![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
da intradevar pe DAN,?? Ca DAN inafara de Masini si Masini nu are numai Masini si ceva Femei in cabina(cap)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Salut IonutzMFF as vrea si eu sa particip la Concurs de accelerare viteza ,pe distanta de400 si 1000m.Astept raspunsul tau``e vorba de o Calibra.pa
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Te astept cu cea mai mare placere , sti data si orele de inscriere banuiesc
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Inca 10 zileee \:D/...de abia astept!!!...:D:D
11...scuze..;))) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
DOMY_m3 am vazut ca esti nou in oras si de aia team provocat pe tine miercuri seara cu un seat arosa la semafor...altadata ai grija ca am filtru sport pe ea si trage grav....apropo 2.0l turbo 4x4????
M-ai provocat??? :) ..Filtru sport trage grav ??? :) DACA TU SPUI ;) Iar daca e 2.0l turbo 4x4 ramane sa vezi ;) poate cine stie accept provocarea intro zi.Deocamdata e in lucru masina ``motorul +interiorul+ exteriorul+``Pa mai vorbim;) A DOmy_m3 felicitari pt ceai facut pana acum si bafta in continuare pt ce ai sa faci! Cine stie poate ma ajuti si pe mine cu cate ceva ideile sunt bine venite!;) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Sal...
deci fara motoare... :shock: De ce? Sincer pacat...:cry: Am fi vreo 20-30 numa care ar participa... pe langa cei care ar veni gura casca... |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
vreau sa ma dau cu calibra ....
:) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
La sedinta care a avut loc marti seara , am decis ca si motoarele au dreptul sa participe . |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Si cum o sa fie programul pentru motoare? Ce categorii?:?: pe capacitate sau pe cai? |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
sper ca o sa fiti prezenti in CLUJ pe 17 mai :D ? dar baia mare ii aproape.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
De abia astept sa vad niste drifting 8)
Si cam de pe la ce ora incepe shouw-ul propriuzis, sa stiu cum sa vin..10-11 dimineata ? AAA Logan-urile pot face ceva liniute pe acolo ? Respect organizatori ! Era sa uit...ceva fete sa intretina atmosfera o sa fie pe acolo ? |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Acuma stiu eu ca sunt multi care zic ca loganul nu e masina dar chiar se poate participa si cu o astfel de masina daca te simti in stare:).
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Cazi la categoria 100-130cp... Daca nu ai modificari serioase, ti-o iei grav... Asta daca bineinteles, motorul tau e cel de 2.0 115cp. Cel putin asa suna, cand te-am auzit intr-o seara pe Borsului. |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Cazi la categoria 100-130cp...
Daca nu ai modificari serioase, ti-o iei grav... Asta daca bineinteles, motorul tau e cel de 2.0 115cp. Cel putin asa suna, cand te-am auzit intr-o seara pe Borsului. civic_ex : unai sa asculti motorul in lucru si una e sa te pui cu el..1 la mana daca tu ai actele masini si stii cati cai are atunci esti un fel de Cris Angel Iar poate de 2000 16 valve 135 hp din fabrica ai auzit ..fara filtru sport fara serpi fara evacuare complect schimbata fara power buster.fara rescriere de soft..si etc.....si interesant ca am facut la 400 m bmw 320i cu 151 hp din fabrica cum vine??? Iar daca esti mai atent in paginile anterioare ai sa vezi ca masina e in lucru..MOTOR INTERIOR EXTERIOR`` Iar daca ai masina CRX o putem pune sa vedem ce iese..! A si CRX_EX eu nu am nimik cu nimeni si nici nu o sa am fiecare e liber sa circule si sa faca cu masina lui ce vrea.... eu am cerut doar idei bune` si nicidecum pareri de rau sau concluzi pripite.Drum bun sa ai si kilometri fara evenimente,poate ai sami dai si niste idei mai bune.Pa pa |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Ionut unde sunt afisele ...... ca mai este o saptamana si lumea nu stie de tuning show.....
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Ok, se pare ca m-am inselat in privinta motorului tau. Din pacate nu am CRX, asa ca nu o putem "pune". :) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Deci eu nu mai inteleg nimic ... participa deci si motoarele, presupun ca se schimba atunci si programul desfasurarii + ca scade timpul acordat pt masini.
As vrea sa stiu pana la urma un program complet ca sa nu bat km degeaba, mai ales ca drumul ii foarte "bun" si benzina ieftina, si nu vreau sa ajung acolo ca sa ma dau odata ... mersi de intelegere si astept un raspuns, eventual si un nr de telefon de la organizator daca se poate ! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Inscriere participantilor incepe la ora 8:30 , intrarea spectatorilor de la ora 9 .Cursele de motociclete vor fi intre 9:00 si 10:00 .Startul la masini se da cel tarziu la ora 10:30 - 11:00 depinde de cum vin participanti , luam in considerare si participanti din alte orase care pot intampina greutati pe drum . Deci nu va fi nici un fel de problema cu programul .
Numar de telefon Organizator Principal 0752005691 |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
1 Attachment(s)
ionut inca tot nu mi-ai dat un raspuns clar si concret la intrebarea mea.
DACA VIN CU O MASINA NEINMATRICULATA( FARA TALON,CI,ASIGURARE,VERIFICARE...ETC ETC) POT PARTICIPA?AM DOAR O PROCURA DE ACU 4 ANI masina despre care e vorba si va veni pe platforma |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Ti'am raspuns ...si raspunsul este Da , poti veni cu ea ...si declari pe propria raspundere cati cai are ...noi oricum nu avem de unde sa stim/ sa ghicim ...Te astept :)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Asta este ultimul an in care o sa ma duc la show ca spectator, i-am promis unui prieten k la anu o sa concuram amandoi :D :)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
sper sa faceti multe poze sa le vedem si noi care nu putem merge :)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
nu faci afise sa le pui in oras? Ca multa lume nu stie si nu mai e tare mult pana in 11...
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Poze o sa fie destule:),poti sta linistit. Forumisti nu cred ca o sa participe multi...:D
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Sa inteleg ca indemanare nu va mai fi? Eu parca asa intelesasem...ca va fi si o proba de indemanare! Oricum sper sa ajung la eveniment, si as fi fost tare incantat de o proba de indemanare!
|
Re: Romania participa la campionatul de drift al Angliei BDC
Un singur lucru nu inteleg ...Si tin sa'l intreb personal pe Florin pe forum ..De ce vei fi prezent la Tuning Days in Cluj si nu vei fi prezent si la Baia Mare , orasul tau .Eu tineam foarte mult sa vi pentru o demonstratie de drift , dar si keisuke si dan de la bucuresti au spus ca nu vei fi in tara.Totusi e orasul in care te'ai nascut , crescut ....
|
Re: Romania participa la campionatul de drift al Angliei BDC
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
daca ai afise de lipit te ajut eu...daca ai facut asa ceva. (pt organizator este mesajul)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Ionut punde afise k timpul trece ....
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
NOU!!!! Concurs DbDrag !!!! Cu aparate profesionale de masurat decibeli !!! Deci pina la urma e un show (aproape) complet
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
niste fete si e complet ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:35. |
- Copyright 2026 4Tuning