Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   POZE CU GAGICI !!! (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7423-poze-gagici.html)

squid 13-02-08 21:34

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
cu respect de sine sau fara, tot as face o tura cu ea ;)

Daci 18-02-08 18:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
9 Attachment(s)
uite niste poze facute de mine la Oradea la West Side tuning Event 2 in 2007

absstrakt 18-02-08 22:00

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
ba io nu inteleg cum dracu le lasa aia sa se suie pe capota..mai ales cu tocurile alea.. :|

squid 18-02-08 22:51

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
da nu pun tocurile pe capota :D, numa funduletzele

!41! 18-02-08 23:25

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
femeile s geloase pe masini de aia se urca pe ele sa se simta mai importante ca carutzele :)

TEKIN 19-02-08 08:03

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
ce picioare sexi are domnisoara care a pus funduletu la bmw

Daci 19-02-08 19:10

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Va asigur eu ca domnisoara de pe bmw-uri avea chilotei negri.

oldschool_boy 19-02-08 20:05

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Na,sa fie sanatoasa.
Si ea si izmenele ei.

morghen 19-02-08 21:49

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
da. shi oare daca ii troznesc o gluma despre tz-tz-e..ma incord un pic shi ii urlu sa-mi faca sarmale....se pierde cu firea sau... ?

Evoluti0n 19-02-08 21:54

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
nu! Iti zice: draga esti un ratat daca nu ai bemeveu :lol:

tristan 20-02-08 17:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
aia nu e buna numa de amanta mah :lol:

Black Pearl 24-02-08 17:23

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
3 Attachment(s)
Cateva poze si de la mine, cu toate ca eu prefer masinile. :lol:

squid 26-02-08 21:48

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
aia cu tigra tu esti? :)

exit0905 27-02-08 20:33

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
ce diferenta de bust intre prima si a 2-a tipa :D

oldschool_boy 27-02-08 21:19

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
asa ma amuza discutiile astea ...rau ptr doamne e ca 'talentul" nu are nici o legatura cu aspectul...faza e ca o data stinsa lumina,orice faci,oricum,totul se invarte in jurul a 3 gauri....(bleah,suna a film porno deja),asa ca,oricit de frumos ambalajul,pina la urma "continutul' te convinge,daca e sa fie.Si atunci,ce rost are sa belesti ochii la poze?tare ma tem ca seamana cu efectul vopselei pe Loganuri...adica "you pay and you get fuckin' nothing"...

theabsolutesound 27-02-08 21:54

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by oldschool_boy (Post 1387825)
asa ma amuza discutiile astea ...rau ptr doamne e ca 'talentul" nu are nici o legatura cu aspectul...faza e ca o data stinsa lumina,orice faci,oricum,totul se invarte in jurul a 3 gauri....(bleah,suna a film porno deja),asa ca,oricit de frumos ambalajul,pina la urma "continutul' te convinge,daca e sa fie.Si atunci,ce rost are sa belesti ochii la poze?tare ma tem ca seamana cu efectul vopselei pe Loganuri...adica "you pay and you get fuckin' nothing"...

vezi ca asta e atac la persoana deja ....;));))

magda_17 28-02-08 11:07

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
ooopppsss
un NU hotarat ideilor preconcepute
sa vina doctoru' de la 9595:lol:
gandeste liber, c'mon...you can do better than that:-P

intel23 28-02-08 17:48

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
10 Attachment(s)
simpatica tipa nu ? Silvia Hauten

squid 28-02-08 20:47

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
mai simpatic hamannu :D

NEo007 28-02-08 22:02

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Asta ii romanca din Cox..

f.intruder 03-03-08 23:32

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
:lol:ce revarsare de frumusete ...toate autoturismele se cred masini perverse;)

exit0905 05-03-08 10:41

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
interzis minorilor
https://www.4tuning.ro/gal/displayima...lbum=286&pos=0

ar88alx 05-03-08 23:03

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
si citeva din partea mea...

ar88alx 05-03-08 23:12

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
5 Attachment(s)
oops... revin cu pozeleee

intel23 15-03-08 19:05

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
10 Attachment(s)
Pentru ca de astazi renuntz la "Batrana Doamna" si tin cu Poli-Timisoara , adevaru e ca is slabani rau UTA => RETROGRADARE . Asa ca... de azi beau si cinstens pe noua doamnitza , imbracata in mov , HAI POLI !

f.intruder 15-03-08 22:04

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
:rolleyes2felix,ce faci pui revista okm aici?

TEKIN 15-03-08 22:19

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
felix esti nebun frate.........sa ramai tot asa nebun bine ??

Evoluti0n 16-03-08 12:02

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
sa nu te prind pe la lucru movule

Norby89 19-03-08 11:26

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
10 Attachment(s)
Felix,faine pozele ;)

cateva si de la mine de la 4Tuning Days:arrow:

intel23 19-03-08 11:36

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
mda.... erau in tzarc ? sau puteai sa le atingi ?

Norby89 19-03-08 11:56

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by intel23 (Post 1432230)
mda.... erau in tzarc ? sau puteai sa le atingi ?

puteai sa le atingi 8) pana la limita bunului simt :lol:puteai si vb.cu cateva din ele,sa faci poze cu ele etc.

intel23 19-03-08 12:47

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
detaliaza-mi ce inseamna etc , o meritat biletu din cate vad :D

Norby89 19-03-08 13:10

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by intel23 (Post 1432382)
detaliaza-mi ce inseamna etc , o meritat biletu din cate vad :D

eu nu am platit nimica deoarece am fost ca si expozant cu masina;) si etc-u ala ....nu te gandi la prostii :lol:

criss 20-03-08 23:38

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Felix, te rog cenzureaza putin ;) ,inteleg acuma un sfarc ,o buca... da retine pozele cu "intrandu' " gol pt privat :-)

oldschool_boy 21-03-08 06:04

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
pai da,la un moment dat puteai vedea daca e roshie in gat domnisoara,dar ca la luneta,de pe partea cealalta...:lol:

intel23 21-03-08 14:39

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
aha deci fara pasarici... ok bun :D

TEKIN 21-03-08 15:46

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
:) porno star esti bah serios

magda_17 23-03-08 00:37

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
pt baietii carora le plac blondele ;):-P
(pt toti cei care.....am o vorba sa va spun...)

exit0905 23-03-08 00:46

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by magda_17 (Post 1439627)
pt baietii carora le plac blondele ;):-P
(pt toti cei care.....am o vorba sa va spun...)

ce trebuia sa fie in locul punctelor de suspensie :-?
da-mi PM dk nu poti face o declaratie publica :)
PS:chiar sunt curis!

Black Pearl 23-03-08 01:11

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by magda_17 (Post 1439627)
pt baietii carora le plac blondele ;):-P
(pt toti cei care.....am o vorba sa va spun...)

Saboti din astia parca erau la Leonardo anul trecut in vara! :D


All times are GMT +2. The time now is 19:52.

- Copyright 2026 4Tuning