti nebun frate.........sa ramai tot asa nebun bine ??
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
sa nu te prind pe la lucru movule
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
10 Attachment(s)
Felix,faine pozele ;)
cateva si de la mine de la 4Tuning Days:arrow: |
Re: POZE CU GAGICI !!!
mda.... erau in tzarc ? sau puteai sa le atingi ?
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
Quote:
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
detaliaza-mi ce inseamna etc , o meritat biletu din cate vad :D
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
Quote:
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
Felix, te rog cenzureaza putin ;) ,inteleg acuma un sfarc ,o buca... da retine pozele cu "intrandu' " gol pt privat :-)
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
pai da,la un moment dat puteai vedea daca e roshie in gat domnisoara,dar ca la luneta,de pe partea cealalta...:lol:
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
aha deci fara pasarici... ok bun :D
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
:) porno star esti bah serios
|
Re: POZE CU GAGICI !!!
1 Attachment(s)
pt baietii carora le plac blondele ;):-P
(pt toti cei care.....am o vorba sa va spun...) |
Re: POZE CU GAGICI !!!
Quote:
da-mi PM dk nu poti face o declaratie publica :) PS:chiar sunt curis! |
Re: POZE CU GAGICI !!!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:52. |
- Copyright 2026 4Tuning